POLSKA UKRAINA NA ŻYWO. MECZ POLSKA UKRAINA TRANSMISJA ONLINE, POLSKA UKRAINA STREAM

Tomasz Jabłoński, Paweł Strzelecki
NA ŻYWO MECZ POLSKA UKRAINA, POLSKA UKRAINA ONLINE STREAM -  kto nie może oglądać meczu Polaków z Ukrainą na żywo, zapraszamy do naszej relacji LIVE z tego aryciekawego widowiska. POLSKA VS UKRAINA NA ŻYWO
NA ŻYWO MECZ POLSKA UKRAINA, POLSKA UKRAINA ONLINE STREAM - kto nie może oglądać meczu Polaków z Ukrainą na żywo, zapraszamy do naszej relacji LIVE z tego aryciekawego widowiska. POLSKA VS UKRAINA NA ŻYWO MECZ POLSKA UKRAINA NA ŻYWO POLSKA UKRAINA ONLINE STREAM
MECZ POLSKA UKRAINA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU POLSKA VS UKRAINA NA ŻYWO ONLINE od godziny 18. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKI I UKRAINY. Zaczynamy punktualnie o godzinie 18. Gdzie można obejrzeć na żywo mecz Polska vs Ukraina? Transmisja w TVP. Z meczu Polaków z Ukraińcami przeprowadzimy relację NA ŻYWO. KONIEC MECZU. POLSKA WYGRAŁA Z UKRAINĄ 1:0 i awansowała do 1/8 z zajmując 2 miejsce w grupie.

MECZ POLSKA UKRAINA NA ŻYWO

93' Zmiana w polskiej drużynie. Z boiska zszedł Milik, wszedł Starzyński.
90' Sędzia doliczył 3 minuty.
Nie da się ukryć, że Ukraińcy zagrali dziś najlepszy mecz w tych mistrzostwach.
88' Bronimy się całym zespołem na własnej połowie.
Nie możemy przejąć inicjatywy. Ukraińcy w natarciu. Grają, jakby grali o awans.
84' Strzał z dystansu Ukraińców. Fabiański na posterunku.
81' Znów groźna akcja. Tym razem świetna obrona Fabiańskiego. Brawo!
80' Niebezpieczny strzał głową Ukraińca. Tuż przy słupku.
79' Walka w środku pola.
74' Ależ teraz niewiele brakowało, by Mili strzelił po rzucie wolnym. Pięknie znalazł się w polu karnym. Strzał głową jednak niecelny. Zmiana też w zespole Ukrainy.
72' Sporo szczęścia teraz mieliśmy. Strzał sytuacyjny po zamieszaniu w polu karnym, na szczęście nad poprzeczką.
Zmiana w polskiej drużynie.
70' Szykuje się kolejna zmiana w naszej drużynie. NA boisko wejdzie Kamil Grosicki. Zejdzie Kapustka.
67' Faulowany Krychowiak na środku boiska.
64' Ukraińcy atakują, Ukraińcy chcą za wszelką cenę strzelić gola.
62' Mieli Ukraińcy sytuację, ale na szczęście udało się zblokować strzał napastnika.
59' Żółta kartka dla Kapustki.
54' Walka w środku boiska.

Piękna akcja Kuby Błaszczykowskiego. Minął zwodem obrońcę i pięknym strzałem lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Strzał nie do obrony!!! Brawo Brawo Brawo!!!!

GOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!! KUBA BŁASZCZYKOWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!

52' Rzut rożny dla Polaków. Może teraz?!
49' Walka w środku boiska. Nie gramy dziś wielkiego futbolu. Niestety.
48' Fatalnie gramy, podanie do Fabiańskiego i Fabiański kopie tzw. świecę.
Wracamy do ustawienia z dwoma napastnikami.
46' Pierwsza akcja Ukrainy, rzut rożny dla naszych rywali.
Ukraińcy bez zmian.
Kuba Błaszczykowski wchodzi za Zielińskiego
Na boisko wejdzie na pewno Kuba Błaszczykowski. Za moment II połowa meczu Polska Ukraina.

