39 Komentarzy
Dodaj komentarz

Grot Budowlani czyli kolejna wielka sportowa, siatkarska klapa

Wicemistrzynie Polski - siatkarki Grot Budowlani - grają fatalnie.
I żadne zaklinanie rzeczywistości przez wiernych klakierów tego nie zmieni. Znów kompletnie rozczarowały kibiców, przegrywając w Atlas m Arenie mecz do zera. Najwyższy czas wstrząsnąć drużyną. Potrzebę zmian (gdzie - w drużynie? sztabie trenerskim? zarządzie?) jest widoczna, jak na dłoni.

W pierwszym secie BKS walczył i prowadził 11:9, 15:13. Kolejna nieskończone piłki po stronie Grot Budowlanych się mszczą. Rywalki prowadzą 19:16, a potem jeszcze gorzej i w efekcie przegrany set. I set
Nia Grant atakiem z obejścia kończy pierwszą partie.
Drugi set nie zaczął się lepiej. Rywalki były na fali. prowadziły 4:1, a za chwilę 14:7, zdobywając siedem punktów pod rząd. BKS rządził na parkiecie. Prowadził 18:10. Łodziani dwa razy zdobył po trzy punkty z rzędu i doprowadziły do stanu 18:20. Potem trzy razy był remis, ale atak Grobelnej został zatrzymany i bielszczanki wygrały drugiego seta.
W tryecim secie trwała zacięta walka. Najwięcej było remisów. Łodzianki objęły prowadzenie 20:19, by za chwilę przegrywać 21:23. Belszczanki miały setbola i pewnie go wykorzystały!