ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Walentynki we dwoje. Warto zaplanować wspaniały dzień. Co...

(jed)

2018-02-10 17:00

2018-02-10 17:00

Dodaj komentarz

Walentynki we dwoje. Warto zaplanować wspaniały dzień. Co kupić na Walentynki 2018?

(jed)

2018-02-10 17:00

Co druga Polka postrzega walentynki jako święto miłości, które warto celebrować. Dla 25% pań jest to marketingowy chwyt zza oceanu. Mimo różnić w postrzeganiu święta zakochanych, ponad 70% Polek zapytanych przez serwis Prezentmarzeń uważa, iż nieudane walentynki mogą być przyczyną rozpadu związku. Jak wynika z sondy „Walentynki 2018 według Polaków”, 85% kobiet biorących udział w badaniu obchodzi Walentynki.
Dla pań najważniejsze w święcie zakochanych jest jego celebrowanie z drugą połówką - 33% odpowiedzi, udany wybór prezentu - 28%, dobry pomysł na spędzenie tego dnia - 20% oraz przyjemne zaskoczenie partnera - 19%. Ponad połowa zapytanych Polek liczy na miły, walentynkowy wieczór we dwoje, aż 27% na wyznanie miłości, a nawet oświadczyny. 14% pań, zdeklarowanych romantyczek, czeka na list miłosny, kartkę, piosenkę lub wiersz. Tylko 2% otwarcie mówi, że liczy w walentynki przede wszystkim na udany seks.

Co trzecia zapytana kobieta zdradziła, że najlepszym upominkiem walentynkowym jest nietypowa niespodzianka, przygotowana przez drugą połowę, na przykład intymna sesja zdjęciowa, romantyczny masaż czy wspólny wypad do modnego ostatnio escape roomu. Na drugim miejscu jest bielizna, na trzecim kolacja przygotowana przez partnera. Wśród najgorszych upominków, zdaniem kobiet, są zabiegi na odchudzanie - 52% wskazań, maskotki - 20% oraz gadżety erotyczne - 18% wskazań.

WALENTYNKI 2018, WIERSZYKI NA WALENTYNKI, MIŁOSNE WIERSZYKI, SMSY DLA ZAKOCHANYCH, WIERSZYKI DLA ZAKOCHANYCH

WALENTYNKI 2018. Top 10 pomysłów na walentynkowy prezent

Wierszyki na walentynki 2018

Ostatki 2018. Kiedy koniec karnawału?

Pogoda na poniedziałek:

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się