ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
W Pabianicach będzie można postrzelać z ostrej amunicji i...

AO

2018-03-29 23:00

2018-03-29 23:00

Dodaj komentarz

W Pabianicach będzie można postrzelać z ostrej amunicji i zaczerpnąć świeżego powietrza w tężniach solankowych

AO

2018-03-29 23:00

Pabianiczanie będą mieć nowe miejsce, w którym w ciekawy sposób będzie można spędzić wolny czas i wypocząć. W ciągu dwóch lat w centrum miasta obok pola golfowego przy ul. Grota Roweckiego powstanie obiekt rekreacyjno - sportowy.
1/2

Plany budowy tężni solankowej w Pabianicach już były. W ramach budżetu obywatelskiego miała powstać tuż obok pola golfowego na terenie bulwaru im. Kruschego.Niestety nie udało się znaleźć wykonawcy.

(© Anna Odrowska)

– W jego skład wejdą Nowe Centrum Golfa, grota solna, tężnie z solanką oraz strzelnica. To jedyny tego typu obiekt na terenie województwa łódzkiego, a inwestorem jest A&A Marketing. Powstanie nie tylko atrakcyjne miejsce do spędzania wolnego czasu, przeznaczone dla rekreacji całych rodzin, ale również miejsca pracy wspierające rozwój regionu – mówi Sylwia Borusowska, prezes zarządu A&A Marketing Sp. z o.o.


Na terenie obiektu będzie też Muzeum golfa, zaś centrum golfowe ma być wyposażone w symulatory golfowe takie, jakie znajdują się w najlepszych polach golfowych na świecie. Będzie tu można przejść kurs golfowy zakończony egzaminem. Odbywać się tu też będą szkolenia strzeleckie - dzięki strzelnicy na ostrą amunicję oraz symulatorowi strzeleckiemu. Część uzdrowiskową stanowić ma grota solankowa, solanki i tężnie. Koszt inwestycji to 10 milionów 600 tys. zł, w tym ponad 6 milionów złotych dofinansowania.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Pogoda na piątek:

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się