Siatkówka. Puchar Polski wywalczyła drużyna ŁKSG

hof
Łódzki Klub Sportowy Głuchych wygrał finałowy turniej Pucharu Polski Niesłyszących w piłce siatkowej kobiet.

W fazie grupowej łodzianki bez straty seta pokonały Koronę Szczecin oraz MKSN Mazowsze Warszawa. W półfinale wygrały 3:0 z zespołem MIG Gliwice. W finale pokonały 3:1 MKSN Mazowsze Warszawa.

Po rocznej przerwie Puchar Polski powrócił do Łodzi. W maju siatkarki ŁKSG zdobyły mistrzostwo Polski, a teraz PP. W obu turniejach wygrały wszystkie mecze, tracąc przy tym tylko jednego seta! Nagrody indywidualne: Edyta Kucharska - MVP turnieju, Aldona Kramek - najlepsza atakująca, Karolina Stobiecka - najlepsza środkowa.

ŁKSG: Edyta Kucharska, Aldona Kramek, Anna Tylki, Agnieszka Szczepska, Ewelina Stępień, Anna Gajda, Marta Byczkowska, Klaudia Fijałkowska, Elżbieta Wójtowicz -Fijołek, Karolina Stobiecka, Wiktoria Choreziak. Trener Łukasz Zieliński, asystent trenera - Piotr Maciejewski.

Osoby niesłyszące (kobiety i mężczyźni) zainteresowane grą w piłkę siatkową mogą się kontaktować z Łukaszem Zielińskim pod numerem telefonu 519175717 lub pod adresem e-mail: [email protected].