ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Ile masz punktów karnych? Wkrótce sprawdzimy punkty karne...

red

2017-02-16 19:40

2017-02-17 15:22

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Ile masz punktów karnych? Wkrótce sprawdzimy punkty karne online

red

2017-02-16 19:40

Ile masz punktów karnych? Za co je dostałeś? Niebawem wszystkie te informacje będziesz mógł sprawdzić w internecie. W sieci znajdziemy też informacje o badaniach technicznych i ubezpieczeniu pojazdu.
Ile masz punktów karnych? Wkrótce sprawdzimy punkty karne online Ile masz punktów karnych? Wkrótce sprawdzimy punkty karne online

(© Dan Gold)

PUNKTY KARNE ONLINE, PUNKTY KARNE W INTERNECIEJesteś świadkiem wypadku, kolizji, utrudnień drogowych, korków? Poinformuj nas o tym. Czekamy na sygnały, zdjęcia i wideo. Nasz kontakt: Tel: 514 800 977;internet@prasa.gda.pl, facebook Dziennik Bałtycki ; facebook Motofakty Pomorze

Możliwość sprawdzenia liczby punktów karnych online to kolejna e-usługa przygotowane dla kierowców przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Centralny Ośrodek Informatyki. Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw, dający podstawy prawne do wprowadzenia e-usług.

Kradzieże samochodów na Pomorzu 2016. Jakie kolory złodzieje kradną najczęściej? [GALERIA]


Jak sprawdzić liczbę punktów karnych w internecie, online?Kierowcy będą mieć dostęp do własnych danych i informacji. Każdy będzie mógł sprawdzić, jakie kary dotychczas zostały na niego nałożone, czyli na przykład ile punktów karnych uzbierało się na jego koncie. W przyszłości kierowca ma mieć też możliwość zapłacenia mandatu online.

Na co kładzie się nacisk podczas przeglądu?

Dzięki temu spadnie ryzyko utraty prawa jazdy z powodu niewiedzy o liczbie punktów karnych.
Żeby skorzystać z nowej funkcji portalu obywatel.gov.pl. trzeba założyć tak zwany profil zaufany, który potwierdza naszą tożsamość w urzędach.

Obecnie działają już dwie inne, niezwykle przydatne strony dla kierowców: historiapojazdu.gov.pl oraz bezpiecznyautobus.gov.pl.

Za ich pośrednictwem można sprawdzić czy samochody mają ważne wymagane dokumenty oraz jaki mają przebieg.

Dołącz do naszej strony Motofakty Pomorze na Facebooku. Znajdziesz tam aktualne informacje drogowe, zapowiedzi i relacje z wydarzeń motoryzacyjnych oraz aktualności dotyczące przepisów drogowych.

Warto zobaczyć też galerie

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Ja nie mam

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

hehe (gość)  •

zawsze się rozliczam w gotówce i nie ma punktów.

odpowiedzi (0)

skomentuj