ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Alarm i ewakuacja w Porcie Łódź. Na szczęście to były tylko...

(kb)

2018-05-08 17:09

2018-05-08 17:09

2 Komentarze
Dodaj komentarz

Alarm i ewakuacja w Porcie Łódź. Na szczęście to były tylko ćwiczenia

(kb)

2018-05-08 17:09

Dziś, 8 maja, tuż po godz. 10 w Porcie Łódź zabrzmiały syreny alarmowe. Przed budynek centrum handlowego wyszli pracownicy i klienci.
Ewakuacja była częścią ćwiczeń przeciwpożarowych, które są organizowane w Porcie Łódź przynajmniej raz w roku. Wszystko przebiegło sprawnie i zakończyło się po kilkunastu minutach. Tego typu akcje, organizowane przy udziale straży pożarnej, mają za zadanie skontrolowanie stanu bezpieczeństwa obiektu i zapewniają przygotowanie przy wystąpieniu niebezpiecznej sytuacji.

Komentarze

(2)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Zart

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

To jest k a jakiś żart, ludzie jadą na zakupy itd. a oni klientów za darmo wykorzystują do j ch ćwiczeń. Niech sobie ze 100 statystów wynajmą i zapłacą a nie k a za darmo ludziom w godzinach otwarcia dupę zawracają.
W ikea jak miałby miejsce pożar to ładnie byłoby ofiar, zwłaszcza na górze gdzie w h j ludzi wiecznie jest i k a 2 windy które jadą jedno piętro godzinę zjeźdzają, kto i za ile odebrał im ten budynek ileś lat temu, zawsze zachodzę w głowę jak jadę jednymi schodami na górę do restauracji jakby to było jak wybuchł by tam pożar, na górze zamiast toreb na zakupy powinni dawać każdemu odwiedzającemu jakiś mały spadochron.

skomentuj

Re: Zart

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Oz (gość)  •

Aż się popłakałem ze śmiechu z treści tego komentarza. Też dziś tam byłem.

odpowiedzi (0)

skomentuj