Rugby. 40-metrowy rajd Reksulaka

Reprezentacja Polski w rugby uległa w Brukseli Belgii 23:53. Rywale z kompletem zwycięstw są liderami dywizji B1. Naszą drużynę 9 maja czeka mecz z Ukrainą w Lublinie, ale szanse mamy już tylko na trzecie miejsce.

Do nielicznych polskich pozytywów potyczki należy zaliczyć debiut łodzianina Patryka Reksulaka. Zawodnik Master Pharm Budowlani wszedł na boisku w 64 minucie i popisał się 40-metrowym rajdem, po którym przyłożył piłkę w polu punktowym rywali. W drugiej połowie pojawił się na boisku inny łódzki rugbista – Michał Mirosz, który zmienił byłego kapitana łodzian – Kacpra Ławskiego.
W meczu I ligi rugby Budowlani Łódź pokonali Frogs Warszawa 30:0. 10 punktów zdobył Hiszpan Alvaro.
Turniej Grand Prix Kadetów Rugby 7 wygrali gospodarze, drużyna KS Budowlani Łódź któr, w finale imienników z lublina 17:14.