ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Urząd kupuje gadżety do promocji miasta. Koszulki, kubki,...

msm

2018-01-29 22:00

2018-01-29 22:00

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Urząd kupuje gadżety do promocji miasta. Koszulki, kubki, długopisy, torby... Ogłosił przetarg

msm

2018-01-29 22:00

Urząd Miasta Łodzi ogłosił osiem przetargów na dostawę różnego rodzaju materiałów i gadżetów informacyjno-promocyjnych. Przez cały rok magistrat planuje wydać na ten cel kilkaset tysięcy złotych. Wśród zamówionych przedmiotów jest m.in. 5 tys. sztuk długopisów z końcówką do pisania po ekranach dotykowych - 2,5 tys. w kolorze żółtym i tyle samo w ciemnoróżowym. Magistrat potrzebuje też 100 ceramicznych białych kubków z logo miasta.


Ponieważ UMŁ bardzo zaangażował się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, to nie może zabraknąć okolicznościowych gadżetów. Dlatego też zamówiono 10 tys. silikonowych opasek na nadgarstek w złoto-czerwonych barwach oraz po tysiąc sztuk bawełnianych toreb i worków ze sznurkiem. Wszystkie mają mieć napis „Łódzkie drogi do niepodległości”. To samo hasło oraz wizerunek orła w koronie w łodzi (tej z herbu miasta) ma się znaleźć na 2 tysiącach koszulek (w kolorach białym, żółtym, pomarańczowym i niebieskim). Magistat zamawia także druk ulotek promujących przedsiębiorczość, zdrowie i walory turystyczne Łodzi (każda obejmuje jeden z 5 szlaków, np. Księży Młyn, ul. Piotrkowska).


POGODA DŁUGOTERMINOWA: Czy będzie jeszcze zima? Prognoza pogody LUTY 2018. W poniedziałek może paść rekord temperatury! Wiosna już blisko...

TŁUSTY CZWARTEK 2018. KIEDY JEST TŁUSTY CZWARTEK W 2018. Ile kalorii ma pączek? TŁUSTY CZWARTEK ROZPOCZYNA OSTATNI TYDZIEŃ KARNAWAŁU.

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału 2018?

Botoks online. Gdzie oglądać w internecie?

Niedziele handlowe 2018. Kiedy?

POGODA NA DZIŚ - FILM

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Niepodległość. Rogi i pelerynki trzeba zamówić.

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

I jakieś rzeźby jednorazowego użytku. Był facet z dziurą i kobieta z makaronem, a zapłacono za 4 rzeźby. Co z pozostałymi dwiema?

odpowiedzi (0)

skomentuj