POLONIA PIOTRKÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [0:4]

(ww)
Polonia Piotrków - Widzew Łódź relacja live
Polonia Piotrków - Widzew Łódź relacja live Polonia Piotrków - Widzew Łódź relacja live
Polonia Piotrków - Widzew Łódź [0:4]. Widzew pewnie pokonał gospodarzy strzelając im 4 bramki.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [wciśnij F5]

Polonia Piotrków - RTS Widzew Łódź [0:4]

SĘDZIA KOŃCZY MECZ Widzew pierwszą połowę przespał, ale w drugiej pokazał jak powinno się strzelać bramki. Widzewiacy zrobili kolejny krok ku III lidze. BRAWO

93' Strus za długo czekał, wbiegł w pole karne ale zamiast dograć na drugą stronę to zawodnik Widzewa dryblował i stracił piłkę.
91' Trzy minuty doliczone.
89' Spiker właśnie podał, że KS Paradyż zremisował.
88' Widzew wciąż w natarciu. Znakomita końcówka w wykonaniu Łodzian.

86' Kolejny GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl

Zawodziński precyzyjnie dograł do Okachiego, a ten strzela drugą bramkę w tym meczu.

84' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Kaczyński po dośrodkowaniu strzela bramkę głową. Piłkę dograł Puchalski, który wszedł dosłownie przed chwilą.
82'**Okachi do Bartosiewicza, Bartosiewicz do wychodzącego na czystą pozycję Zawodzińskiego, a ten mając przed sobą tylko pustą bramkę strzela strasznie niecelnie. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać.79' I teraz Bartosiewicz niepotrzebnie próbował sam skończyć akcję, wpadł w pole karne, mógł dograć do Strusa, który był z lewej strony, ten jednak wdał się w drybling i stracił piłkę. 78'**Kibice Widzewa znakomicie dopingują swój zespół.
76' Kolejny rzut rożny dla Poloni i zamieszanie na przdpolu, jednak piłkarze gospodarzy skiksowali. Sokołowicz ob bramki. Było groźnie.
74' Kaczyński niefortunnie upadł na Batatę. Wyglądało to groźnie ale już piłkarz Polonii się pozbierał. Gra wznowiona. I rzut rożny dla gospodarzy.
73' Sokołowicz od bramki WIdzewa. Spokojniejszy fragment gry. Łodzianie troszkę zwolnili tempo.
70' Widzew teraz spokojnie szanuje piłkę. Opuszcza piłkę najgorszy zawodnik na boisku Robert Kowalczyk. Wszedł Sebastian Kaczyński.
66' Bończak już na boisku. Także kolejna zmiana w drużynie Polonii. I kolejna żółta kartka. W ciągu jednej minuty dwie żółte kartki dla Poloni
64'**Teraz Zawodziński niczym Lionel Messi przedryblował 4 zawodników, podał do Bartoszewskiego a ten uderzył czysto ale piłka odbiła się o poprzeczkę.**

