ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już plan gry. Zobacz,...

(kb)

2018-01-01 21:50

2018-01-01 21:50

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już plan gry. Zobacz, co będzie się działo

(kb)

2018-01-01 21:50

Chociaż 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na 14 stycznia przyszłego roku, w Koluszkach gra rozpocznie się dużo wcześniej. Cykl imprez, podczas których będą zbierane fundusze na Orkiestrę, rozpocznie 18. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 11 stycznia w godz. 17-20 w Szkole Podstawowej w Długiem.
Kolejnym wydarzeniem mają być pokazy taneczne zespołów Step Dance Krzysztofa Wegwerta i Fame Dance ze studia Kamili Marczuk-Włodarskiej. Będzie można je obejrzeć 13 stycznia o godz. 18 w koluszkowskiej hali sportowej. Tego samego dnia o godz. 19.15 LKS Koluszki zaprasza na 11. Rodzinne Zmagania Sportowe „Grunt To Rodzinka na Medal”. W sportowym trójboju dzieci będą mogły wziąć udział razem z rodzicami. A 14 stycznia wolontariusze rozpoczną kwestowanie już o godz.
7. W godz. 15-18.50 w klubie muzycznym Cztery Struny Świata zagra zespół Atos, zaplanowano też szereg licytacji. Będzie można kupić m.in. kopię fragmentu obrazu „Węże wodne” Gustawa Klimta, wykonane przez Jerzego Szwarca, srebrne monety, karnety do pizzerii, na siłownię i do kawiarni. O godz. 19 narynku Ochotnicza Straż Pożarna z Koluszek zaprezentuje pokaz ratownictwa technicznego. Na Światełko do Nieba trzeba będzie poczekać, jak każdego roku, do godz. 20.

Do koluszkowskiego sztabu WOŚP należą: Antoni Tomczyk, Joanna Jeżyna, Piotr Mróz, Krzysztof Grzelak, Krzysztof Dobrogoszcz, Agnieszka Szulc, Ewa Mielczarek, Agata Michalak, Anna Dobrogoszcz oraz Mirosław Leśniewicz. Orkiestra ponownie zagra na rzecz noworodków.
HOROSKOP NA NOWY ROK 2018 DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW

ŻYCZENIA NA NOWY ROK 2018

Które sklepy są czynne w nowy rok

Zobacz też: Łodzianie witają Nowy Rok

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Będzie jeden przegrany

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

oj (gość)  •

Będzie siedział sam w domu ze swoim kotem.

odpowiedzi (0)

skomentuj