Druga liga. Hokeiści ŁKH przegrali w spotkaniu z Sigmą Katowice

hof
Zawodnicy Łódzkiego Klubu Hokejowego w ostatnim spotkaniu drugoligowego sezonu przegrali 5:9 z Sigmą Katowice.

Trzy bramki zdobył Vaclav Rzih, Arkadiusz Witczak i Jakub Darol. ŁKH zajął szóste miejsce w grupie południowej.
W turnieju finałowym II ligi wezmą udział cztery zespoły z grupy południowej (Hockey Club Oświęcim, KM KTH Krynica, Gazda Nowy Targ i Sigma), jeden z grupy północnej (Warsaw Capitals lub BKS Bydgoszcz) oraz jeden z grupy wschodniej (LHT Lublin). Turniej odbędzie się w dnach 6-8 kwietnia w Krynicy - przypomnijmy, że rok temu ŁKH zajął w tej rywalizacji drugie miejsce, ulegając w finale drużynie KTH 1928 Krynica, która awansowała do I ligi.
Jedyne sukcesy łódzkiego hokeja w mijającym sezonie to zdobycie Pucharu Czerkawskiego przez zespół rocznika 2008.

Materiał oryginalny: Druga liga. Hokeiści ŁKH przegrali w spotkaniu z Sigmą Katowice - Express Ilustrowany