Piątka Konstantynów Łódzki, Mistrzostwo Polski Kariny Łysakowskiej

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Piątki Konstantynów Łódzki w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Młodzików w dwuboju i w trójboju nowoczesnym rozegranych w Spale.

W rywalizacji juniorek młodszych w dwuboju (pływanie i bieg) tytuł mistrzowski wywalczyła Karina Łysakowska, a brązowy medal zapewniła sobie Antonina Sulak. Na 15. miejscu uplasowała się Liwia Olczak, a 18. w gronie chłopców był Patryk Misztal.
W kategorii U-12 (młodzicy) na 9. pozycji swój start zakończyła Natalia Głogowska, a 12. miejsce zajęła Natalia Wawrzyniak.
Tuż przed mistrzostwami rozegrano, także w Spale, zawody nadziei olimpijskich z gościnnym udziałem zawodniczek i zawodników z Czech. Startowała w nich młodzież do lat 18. Duży sukces odniosła Ewa Padyszewska, wychowanka Piątki Konstantynów, która zwyciężyła w czwórboju. W kategorii U 17 trzecie miejsce wywalczyła Małgorzata Karbownik z MKS Jedynka, a tuż za nią uplasowała się wychowanka Jedynki Maja Marcinkowska (obecnie ZKS Drzonków).
Dobrze zaprezentowali się także Cyprian Cybulski (wychowanek Piątki Konstantynów), który zajął 6. miejsce i najlepszy w pływaniu na 200 m Hubert Skibiak (były pływak UKS 190 Łódź).