Porażka Grot Budowlani. Górecka szuka pozytywów. ŁKS Commercecon pokonał Chemika

Drużyna Grot Budowlani Łódź nie dała rady. Przegrała z Developresem 1:3 i nie awansowała do finału Pucharu Polski.

Znakomita jokerka w łódzkiej talii - Zuzanna Górecka szuka plusów, cytowana przez siatkę. org: - Jestem zadowolona ze swojego zespołu, ponieważ też pokazałyśmy w tym spotkaniu kawał dobrej gry i pokazałyśmy też w trzecim secie, że potrafimy nawiązać walkę z tak mocnym zespołem. Nic jeszcze nie przegrałyśmy w lidze, w ćwierćfinale spotkamy się z Legionovią, też bardzo mocnym zespołem, który gra dobrą siatkówkę. Myślę, że to będzie naprawdę fajne widowisko, bo spotkają się dwie drużyny, które mają i charakter i umiejętności, więc mam nadzieję, że damy dobry pokaz gry .

Podczas pierwszego meczu kontrolnego ŁKS Commercecon rozegrał z Grupą Azoty Chemikiem Police cztery sety. Trzy zwycięsko rozstrzygnęły na swoją korzyść Łódzkie Wiewióry, jeden zapisały na swoim koncie policzanki Wyniki setów: 25:21, 25:13, 25:23, 18:25).