ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Nasze Dobre Łódzkie 2016. Produkt/usługa. Głosujemy!

ei24

2016-10-06 16:37

2016-10-12 13:07

Nasze Dobre Łódzkie 2016. Produkt/usługa. Głosujemy!

ei24

2016-10-06 16:37

Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie konkursu „Nasze Dobre Łódzkie 2016”. Przez trzy tygodnie Czytelnicy trzech gazet będą wybierać produkty i usługi będące łódzkimi „naj”. W plebiscycie Nasze Dobre Łódzkie 2016 chcemy promować towary i usługi, powstające dzięki firmom z województwa łódzkiego. Chodzi o te produkty i usługi, które ze względu na jakość, a także popularność wśród mieszkańców, stanowią wzór godny naśladowania. Plebiscyt organizują redakcje trzech gazet: „Expressu Ilustrowanego”, „Dziennika Łódzkiego” i „Naszego Miasta”. Plebiscyt odbywa się w dwóch kategoriach.
 • Poznajcie szpital PRO-Familia, w którym dbamy o komfort, zdrowie i bezpieczeństwo przyszłych mam oraz ich dzieci. Naszą misją jest holistyczne traktowanie pacjentek, ze szczególnym uwzględnieniem roli bliskich, w tym wyjątkowym dla nich czasie. 
Już w pierwszym roku działalności powitaliśmy na świecie 1500 maluszków. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej rodziny, komfortowym warunkom pobytu oraz doświadczonemu personelowi medycznemu, bardzo szybko zdobyliśmy zaufanie pacjentek z regionu łódzkiego. 

PRO Familię tworzy doświadczony i ceniony zespół lekarzy, pielęgniarek i położnych, posiadający międzynarodowe certyfikaty w swoich specjalizacjach.
 • Parada jest stałym elementem Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. To barwne przedsięwzięcie pokazuje kreatywność mieszkańców miasta. W tym roku w inicjatywie wzięło udział blisko 4 tysiące osób, które utworzyły ponad 50 paradnych grup! Trasa barwnego przemarszu tradycyjnie prowadziła głównymi ulicami Skierniewic.
 • Ścieżka edukacyjna powstała w maju 2015 r., a w maju 2016 r. przystąpiliśmy do sieci Zagród Edukacyjnych wspieranych przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego. W sposób przyjazny opowiadamy im o tym, jak pszczelarstwo powstało, od czego się zaczęło, jak ewaluowało. Pokazujemy żywe pszczoły - zarówno w szklanym ulu, jak i poprzez pokazanie ramek z pszczołami. Dzieci mogą założyć prawdziwy strój pszczelarza i bezpieczne słuchać opowieści o życiu i organizacji rodzin pszczelich mogąc je z bliska obserwować. Na terenie pasieki dzieci mogą się również swobodnie bawić na torach przeszkód, podziwiać okoliczną przyrodę. Na chwilę przenosimy naszych Gości do pięknego świata pszczół i przyrody – do krainy słodkości i zdrowia.
 • Cameleo BB - seria pielęgnacyjna do włosów zniszczonych 
Delia Cosmetics Sp. z o.o 
Seria Cameleo BB z keratyną, w której skład wchodzi szampon, odżywka, maska i jedwab, to linia kosmetyków przeznaczona do inteligentnej rekonstrukcji ekstremalnie zniszczonych włosów. Oparta jest na nowoczesnych składnikach, nie zawiera parabenów, syntetycznych barwników i soli przez co działa wyjątkowo łagodnie na włosy i delikatną skórę głowy. Aktywna keratyna Keterestore™ 2.0 wspaniale odbudowuje najgłębsze uszkodzenia struktury włosów, dogłębnie je regeneruje, wzmacniając ich warstwę ochronną.
 • Przyjazne dla środowiska, oszczędne, lekkie, nowoczesne i niezwykle wytrzymałe. Znajdują szerokie zastosowanie w sektorze inżynierii lądowej i wodnej oraz projektach infrastrukturalnych z zakresu hydrotechniki, w tym m. in.:  wzmacnianiu wałów przeciwpowodziowych, regulacji brzegów rzek i innych zbiorników wodnych a także budowie ścianek szczelnych i oporowych.
 • Poduszka ciążowa w kształcie cyfry
 • A&A Dom Jubilerski to łódzka firma z wieloletnią historią. Marka A&A jest 
wpisana na stałe w tradycję miasta a prestiżowa siedziba A&A Domu 
Jubilerskiego przy Piotrkowskiej 146 stanowi swoistą wizytówkę Łodzi.
Unikatowa biżuteria projektowana i wykonywana jest ręcznie w pracowni A&A 
Domu Jubilerskiego według starej szkoły rękodzieła złotniczego. Z 
najlepszego kruszcu powstają tu oryginalne i niepowtarzalne wyroby dla 
wyjątkowych osób inspirowane historią, pięknem natury i prawdziwą miłością.