45' Koniec pierwszej części meczu. REMISUJEMY 1:1. POLSKA GRA SŁABO.

44' Pierwszy strzał Polaków. Piłka jednak wprost w ręce bramkarza.
42' Bardzo słaba połowa w wykonaniu polskich piłkarzy. Nie ma zawodnika, który wziąłby na siebie grę, który by pociągnął do przodu.
39' I ZNÓW UKRAIŃCY MIELI 100 PROCENTOWĄ SZANSĘ. W OSTATNIEJ CHWILI WYBIJAMY PIŁKĘ Z 8 METRA, GDZIE PRÓBOWAŁ JĄ UDERZYĆ UKRAIŃSKI NAPASTNIK.
38' Faul na Lewandowskim, ale na naszej połowie boiska.
34' Cały czas nie potrafimy zacząć grać "swojej" piłki. Ukraińcy prowadzą atak pozycyjny.
31' Nie potrafimy przejąć inicjatywy. Trener Nawałka musi coś zmienić.
28' Silny strzał Ukraińca i piłka tuż przy słupku wychodzi poza boisko.
27' Na razie Polacy bezbarwni, Ukraińcy prowadzą grę.
25' żółta kartka dla ukraińskiego pomocnika.
23' Rzut rożny dla Ukrainy. Nic groźnego z tego nie wyszło - na szczęście.
21' Rzut wolny dla Polski, źle wykonany.
19' Polacy nie potrafią teraz przeprowadzić składnej akcji. Nie potrafią dłużej przytrzymać piłki.
16' I UKRAIŃCY MIELI 100 PROCENTOWĄ OKAZJĘ. SAM NA SAM Z FABIAŃSKIM BYŁ ZAWODNIK UKRAIŃSKI. BŁĄD PAZDANA. NA SZCZĘŚCIE STRZELIŁ OBOK "DŁUŻSZEGO" SŁUPKA.
14' NA razie Polacy nieco zawodzą. Widać, że Ukraina chce zakończyć turniej dobrym meczem. Nasi przeciwnicy w ataku.
13' Ostra gra, Ukraińcy nie odpuszczają, Polacy nieco pogubieni. Nie jest dobrze. Nie tego się spodziewaliśmy w pierwszym kwadransie gry.
12' Znów Pazdan blokuje piłkę w naszym polu karnym. Ukraińcy w ataku pozycyjnym. Nasi na razie cofnięci.
10' BRAWO PAZDAN . Polski obrońca dwa razy blokował strzały na bramkę Fabiańskiego!
9' Polacy są lepsi, Polacy lepiej konstruują akcje, widać, że chcemy wygrać ten mecz. Ale Ukraińcy są groźni teraz.
8' Teraz dobra akcja Ukraińców. Wpadli w pole karne, ale Glik zblokował dośrodkowanie skrzydłowego.
7' Ukraińcy próbują się atakować, ale widać, że to nie jest dobrze poukładany zespół.
5' Znów dobra sytuacja Polaków, ale Robert Lewandowski był na pozycji spalonej.
4' Ależ okazja!!! Lewandowski jednak przestrzelił ze 120 procentowej okazji.
3' Pierwsza dobra sytuacja, wejście Milika w pole karne i strzał. Bramkarz broni. Brawo!
2' Na razie walka w środku boiska.
1' Zaczęliśmy!!!
Za moment początek meczu!
Około 35 - 40 tysięcy polskich kibiców jest na stadionie. Jesteśmy więc w przewadze.
Już wychodzą. Ukraińcy na żółto, Polacy w czerwonych spodenkach i białych bluzach dresowych. Za moment hymny.

Piłkarze już w tunelu, za moment wychodzą na murawę.

Za niewiele ponad 10 minut początek meczu Polska vs Ukraina.
Początek arcyważnego meczu Polski z Ukrainą punktualnie o godzinie 18. Chwilę wcześniej ruszamy z RELACJĄ na żywo z tego meczu. Minuta po minucie będziemy Wam pisać, co dzieje się w meczu Polska Ukraina.

