AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 1:1. Podział punktów w stolicy Małopolski

(bart)
Zawodniczki z naszego miasta walczą o jak najwyższą lokatę
Zawodniczki z naszego miasta walczą o jak najwyższą lokatę łukasz kasprzak
W meczu 19. kolejki ekstraklasy piłkarek nożnych AZS UJ Kraków zremisował z UKS SMS Łódź 1:1.

Po cichu liczyliśmy na zwycięstwo zajmujących obecnie piąte miejsce w tabeli podopiecznych trenera Marka Chojnackiego, to się im jednak nie powiodło.

Od 27 minuty łodzianki przegrywały po trafieniu Maziarz. Na szczęście w 87 minucie do wyrównania doprowadziła Paulina Filipczak po dośrodkowaniu z rożnego Kasandry Parczewskiej.

W rundzie jesiennej UKS SMS pokonał AZS na stadionie przy ul. Milionowej w Łodzi 1:0 po golu Parczewskiej.

Za dwa tygodnie drużyna Chojnackiego podejmie Mitech Żywiec.

UKS SMS: Paturaj - Kurzawa, Zdunek, Zubchyk, Wiankowska - Kołodziejek (65, Dragunowicz), Walak (75, Wesołowska), Parczewska, Kharlanava (70, Enjo), Osińska (46, Filipczak) - Karczewska.

Materiał oryginalny: AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 1:1. Podział punktów w stolicy Małopolski - Express Ilustrowany