Jutrzenka Warta vs Widzew Łódź [relacja NA ŻYWO]. WIDZEW Jutrzenka relacja na żywo

Widzew pokonał Jutrzenkę 5:0.

WIDZEW JUTRZENKA, JUTRZENKA WIDZEW RELACJA NA ŻYWO

KONIEC MECZU.
Dziękujemy za uwagę

93' Widzew wyszedł z kontraatakiem, ale nieudało się Kaczyńskiemu skończyć akcję.
92' Bartos strzela ale niecelnie. Już raczej się nic nie zmieni.
91' Trzy minuty doliczone. Od bramki gospodarze.
89' Strzał z rzutu wolnego piłkarza Jutrzenki, Sokołowicz wypluwa piłkę ale na szczęście wybija futbolówkę Widzewiak
88' Kibice pozdejmowali koszulki, znakomita atmosfera na trybunach. Co się będzie działo na nowym stadionie, kiedy Widzew wróci na swój stadion.
87' Tlaga teraz ratuje sytuacje, zawodnik Jutrzenki wychodził do piłki prajtycznie sam na sam ale wślizg Tlagi skutecznie przerywa akcję.
85' Teraz bład obrony Widzewa i napastnik Jutrzenki przedarł się oddając strzał ale bramkarz łodzian broni.
84' Kaczyński imponuje techniką. Potrafi dryblować i widać że chłopak ma papiery na grę.
83' Tlaga fauluje w środku pola.
81' Zmiana we Widzewie. Puchalski melduje się na murawie za Adriana Budkę, który jest żegnany gromkimi brawami.

78' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Wspaniała bramka, dośrodkowanie z rzutu rożnego na drugi słupek a tam Przemysław Rodak uderzył mocno z pierwszej piłki pod poprzeczkę. Bramkarz Jutrzenki bezradny. Brawo

76' Kaczyński strzela tuż nad poprzeczką. Było blisko.
75' Teraz Kaczyński po ładnym rajdzie został faulowany. Będzie szansa. Rzut wolny dla Widzewa.
73' Zmiana we Widzewie. Patrys Strus już siedzi a wszedł Bartos.
72 Strzał gospodarzy ale bardzo lekki.
69' Od bramki gospodarze ale Widzew wyszedł bardzo wysoko. Presing łodzian.
67' Budka próbował strzału. Bramkarz obronił. Zmiana: Schodzi Zawodziński a za niego wejdzie Kaczyński.
66' W powietrznym starciu ucierpiał teraz Czaplarski. Ale już powoli Widzewiak powstaje.
64' Teraz Zawodziński dośrodkował z lewej strony z rzutu wolnego ale wprost w ręce bramkarza gospodarzy.
62' Znów Widzew rozgrywa na własnej połowie. Juz chyba chcą aby ten mecz się skończył. Nie za wcześnie?
60' Okachi schodzi a za niego pojawia się Damian Kozioł.
59' Widzew wciąż rozgrywa, wyczekuje. Piłkarze z al. Piłsudskiego spokojnie prowadzą grę.
58' Aut dla Widzewa.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM... - brzmi na trybunie bardzo głośno, znakomity doping znakomitych kibiców łódzkiego Widzewa.

56' Teraz dośrodkowanie z lewej strony zawodnika Warty, ale Czaplarski na posterunku i wybija piłkę w aut.
55' Widzew przy piłce, łodzianie znakomicie radza sobie w ataku pozycyjnym. Gospodarze nie potrafią odebrać piłki zawodnikom Widzewa.
53' Faul w środku pola na piłkarzu Jutrzenki.
50' Na boisku dużo mgły :), wszędzie dym ale kibice bawią się świetnie, głośny śpiew sympatyków Widzewa. Za chwilę sędzia wznowi grę.
49' Przerwa w grze. Dym uniósł się nad murawę i sędzia musiał przerwać spotkanie.

Teraz kibice świętują, race i świece dymne na trybunach.

48' Aut dla Łodzian na wysokości pola karnego Jutrzenki.
46' Zaczęli. II połowa. Widzew od początku dominuje.

