Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
-
Ewa Drzewiecka
Miejski Ośrodek Kultury, Ozorków
364głosy -
Monika Wojtczak
Gminny Ośrodek Kultury, Domaniewice
254głosy -
Jowita Popow
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima, Łódź
140głosów -
Kamila Marczuk-Włodarska
FAME DANCE, Koluszki
132głosy -
Małgorzata Domańska
ZSM im. Stanisława Moniuszki, Łódź
111głosów -
Karolina Mysłek
Miejski Dom Kultury, Radomsko
67głosów -
Anna Klimas
Szkoła Podstawowa w Cielądzu
35głosów -
Zuzanna Małolepsza
Stowarzyszenie BUSOLA, Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków Trybunalski
34głosy -
Adam Wrzesiński
Łódzki Dom Kultury, Łódź
20głosów -
Karina Sędkowska-Staszewska
Łowicki Ośrodek Kultury, Łowicz
20głosów -
Justyna Stopnicka
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3, Łódź
12głosów -
Mirosław Bednarkiewicz
Szkoła Tańca Dynamic Beat, Konstantynów Łódzki
11głosów -
Justyna Bednarkiewicz
Szkoła Tańca Dynamic Beat, Konstantynów Łódzki
10głosów -
Dorota Ciołkowska
Studio Tańca Alibi, Kutno
9głosów -
Gabriela Szymańska-Kaczmarek
Miejski Ośrodek Kultury, Piotrków Trybunalski
9głosów -
Joanna Solarska
Studio Tańca Alibi, Kutno
9głosów -
Joanna Gąsioprowska
STREET DANCE Studio, Kutno
5głosów -
Patrycja Zatyka
Move & Fly Studio ruchu i tańca, Skierniewice
4głosy -
Jakub Wójcik
Miejski Ośrodek Kultury, Ozorków
3głosy -
Jolanta Zacharska-Bołdowska
Miejski Ośrodek Kultury, Ozorków
2głosy -
Anna Ozga
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, Łódź
1głos -
Julia Borowiecka
Dream Team, Pabianice
1głos -
Adam Pigłowski
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, Łódź
— -
Agata Hadelko
Miejsko - Gminny Ośrodek Działalności Kulturalnej, Ujazd
— -
Agata Kapiczyńska
Gminny Ośrodek Kultury, Widawa
— -
Agata Nowak
Miejski Dom Kultury, Zduńska Wola
— -
Agnieszka Dąbrowska-Walczak
Kutnowski Dom Kultury, Kutno
— -
Agnieszka Kieler
Miejski Ośrodek Kultury, Konstantynów Łódzki
— -
Agnieszka Michałowska
ZOla Aleksandra Kołkiewicz - Szkoła Tańca i Ruchu, Tomaszów Mazowiecki
— -
Aleksandra Grzesikowska
Flash Akademia Tańca, Łódź
— -
Aleksandra Kołkiewicz
ZOla Aleksandra Kołkiewicz - Szkoła Tańca i Ruchu, Tomaszów Mazowiecki
— -
Alicja Zientalska
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Krośniewice
— -
Andrzej Cieślik
Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta, Pabianice
— -
Andrzej Krajewski
Miejski Ośrodek Kultury im. Zbigniewa Herberta, Pabianice
— -
Anetta Wojtuch
Miejskie Centrum Kultury, Bełchatów
— -
Angelika Wawrzyńska
Miejsko - Gminny Ośrodek Działalności Kulturalnej, Ujazd
— -
Anna Chojka
Wieluński Dom Kultury, Wieluń
— -
Anna Jura
Centrum Kultury i Sztuki, Błaszki
— -
Anna Pokora
Centrum Kultury i Sztuki, Skierniewice
— -
Arkadiusz Mirowski
Ośrodek Kultury i Rekreacji, Stryków
— -
Arkadiusz Solarz
Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietyńskiego, Opoczno
— -
Bartłomiej Zimny
Kutnowski Dom Kultury, Kutno
— -
Beata Budzewska
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3, Łódź
— -
Cezary Nowak
Miejski Ośrodek Kultury, Sulejów
— -
Damian Ciureja
Wieluński Dom Kultury, Wieluń
— -
Dominik Czwartek
Miejskie Centrum Kultury, Tomaszów Mazowiecki
— -
Dominika Szwed-Kipigroch
Miejskie Centrum Kultury, Bełchatów