Składy:
Polska: Łukasz Fabiański - Thiago Cionek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Kapustka, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Ukraina: Andrij Piatow - Ołeksandr Kuczer, Jewhen Chaczeridi, Bogdan Butko, Artem Fedeckyj, Taras Stepanenko, Rusłan Rotań, Jewhen Konoplianka, Andrij Jarmolenko, Ołeksandr Zinczenko, Roman Zozulja.

Mają zajść trzy zmiany w składzie Polaków. Już wiemy, że są cztery. Roszady w drużynie Ukraińców powinny być jeszcze większe.
KIEDY GRAJĄ POLACY Z UKRAINĄ?

W dzisiejszym meczu Polska Ukraina (godz. 18), ostatnim pojedynku w grupie C, Polska reprezentacja chce zrobić kolejny sportowy krok do przodu. Pokazać, że nie tylko umie skutecznie bronić i szukać szans w kontrataku, ale też konstruować składne, skuteczne akcje. W tworzeniu takiej gry mają pomóc zmiany, które zdaniem wszystkich mediów, dokona w składzie Adam Nawałka.

POLSKA UKRAINA NA ŻYWO. POLSKA UKRAINA LIVE. POLSKA VS UKRAINA NA ŻYWO. POLSKA UKRAINA ONLINE

W drugiej linii w miejsce Krzysztofa Mączyńskiego ma pojawić się bardziej kreatywny Piotr Zieliński, a Kamila Grosickiego zastąpi Bartosz Kapustka. Czy to chodzi o kreatywność, czy może bardziej o... ostrożność w meczu Polska vs Ukraina. Selekcjoner dmucha na zimne. Mączyński i Grosicki mogliby ujrzeć drugą żółtą kartkę i nie zagrać w meczu 1/8 finału. Kapustka też jest zagrożony, ale trener chce dać mu kolejną szansę zaistnienia na EURO. Trzeci lewoskrzydłowy - Sławomir Peszko - jeśli wejdzie na boisko, też musi uważać, bo już ujrzał żółtą kartkę.

POLSKA UKRAINA ONLINE TRANSMISJA MECZU POLSKA VS UKRAINA ONLINE

Jedna zmiana ma zajść w defensywie, choć ta w dwóch meczach zagrała na zero z tyłu. Z tych samych powodów ma nie wystąpić Łukasz Piszczek. Zastąpi go Thiago Cionek.

- Te zmiany są jak najbardziej przemyślane. Mam nadzieję, że w drugiej połowie wejdą zawodnicy, którzy nie brali jeszcze udziału w turnieju - twierdzi ekspert wp.pl Kamil Kosowski.

POLSKA UKRAINA NA ŻYWO ONLINE

Polacy w eliminacjach zdobywali gole, jak na zawołanie. We Francji tylko Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców. Gola nie zdobył jeszcze supersnajper kapitan Robert Lewandowski.

MECZ POLSKA UKRAINA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU POLSKA VS UKRAINA NA ŻYWO ONLINE od godziny 18. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKI I UKRAINY. Zaczynamy punktualnie o godzinie 18.

- Zobaczycie, Robert jeszcze strzeli na EURO. Lewandowski jest problemem, ale dla przeciwników, a nie dla nas. Nikt go w drużynie nie rozlicza - powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek.

POLSKA UKRAINA GDZIE OBEJRZEĆ NA ŻYWO ONLINE

Ukraińcy są po wielkim sportowym wstrząsie. Po meczu z Polakami pakują walizki i wracają do domu. Zawiedli. Mieli spokojnie wyjść z grupy i walczyć o czołową czwórkę, tymczasem skończyło się na dwóch porażkach w grupie i trzecim - spotkaniu o honor z Polakami. Trener Mychajło Fomeno zapowiada zmiany w składzie i ambitną walkę. Czy to się potwierdzi na boisku?

Liderem z prawdziwego zdarzenia ma być, jak za najlepszych czasów, Jewhen Konoplanka - rezerwowy skrzydłowy Sevilli. Zna go i jego możliwości Grzegorz Krychowiak - kluczowy gracz drużyny, która króluje w Lidze Europy.