Siatkarki Budowlanych za szybko uwierzyły w zwycięstwo

(bap)
W ostatnim meczu siatkarki Budowlanych przegrały 2:3 z Aluprofem Bielsko-Biała.
W ostatnim meczu siatkarki Budowlanych przegrały 2:3 z Aluprofem Bielsko-Biała. Krzysztof Szymczak
Siatkarki Budowlanych Łódź miały ogromną szansę na przerwanie serii porażek. W starciu z Aluprofem Bielsko-Biała nie wykorzystały jednak trzech piłek meczowych i po raz piąty z rzędu schodziły z parkietu pokonane.

Łodzianki zdobyły punkt, ale w sytuacji, w jakiej się znalazły, trudno uznać ro za pocieszenie. Na wyciągnięcie ręki była bowiem pełna pula, ale w czwartym secie zepsuły trzy piłki meczowe.

– Chyba za bardzo i za szybko uwierzyłyśmy w to, że możemy wygrać za trzy punkty. Wtedy w naszą grę wkradło się rozluźnienie i zabrakło koncentracji – tłumaczy Martyna Grajber. – W tym meczu pokazałyśmy jednak, że mamy umiejętności i nie brakuje nam chęci. Musimy się wreszcie przełamać.

Przyjmująca Budowlanych wierzy, że zwyciężyć uda się w następnym meczu. Ale łodzianki znów zagrają z wymagającym rywalem, bo w niedzielę będą podejmowały Muszyniankę Muszyna (godz. 17).