Medyk - TME SMS Łódź 0:1. Dwunaste zwycięstwo. Złoty gol Jedlińskiej

Liderki tabeli ekstraligi kobiet - TME SMS Łódź - odniosły 12 zwycięstwo

Drużyna TME SMS Łódź wyszła na prowadzenie w 30 minucie. Na listę strzelczyń wpisała się Jedlińska. W drugiej połowie łodzianki miały szansę na drugego gola, ale po rzucie rożnym piłkę z linii bramkowej wybiła jedna z zawodniczek Medyka. Trwała twarda walka przy bardzo silnych podmuchach wiatru. W końcówce przycisnęły gospodynie, ale podopieczne Marka Chojnackiego nie dały sobie wbiać bramki
W meczu liderem z Łodzi z szóstym zespołem w tabeli przyjezdne grały bez ukaranej za nadmiar kartek Dominiki Kopińskiej. W pierwszej rundzie łodzianki wygrały 1:0, a bramkę strzeliła z rzutu karnego Gabriela Grzybowska w 89 minucie meczu.

Medyk Konin - TME SMS Łódź 0:1 (0:1)

0:1 - Jedlińska (30)