ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Skradzione auto warte blisko 70 tysięcy złotych...

KWP ŁÓDŹ

2018-01-28 17:30

2018-01-28 17:30

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Skradzione auto warte blisko 70 tysięcy złotych zostało odnalezione w Zgierzu

KWP ŁÓDŹ

2018-01-28 17:30

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi we współpracy z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi odzyskali skradziony pojazd KIA Sorento. Auto warte blisko 70 tysięcy złotych odnalezione zostało w Zgierzu. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukryć auto w prywatnym garażu.
Samochód marki KIA Sorento o wartości blisko 70000 zł skradziony został 24 stycznia 2018 roku z parkingu przyblokowego na osiedlu Retkinia. Po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu policjanci przystąpili do pracy. Dzięki znajomości środowiska przestępczego i analizie zebranych materialów 26 stycznia około 4.00 nad ranem policjanci odnaleźli skradzione auto w Zgierzu. Kryminalni zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn próbujacych ukryć samochód w prywatnym garażu. Łodzianie w wieku 28 i 36 lat nie byli w stanie logicznie wytłumaczyć, w jaki sposób weszli w posiadanie pojazdu.

Obaj mężczyźni byli wcześniej notowani za przestępstwa przeciwko mieniu. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty paserstwa, co zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Wydział do walki z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi.
POGODA DŁUGOTERMINOWA: Czy będzie jeszcze zima? Prognoza pogody LUTY 2018. W poniedziałek może paść rekord temperatury! Wiosna już blisko...

TŁUSTY CZWARTEK 2018. KIEDY JEST TŁUSTY CZWARTEK W 2018. Ile kalorii ma pączek? TŁUSTY CZWARTEK ROZPOCZYNA OSTATNI TYDZIEŃ KARNAWAŁU.

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału 2018?

Botoks online. Gdzie oglądać w internecie?

Niedziele handlowe 2018. Kiedy?

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

haha

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

To nie policjanci tylko GPS znalazł

odpowiedzi (0)

skomentuj