1/15
Pierwszy gol na polskich boiskach padł 1 stycznia o godz....

Pierwszy gol na polskich boiskach padł 1 stycznia o godz. 12:10. Teraz będzie już z górki, a piłkarskich wydarzeń będzie w tym roku co niemiara. Najpierw wystartuje runda wiosenna w Ekstraklasie, potem czekają nas towarzyskie mecze kadry i zakończenie sezonu. Następnie finały pucharów i wyczekiwane mistrzostwa świata w Rosji. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze piłkarskie wydarzenia, na które czekamy w 2018 roku!

2/15
Zimowa przerwa w Ekstraklasie potrwa prawie 2 miesiące....

Początek rundy wiosennej w Ekstraklasie - 9 lutego

Zimowa przerwa w Ekstraklasie potrwa prawie 2 miesiące. Trochę długo, bo już teraz nam jej brakuje. Pierwszy mecz w nowym roku odbędzie się 9 lutego w Płocku, gdzie miejscowa Wisła zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

3/15
Jeszcze dłużej przerwa trwa na zapleczu Ekstraklasy, bo...

Początek rundy wiosennej w 1. lidze - 2 marca

Jeszcze dłużej przerwa trwa na zapleczu Ekstraklasy, bo ponad 3 miesiące. Przez ten czas wiele klubów przejdzie mocne przebudowy i na wiosnę rywalizacja o awans może nabrać innego oblicza. Nice 1 Liga wróci w pierwszy weekend marca.

4/15
Kadra Adama Nawałki do mundialu będzie przygotowywać się...

Towarzyskie mecze Polaków - koniec marca

Kadra Adama Nawałki do mundialu będzie przygotowywać się domowymi meczami towarzyskimi. Pierwsza okazja do testów 23 marca, kiedy to zagramy z Nigerią we Wrocławiu. Cztery dni później biało-czerwoni wrócą na Stadion Śląski, gdzie zmierzą się z Koreą Południową.