MOTOR LUBAWA ŁKS NA ŻYWO RELACJA MOTOR LUBAWA - ŁKS 13.05

MOTOR LUBAWA - ŁKS ŁÓDŹ [0:3]

strona wymaga odświeżania
KONIEC MECZU

89' Teraz ŁKS wyszedł z kontrą, niestety ostatnie podanie niecelne.
87' Żółta kartka dla zawodnika ŁKS. Nowacki ukarany. Będzie rzut wolny dla Motoru.
85' Dominacja drużyny ŁKS, łodzianie spokojnie kontrolują sytuację na boisku.
Zmiana w ŁKS. Golański schodzi a za niego wejdzie Mariusz Cichowlas
83' Losy spotkania już są rozstrzygnięte. ŁKS dzisiaj na 100 procent będzie liderem.
81' Znów Szymański uderza ale bramkarz gospodarzy łapie futbolówkę.
79' Uderzenie z 16 metrów Szymańskiego i bramkarz Motoru łapie.

77' GOOOOOOOOOL

Gamrot z dystansu o mamy trzecią bramkę!
75' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, Rzut rożny dla Motoru.
72' Chwila walki w środku pola. Ten mecz mógłby się już skończyć. ŁKS utrzymuje się długo przy piłce, ale nie atakuje. Łodzianie w ataku pozycyjnym.
70' ŁKS wcale nie gra dobrego meczu, łodzianie dzisiaj chcą po prostu wygrać mecz. Są lepsi ale jest w ich grze dużo niedokładności.
68' Strzał wprost w ręce Kołby.
68' Juraszek fauluje i dostał żółty kartonik. Będzie groźnie.
66' Kocot z rzutu wolnego dośrodkowuje, ale źle, wprost w nogi obrońców Motoru.
64' Zmiana w ŁKS. Nowacki za Guzika.
62' Kolejna zła interwencja w polu karnym ŁKS i mało brakowało a znów mógł być samobój. Zmiana w ŁKS. Kowal na boisku. Bryła zszedł z murawy
61' Niefortunna interwencja piłkarza ŁKS i mógł być samobój. Rzut rożny dla Motoru.

59' GOOOOOOOOOL

Patryk Bryła uderzył bezbłędnie w prawy róg i mamy 2:0 dla ŁKS!
58' RZUT KARNY DLA ŁKS Chyba faul na piłkarzu ŁKS, nie wyglądało to groźnie.
56' Strzał na bramkę ŁKS, na szczęście piłkarz gospodarzy przeniósł piłkę nad bramką. Było groźnie.
55' Rzut wolny dla Motoru. Piłka ładnie była uderzona i Kołba na posterunku.
53' Golański strzela, piłka odbija sie o słupek i wpada wprost w ręce bramkarza gospodarzy.
51' ŁKS gra szybciej. Łodzianie widać że chcą strzelić szybko drugą bramkę i zakończyć ten mecz.
49' Kocot przewraca się w polu karnym, jednak znów nie ma karnego. Piłka wychodzi na aut. Zacznie Motor.
48' Znakomity strzał Golańskiego i piłka mija słupek.
46' Zaczęliśmy II połowę meczu. Łodzianie prowadzą po bramce z karnego.

Sędzia kończy pierwszą połowę.

Zapraszamy po przerwie.
47' Patryk Bryła dośrodkowuje w pole karne ale piłkę wybija obrońca Motoru. ŁKS przy piłce.
46' Guzik fauluje i wolny dla Motoru Lubawa. Sędzia patrzy na zegarek.
44' Sarafiński uderza lewą nogą, groźny strzał ale nie ma bramki.
42' Fatalnie wykonany rzut wolny. Serafiński znów fauluje i żółta kartka dla zawodnika ŁKS.
42' Rzut wolny dla gospodarzy. Ślęzak fauluje.
41' Sarafiński dostał piłkę na wolne pole, niestety spalony.
40' ŁKS teraz spokojnie w ataku pozycyjnym. Łodzianie rządzą na boisku.
37' Kocot w pole karne,piłka wybita, Sarafiński dopadł ją na 26 metrze, huknął ale niecelnie.
36' Rzut rożny dla ŁKS.
34' Bryła zagrał do Damiana Guzika, Guzik uderza ale strzał zablokowany.
31' Aut dla ŁKS na wysokości pola karnego Motoru.
27' Kibice ŁKS teraz dopingują swoją drużynę. ŁKS ma dużą przewagę. Mecz toczy się cały czas na połowie gospodarzy.
25' Kocot znakomicie strzela z dystansu, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
23' Podanie znakomite do Sarafińskiego a ten się potyka o własne nogi.
20' Bryła zagrał do Sarafińskiego, przewraca się w polu karnym ale sędzia nie gwiżdże. Gramy dalej.
18' Rzut wolny dla ŁKS. Łodzianie znów w natarciu.

16' GOOOOOOL

Artur Golański strzela bramkę! Brawo!
RZUT KARNY DLA ŁKS!!! Bryła faulowany w polu karnym!
15' Ładna indywidualna akcja Golańskiego zakończona groźnym strzałem. Z trudem broni bramkarz Motoru.
13' Gra toczy się pod dyktando ŁKS. Wydaje się, że bramka dla łodzian to kwestia czasu.
11' Aleksander Ślęzak uderza głową, tuż obok bramki. Dobre dośrodkowanie i mało brakowało. ŁKS przeważa
10' Pyciak dośrodkowuje i ręka! Będzie rzut wolny dla ŁKS.
8' Sarafiński otrzymał w pole karne piłkę, zamiast strzelać chciał wejść z piłką do bramki. Szkoda tej akcji. Od bramko Motor.
6' Zespół z Lubawy widać, że będzie się bronił. Kocot zagrał do Golańskiego, ten drugi mógł strzelać, dlaczego tego nie zrobił. Piłkę odzyskują gospodarze.
4' Rzut rożny dla Motoru, piłkę wybija obrońca ŁKS i strzał z dystansu piłkarza gospodarzy, nad bramką Kołby.
2' Golański dośrodkowuje, Kocot mógł otworzyć wynik. ŁKS od początku w natarciu. Brawo!
1' Sędzia rozpoczyna mecz.

Skład ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, J. Nowak, D. Sarafiński, P. Bryła, P. Kocot, A. Golański, M. Gamrot, D. Guzik
Skład Motoru: D. Suszczewicz - A. Burchart, D. Malinowski, P. Kolcz, P. Wodzicki, P. Ewertowski, R. Śnieżawski, B. Vasiutyn, A. Zasuwa, P. Wypniewski, A. Konicz
16.45 Za chwilę podamy skład drużyny ŁKS
16.40 Dzisiaj ŁKS jeśli zwycięży znów będzie liderem. Za 20 minut rozpoczynamy relację

Jeśli dziś wicelider III ligi ŁKS wygra ponownie zasiądzie na fotelu lidera. Łodzianie są zdecydowanym faworytem. Dzisiaj ŁKS interesuje tylko zwycięstwo. Zapraszamy na relację na żywo z meczu MOTOR LUBAWA - ŁKS ŁÓDŹ

Motor i ŁKS mieli przed sezonem 2016/2017 zupełnie inne aspiracje. Sympatyczna drużyna z Lubawy zamyka tabelę i pogodziła się już z tym, że niedługo będzie walczyć w czwartej lidze.