— -
Edward Zagdański
Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietyńskiego, Opoczno
— -
Edyta Jakóbczak
Łaski Dom Kultury, Łask
— -
Ewa Chłód
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3, Łódź
— -
Ewa Chodkiewicz
Dom Kultury w Łęczycy, Łęczyca
— -
Ewelina Półrolnik
Timbaila Dance Center, Piotrków Trybunalski
— -
Grażyna Wiśniewska
Dom Kultury w Łęczycy, Łęczyca
— -
Halina Biegańska
Wieruszowski Dom Kultury, Wieruszów
— -
Irena Socichowska
Centrum Kultury i Sztuki, Skierniewice
— -
Iwona Brzezińska
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima, Łódź
— -
Iza Bujak
Dream Team, Pabianice
— -
Jacek Kurnatowski
Żychliński Dom Kultury, Żychlin
— -
Jacek Świgulski
Łódzki Dom Kultury, Łódź
— -
Janina Arent
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Krośniewice
— -
Janusz Kwiatosiński
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, Łódź
— -
Janusz Wielgosz
Łódzki Dom Kultury, Łódź
— -
Jędrzej Kauc
Perfect Show - szkoła tańca, agencja taneczna, Łódź
— -
Joanna Cieniewska
Żychliński Dom Kultury, Żychlin
— -
Joanna Gąsiorowska
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Krośniewice
— -
Joanna Juźwin
Łaski Dom Kultury, Łask
— -
Joanna Małek
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, Łódź
— -
Joanna Pietrzak
Młodzieżowy Dom Kultury, Zgierz
— -
Joanna Tarczyńska
Młodzieżowy Dom Kultury, Aleksandrów Łódzki
— -
Jolanta Proszak
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima, Łódź
— -
Justyna Szalińska
Miejski Dom Kultury, Radomsko
— -
Kamil Gebel
Studio Tańca 4U, Łódź
— -
Kamil Korzewski
Gminny Ośrodek Kultury, Domaniewice
— -
Kamil Szewczyk
Młodzieżowy Dom Kultury, Aleksandrów Łódzki
— -
Kamila Kauc
Perfect Show - szkoła tańca, agencja taneczna, Łódź
— -
Katarzyna Florczyk
Miejskie Centrum Kultury, Bełchatów
— -
Katarzyna Fraszek
Miejski Ośrodek Kultury, Koluszki
— -
Katarzyna Matusiak
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima, Łódź
— -
Krzysztof Góralczyk
Dom Kultury w Łęczycy, Łęczyca
— -
Lesia Kasjan
Centrum Kultury i Sztuki, Skierniewice
— -
Maciej Półrolnik
Timbaila Dance Center, Piotrków Trybunalski
— -
Magdalena Kapuścińska-Urbanek
Move & Fly Studio ruchu i tańca, Skierniewice
— -
Magdalena Kazun
Miejski Dom Kultury, Radomsko
— -
Magdalena Ryżewska
Gminny Ośrodek Kultury, Wola Krzysztoporska
— -
Małgorzata Borowiecka
Gminny Ośrodek Kultury, Widawa
— -
Małgorzata Nasulewicz
Regionalne Centrum Kultury, Drzewica
— -
Małgorzata Tworek-Zwarycz
Kutnowski Dom Kultury, Kutno
— -
Marcin Wojciak
Miejskie Centrum Kultury, Tomaszów Mazowiecki
— -
Marek Janczyk
Szkoła Tańca Urban Dance Zone, Łódź
— -
Marek Paszkiewicz
Miejski Dom Kultury, Zduńska Wola
— -
Mariusz Pacyna
Wieruszowski Dom Kultury, Wieruszów
— -
Mariusz Wieczorek
Gminny Ośrodek Kultury, Wola Krzysztoporska
— -
Marta Hołyńska
Łaski Dom Kultury, Łask
— -
Marta Szymańska
Regionalne Centrum Kultury, Drzewica
— -
Marta Włodarczyk
Szkoła Tańca ES-KADRA, Pabianice
— -
Marzanna Jaworska
Gminny Ośrodek Kultury, Sędziejowice
— -
Marzena Cęcelek
Gminny Ośrodek Kultury, Nieborów
— -
Marzena Rogalińska
Wieruszowski Dom Kultury, Wieruszów
— -
Michał Makulski
Łaski Dom Kultury, Łask
— -
Michał Pawlicki
Miejski Dom Kultury, Zduńska Wola
—
- 1
- 2