ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Rusza Centrum Zdrowego...

(KZ)

2018-01-25 20:35

2018-01-25 20:35

Dodaj komentarz

Rusza Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Oferta dla osób w wieku 60+

(KZ)

2018-01-25 20:35

Od początku lutego w przychodni przy ulicy Szpitalnej 6 na Widzewie rusza Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Już w przyszłym tygodniu zaczną się zapisy na zajęcia. W pierwszej kolejności skorzystać będzie można z bezpłatnych ćwiczeń rehabilitacyjnych w specjalnie przygotowanej i wyremontowanej sali.
1/2


Ul. Szpitalna 6 to nowy adres miejsca przyjaznego seniorom.

Pierwsze zajęcia już w lutym
Odbywać się będą także spotkania z lekarzami, którzy udzielą specjalistycznych porad. Najbliższe poprowadzi lekarz dermatolog, który opowie o chorobach skóry. Kolejne spotkanie odbędzie się z pielęgniarką, która podpowie starszym osobom, jak sobie mogą radzić, gdy mają kłopoty z pamięcią. Przygotowana jest również sala komputerowa wyposażona w 12 nowoczesnych laptopów, przy wykorzystaniu których będą prowadzone zajęcia komputerowe dla początkujących.


- Terminy zapisów i spotkań podamy w najbliższych dniach - poinformowała wczoraj Justyna Kulka z Miejskiego Centrum Medycznego „Widzew”.

W centrum jest też kuchnia, z której seniorzy będą mogli korzystać w czasie zajęć.

Do CZiAS przenieśli się wolontariusze Telefonu Życzliwości dla seniorów, których dyżury trwają już pięć dni w tygodniu (do tej pory trzy dni). Pod numer: 42 638-50-32 można dzwonić od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem śród) w godz. 14 - 17, a w środy w godz. 14 - 18. Porad udzielają wolontariusze, seniorzy, psycholodzy i prawnicy. UMŁ zaprasza do współpracy chętnych do takiej pomocy.TŁUSTY CZWARTEK 2018. KIEDY JEST TŁUSTY CZWARTEK W 2018. Ile kalorii ma pączek? TŁUSTY CZWARTEK ROZPOCZYNA OSTATNI TYDZIEŃ KARNAWAŁU.

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału 2018?

Botoks online. Gdzie oglądać w internecie?

Niedziele handlowe 2018. Kiedy?


POGODA NA CZTERY DNI - FILM

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się