Widzew zdecydowanie dominuje w meczu z Jutrzenką. Gospodarze nie przeprowadzili praktycznie żadnej groźnej akcji. Zasłużenie stracili 4 gole. Widzew rozdaje karty. Zapraszamy na relację z II połowy.
45' Koniec pierwszej połowy.
Tomasz Różycki ukarany żółtą kartką za faul na mijającym go zwodem Widzewiaku.
44' Jutrzenka próbuje, ale piłkarzy z Warty nie potrafią przejść połowy boiska.
43' GOOOOOLLLLL dla Widzewa.4:0 Jutrzenka na kolanach.
43' Gra toczy się na połowie Jutrzenki. Teraz faul na Tladze. Fauluje Potocki.
40' Widzew raz prawą stroną, raz lewą, piłka od nogi do nogi. Zawodnicy z Warty zmuszeni do biegania.
36' Widzew w ataku pozycyjnym. Widzewiacy zwolnili tempo, nie muszą się spieszyć, prowadzą 3:0.
34' Pierwsza dobra akcja Jutrzenki, ale Sokołowicz broni strzał z narożnika pola karnego.
32' Faul na Patryku Strusie. Widzew atak pozycyjny i bardzo nieprzyjemny faul na Widzewiaku.
29' Budka po prawej stronie i obrońca ratuje się wślizgiem.
25' Jutrzenka w sumie bezradna. Nie ma pomysłu na jakakolwiek akcję. Widzew dominuje we wszystkich formacjach.
GOOOOOLLLLLLL Widzew strzela kolejną bramkę. Zawodziński bezpośrednio z rzutu wolnego
23' Faulowany Widzewiak, potrzebna pomoc medyczna. Rzut wolny.
22' Sokołowicz od bramki. Gra w środku boiska. Jutrzenka próbuje, ale niewiele wynika z poczynań piłkarzy z Warty.
20' Pierwszy celny strzał na bramkę Widzewa. Pika w rękach Sokołowicza.
18' Jutrzenka nie ma pomysłu na sforsowanie dobrze grającej defensywy Widzewa.
WIDZEW 2 Jutrzenka 0
16'**GOOOOOLLLLLL dla Widzewa, ależ piękny strzał głową Okachiego!!!!!!z 11 metra wyskoczył w powietrze i mocnym precyzyjnym strzałem pakuje piłkę do siatki. 14' Bardzo ładna akcja Widzewa. Budka i Okachi znó w rolach głównych. Strzał Okachiego z 16 metrów minimalnie niecelny. 12' **Okachi pięknie w środku boiska mija zwodem i zagrywa do Budki, Budka po prawej stronie. Dobra akcja, szkoda, że nie zakończona strzałem.

Głośny doping na trybunie stadionu w Warcie

10' Potocki Stefan ukarany żółtą kartką za ostre wejście w nogi Widzewiaka.
9' Czaplarski dobre wejście. Teraz piłka u Sokołowicza, mocne wybicie na połowę rywali. Piłkę przyjął Strus i został sfaulowany. Jednak nie. Aut dla gospodarzy.
7' Strzał z dystansu piłkarza Warty, ale całkowicie niegroźny. Widzew konstruuje akcję od własnej bramki.
5' Widzew kontroluje grę, piłkarze szybko wychodzą z kontrami. NA razie gra Widzewa może się podobać.
GGGOOOOLLLLLLL dla Widzewa, piekna akcja i Patryk Strus strzela bramkę dla Widzewa

[b]3'
Widzew oczywiście na czerwono, gospodarze w strojach niebiesko - białych. Akcja piłkarzy Warty, dośrodkowanie i piłka w rękach Skołowicza.
1'[/b]Gramy i pierwsza akcja Warty, ale błyskawicznie Widzew odbiera piłkę i Okachi środkiem, piękne zwody i faul na Widzewiaku.

Skład Widzewa
Michał Sokołowicz - Kamil Tlaga, Michał Czaplarski, Kacper Bargieł, Bartłomiej Gromek - Adrian Budka, Princewill Okachi, Przemysław Rodak, Patryk Strus, Mariusz Zawodziński - Robert Kowalczyk.
Za moment pierwszy gwizdek sędziego.
Piłkarze już gotowi do gry! Wychodzą w towarzystwie dzieci. Głośny doping licznie zgromadzonej publiczności. Kibice Widzewa jeżdżą za drużyną zawsze i wszędzie.

Przed godziną 17 rozpoczniemy transmisję na żywo z meczy pomiędzy Jutrzenką Warta i Widzewem Łódź.