ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Święta bez gotowania. Ile kosztuje w Łodzi catering na...

LB

2018-03-27 07:30

2018-03-27 13:38

Dodaj komentarz

Święta bez gotowania. Ile kosztuje w Łodzi catering na Wielkanoc [CENNIK POTRAW]

LB

2018-03-27 07:30

Tylko do jutra większość firm cateringowych działających w Łodzi przyjmuje zamówienia na wielkanocne dania. Świąteczny pakiet kosztuje od 29 do 72 zł na osobę. Zamawiane są potrawy maksymalnie dla 20 osób.
Choć potrawy zamawia mniej łodzian niż na Boże Narodzenie, to właściciele firm nie narzekają. Catering z roku na rok jest coraz popularniejszy. Niektórzy klienci zamawiają w specjalistycznej firmie wszystkie posiłki- od A do Z. Są jednak też tacy, którzy decydują się tylko na wielkanocny obiad z cateringu lub pieczone mięsa.
-Zamówienia przyjmujemy od początku marca do czwartku mówi Jacek Matuszewski, właściciel firmy cateringowej. - Z naszych obserwacji wynika, że większość klientów zamawia menu na 10-15 osób na kwotę od 300 do 1000 zł.

Sprawdź cennik potraw wielkanocnych na następnej stronie

W niektórych firmach można zamówić świąteczne potrawy na określoną ilość osób. Takie wyżywienie dla jednej osoby kosztuje od 29 do 72 zł, a jest w nim od świątecznego chrzanu faszerowanego jajeczka, po porcję żurku z kiełbasą,danie na ciepło aż po porcję świątecznego ciasta.

- Klienci zamawiają tradycyjne dania , a na deser ciasta typu mazurek, makowiec lub babka – mówi Dominik Stępień z jednej z firm cateringowych. - Za ok. 50 zł można już skompletować świąteczne menu na bogato dla jednej osoby. Zdarza się też, że niektórzy zamawiają z ponad dwudziestu propozycji tylko dwie, najczęściej mięsa pieczone, jako danie główne na świąteczny obiad.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Zobacz pogodę na dziś i na kolejne dni1 »

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się