Rugby. Pokonali Niemców, są liderami. Jak oni śpiewają polski hymn!

budowlani sa
Bez względu na dyscyplinę sportu pokonanie przez Polakw reprezentacji Niemiec jest sportowym wydarzeniem.

Można wygrać mecz w rugby bez przyłożeń. I tak stało się w twardym, zaciętym spotkaniu Polaków z Niemcami. Piotrowicz w kopach między słupy po karnych pomylił się raz, ale trafił aż siedem razy i to dało sukces naszej drużynie.
Od pierwszej minuty występował zawodnik Master Pharm Rugby Łódź Krystian Pogorzelski. W drugiej połowie pomógł drużynie były gracz łodzian Patryk Reksulak. Mecze z Niemcami. 12 spotkań, 6 wygranych, 6 przegranych. Stosunek punktów 195 245.

Rugby Europe Trophy

Polscy rugbiści są liderami rozgrywek Rugby Europe Trophy. W pierwszym meczu pokonali we Lwowie Ukraińców 27:24. W sobotę, 20 listopada o godz. 14.30 na Stadionie Polonii w Warszawie nasza drużyna zagra kolejne spotkanie tym razem ze Szwajcarią. Nasi przy takim zaangażowaniu, walce i wielkiej odpowiedzialności w grze obronnej są w stanie wygrać.

Warto oglądać mecze reprezentacji rugby już choćby dlatego, żeby zobaczyć jak nasi zawodnicy śpiewają hymn Polski - jest w tym siła, moc, charakter. Widać, że nasi w ten śpiew wkładają całe serce, tak jak potem w walkę na boisku.