ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Pączki na tłusty czwartek najtańsze... do wtorku. Do wczoraj...

MT

2018-02-07 10:00

2018-02-07 12:56

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Pączki na tłusty czwartek najtańsze... do wtorku. Do wczoraj nawet po 55 groszy za sztukę, teraz obowiązuje już tzw. cena dnia

MT

2018-02-07 10:00

Choć tłusty czwartek dopiero jutro, to już od początku tygodnia markety zabiegają o to, byśmy zaopatrzyli się w pączki. Trwa wyścig promocji. Kto we wtorek albo wczoraj zdecydował się kupić pączki w „Biedronce”, przy czym od razu 6 sztuk, za jeden zapłacił tylko 55 groszy! Cena tzw. regularna to 98 groszy. Od dziś obowiązują już natomiast ceny dnia. W „Lidlu” pączki można dziś kupić w cenie od 79 groszy.
1/2

Dzień pączkowego obżarstwa już jutro!Tak niskich cen nie możemy się oczywiście spodziewać w cukierniach, zwłaszcza renomowanych. W „Barbarelli” większość rodzajów pączków kosztuje od 1,80 zł do 2,50 zł za sztukę

- W odróżnieniu od tych z „sieciówek” nie są to jednak pączki wykonane przez maszynę, która sama wsypuje proszek, łączy go z wodą, waży i smaży... - mówi Tomasz Piłat, właściciel cukierni.
Wierszyki na walentynki 2018

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału?

Przepis na faworki

ZOBACZ FILM Z WYPADKU

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Gdzie kupić pączki na Kamińskiego?

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Łuki (gość)  •

Na Kamińskiego są dwa miejsca z pączkami. Pychotka i piekarnia prawie że przy Rewolucji. Ktoś może którąś z nich polecić? Wiem, że w tej na Kamińskiego przy Rewolucji są dobre ale tylko z nadzieniem różanym. A ktoś wie jak w Pychotce na Kamińskiego 16 (to bliżej pomorskiej)?

odpowiedzi (0)

skomentuj