ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Gwiazdy w łódzkiej SP nr 14 - Bilguun Ariunbaatar, Kasia...

(MJ)

2018-05-09 21:45

2018-05-09 21:45

5 Komentarzy
Dodaj komentarz

Gwiazdy w łódzkiej SP nr 14 - Bilguun Ariunbaatar, Kasia Popowska... zobacz, kto jeszcze wsparł hospicjum dla dzieci [zdjęcia]

(MJ)

2018-05-09 21:45

Na takim koncercie żaden z uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 w Łodzi jeszcze nigdy nie był.
  • Gwiazdy wsparły koncert charytatywny w SP 14 na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci
W jednym miejscu, dosłownie na wyciągnięcie ręki mieli gwiazdy znane z programów telewizyjnych i polskich scen muzycznych. Odwiedzili ich: Justyna Panfilewicz, Bilguun Ariunbaatara, Kasia Popowska, Jakub Kucner – Mister Polski, Paweł Binkiewicz, Marysia Tyszkiewicz, Sami Harb, Monika Urlik, Jacek Wolny, Magdalena Dąbkowska, Krzysztof Płonka, Iwona Węgrowska i Leszek Stanek. Odpowiedzieli na zaproszenie Bartłomieja Ropelskiego, nauczyciela języka niemieckiego, który zorganizował koncert charytatywny „Otwórzcie serca” na rzecz Łódzkiego Hospicium dla Dzieci.

Każdy z gości wystąpił na specjalnie na tę okazję przygotowanej scenie w sali gimnastycznej. Tak rozkręcili imprezę, że nie tylko sala, ale i cała szkoła! Dzieciaki spontanicznie bawiły się w rytm znanych przebojów, śpiewały z artystami, tańczyły. W przerwach w koncercie gwiazdy były oblegane – każdy chciał z nimi porozmawiać, przybić piątkę, wziąć autograf i zrobić sobie selfie. Celem koncertu było oczywiście zebranie środków na rzecz hospicjum.

Dzieci i ich rodzice odpowiedzieli fantastycznie – mówi Bartłomiej Ropelski, który koncerty organizuje już od kilku lat, a w SP 14 – po raz pierwszy. - W szkole rozprowadzane były kanapki, ciasta, sałatki, napoje, pieniądze zbieraliśmy do puszek.
- Każdy z nas co jakiś czas bierze udział w takich imprezach, niektórzy nawet sami je organizują – mówi Bilguun Ariunbaatar. - Wydaje mi się, że my ludzie, którzy stajemy się popularni, powinniśmy to wykorzystywać, żeby pomagać, dawać przykład, robić dobre rzeczy.


Pogoda na czwartek:

Komentarze

(5)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Koncert

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Uczeń (gość)  •

Koncert był super zorganizowany. Pan Bartłomiej wykazał się świetnie. Zresztą nie pierwszy raz. Piękna akcja wspólne działanie uczniów, rodziców i nauczycieli. Gwiazdy choć nie wszystkie bardzo znane ale śpiewali świetnie. Piękną mowę wygłosił też Jakub Kucner.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Uczennica tej szkoły

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MEGA (gość)  •

Na koncercie było mega! Niestety nie mogłam być na całym, ale i tak było świetnie!
Dostałam autograf Dąbkowskiej

odpowiedzi (0)

skomentuj

withał ju groomiego by wygralo !!

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

poska zawsze gorom !! (gość)  •

na pewno :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Brawo

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ldz (gość)  •

Pozytywna wiadomość

odpowiedzi (0)

skomentuj

super koncert

+7 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tata ucznia (gość)  •

Pan Bartłomiej zasługuje na duże słowa uznania za organizacje.Zaprosił fajnych gości,cel szczytny,uczniowie zadowoleni.Uczestniczyłem z przyjemnością.

odpowiedzi (0)

skomentuj