MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pływanie. Triumf MKS Trójka

Pływacy MKS Trójka wygrali punktację drużynową Ogólnopolskich mistrzostw Radomia, gromadząc 370 punktów.

Drugie miejsce zajęła Jagiellonka Warszawa 304, a trzecie Victoria Radom 211 pkt.
W kategorii 14 lat najlepszym zawodnikiem mistrzostw był Jan Kałusowski. W rywalizacji ogólnej kobiet w kategorii 15 lat i starsi drugie miejsce zajęła Karolina Pokrywka, a wśród 14-letnich juniorek wygrała Aleksandra Giemza, obie z MKS Trójka.
W gronie 13-latek drugie miejsce wywalczyła Zuzanna Juźwicka z MKS Trójka, w punktacji 12-latek trzecie miejsce zajęła Barbara Pawłowska (UKS 190).
Drugą pozycję w rywalizacji 11-latek zapewniła sobie Zofia Zbrojewska (MKS Trójka).