Pakiet ślubny według indywidualnych ustaleń dostępny jest na zamówienie w 
sieci salonów jubilerskich A&A przy ulicy Piotrkowskiej 146, Piotrkowskiej 
100, Piotrkowskiej 63, Piotrkowskiej 60, Piotrkowskiej 46 oraz Al. 
Kościuszki 39
 • Słuchawka CYFRAL SMART to nowoczesny design i szeroka gama kolorystyczna. Wykonana jest z pełnego, jednokolorowego wtrysku tworzywa ABS o wysokim połysku, co jest gwarancją zachowania oryginalnego koloru przez cały okres użytkowania. Dostępna w wersji cyfrowej SMART-D, analogowej SMART, wieloprzewodowej SMART 5P. Posiada regulacje głośności dzwonienia z możliwością wyłączenia. Prosty montaż przewodów bez konieczności lutowania. Dostępna w sklepach na terenie całej Polski.
Pałac i Stadnina Walewice - wyślij sms o treści DP.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Dom Seniora Anders - wyślij sms o treści DP.2 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Muzeum Animacji SE-MA-FOR - wyślij sms o treści DP.3 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Poród w szpitalu specjalistycznym Pro-Familia - sala porod... - wyślij sms o treści DP.4 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Parada – Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw - wyślij sms o treści DP.5 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Zagroda edukacyjna Pszczeli Świat - Pasieka w Lipce Dariusz... - wyślij sms o treści DP.6 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Cameleo BB - seria pielęgnacyjna do włosów zniszczonych - wyślij sms o treści DP.7 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Grodzice winylowe EcoLock - S. i A. Pietrucha Sp. z o.o. - wyślij sms o treści DP.8 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Poduszka ciążowa w kształcie cyfry "7" Supermami - wyślij sms o treści DP.9 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

A&A Dom Jubilerski - Biżuteria wytwarzana ręcznie przez najlepszych... - wyślij sms o treści DP.10 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Słuchawka domofonowa CYFRAL SMART- CYFRAL CHABELSKA I WSPÓLNICY... - wyślij sms o treści DP.11 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

NASZE DOBRE ŁÓDZKIE - produkt/usługa. Głosuj, sprawdź wyniki!

Zasady głosowania w konkursie „Nasze Dobre Łódzkie 2016”


Przez trzy tygodnie Czytelnicy trzech gazet będą wybierać produkty i usługi będące łódzkimi „naj”. Plebiscyt odbywa się w dwóch kategoriach.
Plebiscyt organizują redakcje trzech gazet: „Expressu Ilustrowanego”, „Dziennika Łódzkiego” i „Naszego Miasta”. Oto zasady głosowania:
1. Wybór odbywać się będzie od 7 października 2016 r. od godz. 10.00 do dnia 28 października 2016 r. do godziny 23.59.59 poprzez przesłanie SMS na numer 72355, w treści wpisując:
DS. po kropce wpisując numer wybranego kandydata - w kategorii produkt/usługa spożywcza
DP. po kropce wpisując numer wybranego kandydata - w kategorii produkt/usługa.
Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to 15 punktów w Plebiscycie na daną kandydaturę.
Uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów.
2.Głosowanie za pośrednictwem aplikacji FB – które potrwa od 7 października 2016 r. od godz. 10.00 do 28 października 2016 r., do godz. 23.59.59 i obywać się będzie na następujących warunkach:
a. uczestnicy muszą zalogować się na swoje konto FB,
b. uczestnicy muszą powiązać swoje konto na FB, ze swoim kontem w serwisie dzienniklodzki.pl,
c. warunkiem koniecznym do oddania głosu jest umożliwienie publikacji postu na tablicy właściciela konta w aplikacji FB w jego imieniu,
d. jedno kliknięcie to 5 punkty w Plebiscycie na daną kandydaturę,
e. dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 1 za pośrednictwem jednego konta uczestnika w aplikacji FB.
3. Kapituła Plebiscytu spośród zgłoszonych produktów wybiera i nadaje tytuł „Nasze Dobre Łódzkie 2016” – Znak Jakości „Dziennika Łódzkiego”, „Expressu Ilustrowanego”, „Nasze Miasto.pl”.
W każdej kategorii zostaną przyznane głosami Czytelników gazet trzy nagrody główne: Złoty, Srebrny i Brązowy Znak Jakości.
Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi na początku listopada na łamach gazet, w listopadzie odbędzie się też finałowa gala w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Szczegółowe informacje o plebiscycie i zasadach zgłoszenia można uzyskać pisząc na adres kinga.szporak@polskapress.pl lub telefonując pod numer: (42) 665 93 57.