62' GOOOOOOOOOOOOL dla WIDZEWA

Znakomite dośrodkowanie Zawodzińskiego i Okachi pięknym szczupakiem pakuje piłkę do bramki. Brawo. Wyręczył beznadziejnie grającego Kowalczyka. Widzew prowadzi już dwiema bramkami!
61'** I teraz poszła kontra Widzewa i Strus podał na piąty metr do Kowalczyka a ten zamiast lobować wprost w nogi kładącego się bramkarza. Tragicznie gra ten zawodnik.60' Gorąco zrobiło się na boisku. Kacper Bargieł nie trafił w piłkę i ostro faulował zawodnika gospodarzy. Zawodnicy Polonii dobiegli do piłkarza Widzewa. Było nerwowo. . Żółta kartka dla Widzewiaka 59' Teraz Kowalczyk znów zamiast podawać drybluje. Niestety traci piłkę. 57' Teraz gospodarze w ataku pozycyjnym. 53' Teraz Kowalczyk dostał podanie od Strusa idealne, miał przed sobą tylko bramkarza i zmarnował. Ten zawodnik jest do wymiany. Nie potarfi wykorzystać stuprocentowych sytuacji. Nie dziwi, że ten pilkarz nie strzela, on poprostu ma za małe umiejętnośći. 52' Teraz bardzo niedokładnie podaje Okachi, szybko rozpoczęli z autu gospodarz i po drośrodkowaniu zawodnik Poloni strzelił groźnie głową. Sokołowicz z największym trudem wybija na róg. 50' Teraz Kowalczyk miał szansę, ale napastnik Widzewa beznadziejnie się zachował, zamiast uderzyć lub wejśc w pole karne, opuścił głowę i pobiegł nie w tą stronę co trzeba. Widać braki techniczne u tego zawodnika. 49' Teraz Patryk Strus na spalonym. Wyszedł sam na sam ale niestety za wcześnie. Od wolnego gospodarze. 47' Widzew zaczął z animuszem. Od dwóch minut piłkarze Widzewa na połowie gospodarzy. Zamknęli ich w hokejowym zamku. 46'** Juz rozpoczęliśmy II połowę. Widzew prowadzi po samobójczym golu Michała Polita.

KONIEC I POŁOWY. Poziom gry bardzo słaby. Widzew gra źle. Miejmy nadzieję że druga połowa będzie lepsza w wykonaniu łódzkich piłkarzy. Zapraszamy po przerwie.

45' Na boisku sennie. Obie drużyny serwują festiwal niecelnych zagrań. Widzewiacy nie przypominają drużyny, która pokonała w środę efektownie lidera IV ligi.
42' Widzew teraz gra źle. Wolno i bez pomysłu. Nie potrafią wyjść z kontrą. Brakuje Łodzianom szybkości.
40' Malicki uderza! Panu Bogu w okno. Strzały gospodarzy narazie bardzo niecelne.
39'**Bargieł główkuje ale bardzo niecelnie, to powinna być bramka. Źle uderzył futbolówkę. 38' Teraz ponownie Kamil Bartos faulowany tym razem z prawej strony i kolejna kartka dla gospodarzy. Jakubiak obejrzał kartonik. 37' Faul na Kowalczyku. Żółta kartka dla piłkarza Polonii. Widzew ma rzut wolny z lewj strony pola karnego Polonii 35' Sergio Batata bezpośrednio, ale znów słabo uderzył. Piłka spokojnie wyszła poza boisko. Sokołowicz od bramki. 34' Faul przed polem karnym Widzewa. Kolejny wolny dla gospodarzy. Zawodziński upomniany zółtą kartką. 31' Rzut wolny wykonany na krótko przez gospodazry i Batata kopnął piłkę, jakieś 30 metrów od bramki Widzewa. 30' Bartosiewicz wyszedł sam na sam ale sędzie boczny podniósł chorągiewkę. Spalony. 29' Dużo niedokładoności teraz z obu stron. Niecelne podania i wolne rozgrywanie. Faul na Rodaku. Widzew rozpoczyna w środku pola. 27' Teraz było groźnie, daleka wrzutka zawodnika Polonii ale Sokołowicz na posterunku wybija. 25' Piłka wybita na aut. Jeden z połkarzy Polonii leży na murawie. 24' Faulowany Robert Kowalczyk. Widzew wciąż przy piłce. Piłka w środku pola. 21' Znakomicie środkiem pociągnął Bartosiewicz, zagrał do Bartosa w pole karne na skrzydło, ten dośrodkował ale dobrze inwerweniował bramkarz gospodarzy. Nie było tam żadnego Widzewiaka, który mogłby wepchnąć piłkę do siatki. 19' Widzewiacy za wolno grają, utrzymują się przy piłce, ale wszystko rozgrywane jest w bardzo wolnym tempie/ 17' Trwa walka w środku pola. 15' Bartosiewicz zagrał z prawej strony do Strusa i mało brakowało a pomocnik Widzewa przejąłby piłkę i wyszedł sam na sam. Mało brakowało. Łodzianie kontrolują grę. 14'** Teraz goście próbują ale obrona Widzewa bezbłędna.

11' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Bramka samobójcza i Widzew prowadzi 1:0. Kowalczyk próbował dopaść piłkę ale wcześniej interweniował niefortunnie obrońca Polonii i Widzew prowadzi 1:0! Do własnej bramki skierował piłkę Polit.
8' Teraz po błędzie obrońców Polonii, Zawodziński uderza sprzed pola karnego ale bramkarz broni.
7' Grzegorzewski wychodził sam na sam ale na szczęście bramkarz Łodzian uprzedził napastnika Polonii
5' Aut na wysokości pola karnego WIdzewa wykonają Łodzianie. Póki co ciasno na boisku. Wydaje się że boisko jest wąskie. Znany wszystkim kibicom w Łodzi Batata kieruje obroną gospodarzy.
3' Zawodziński wykonał już drugi z rzędu rzut rożny, strzał oddał jeden z zawodników Widzewa ale około metra nad poprzeczką.
2' Pierwszy rzut rożny dla Widzewa.
1' Pierwszy gwizdek sędziego i zaczęliśmy. Kibice Widzewa jak zwykle licznie przybyli i od samego początku dopingują głośno swoją drużynę. To bez wątpienia jedni z najlepszych kibiców w Polsce.
Piłkarze już wychodzą na murawę. Za chwilę sędzia rozpocznie spotkanie.
Właśnie przed chwilą przypomniano na stadionie Polonii wszystkim obecnym przypomniano o historcznych sukcesach łódzkiego klubu, a także o tym, że Widzew Łóź jest ostatnią drużyną, która 20 lat temu jako ostatnia grała w Lidze Mistrzów
Piłkarze już po rozgrzewce schodzą do szatni. Czas na ostatnie instrukcje trenerów.
O godzinie 16.30 rozpocznie się mecz Polonii Piotrków z Widzewem Łódź.
Składy:
Widzew: Sokołowicz – Bartos, Czaplarski, Bargieł, Gromek – Bartosiewicz, Rodak, Okachi, Strus – Zawodziński – Kowalczyk
Rezerwowi: Choroś – Puchalski, Dudała, Kozieł, Bończak, Możdżonek, Kaczyński

Polonia Piotrków: F. Błażejewski - E. Sulikowski, M. Polit, J. Paprocki K. Kowalczyk, O. Szumer, Batata, D. Gul, M. Jakubiak, A. Malicki, J. Grzegorzewski

Dziś jeśli Łodzianie wygrają, to będzie siódmy mecz z rzędu bez straty punktu. Trener Płuska będzie już mógł skorzystać z Damiana Dudały, który odbył już kartkową absencję, być może też zobaczymy kapitana drużyny Widzewa Adriana Budkę, który już zaczął intensywnie trenować z drużyną.

POLONIA PIOTRKÓW vs WIDZEW ŁÓDŹ [transmisja, relacja LIVE, RELACJA NA ŻYWO]

Łodzianie mają lidera już na wyciągnięcie ręki, nie mogą dziś zawieść, kto wie może dopisze im szczęście i dziś mogą przeskoczyć KS Paradyż. Jeśli chodzi o dzisiejszego rywala Polonię Piotrków, to druźyna środka tabeli, której nie wolno lekceważyć. Piłkarze Polonii zajmują obecnie 10 pozycję w tabeli. Nie wygrali od pięciu spotkań, remisując ostatnie trzy mecze. Podejdą do meczu z Widzewem, zresztą jak każda drużyna z IV ligi z dużym zaangażowaniem.

[b]POLONIA vs WIDZEW 23.04.2016 [RELACJA LIVE, RELACJA NA ŻYWO][/b]

Zapraszamy na relację Polonia Piotrków - Widzew Łódź już od godziny 16.

Mecz Polonia - Widzew rozpocznie się o godz. 16.30. Dziś łodzianie walczą o 7 z rzędu zwycięstwo. Zapraszamy na relację.