JUVENTUS REAL MADRYT NA ŻYWO TRANSMISJA, ONLINE [3.04.18] JUVENTUS REAL MADRYT STREAM, LIGA MISTRZÓW NA ŻYWO [RELACJA LIVE JUVENTUS VS REAL]

oprac. (ww)
Juventus Turyn - Real Madryt wynik meczu 0:3

JUVENTUS - REAL MADRYT RELACJA NA ŻYWO [3.04.18]

FC BARCELONA AS ROMA TRANSMISJA, ONLINE, STREAM, TV, NA ŻYWO [4.04.18] BARCELONA ROMA GDZIE OGLĄDAĆ W TV? DZIŚ MECZ BARCELONA ROMA [LIVE]

odśwież - (wciśnij F5)

JUVENTUS TURYN

0

REAL MADRYT

3

Koniec meczu! Real Madryt "zniszczył" dzisiaj Starą Damę. Ronaldo strzela dwie bramki a jedna to na sto procent najpiękniejsza bramka tej edycji Ligi Mistrzów.

91' Idealne podanie do Ronaldo i ten będąc sam na sam uderza wysoko nad bramką.
89' Ronaldo uderza ale Buffon wybija na rzut rożny.
88' Kovacic w poprzeczkę! Ależ bomba.
84' Real Madryt teraz panuje na boisku. Czwarta bramka wisi w powietrzu.
81' Luca Modric uderza ale nad poprzeczką. Na boisko wchodzi Kovacić, schodzi jego rodak Modrić.
CAŁY STADION PO BRAMCE RONALDO BIŁ MU BRAWO NA STOJĄCO. Portugalczyk pokazał klasę.
78' Real Madryt teraz gra w dziada z drużyną z Turynu. Mistrz Włoch jest teraz w beznadziejnej sytuacji.
75' Cuadrado na boisku za Khedire ale to już bez znaczenia. Schodzi Isco i za niego na boisku Marco Asencio.

72' MARCELO gol gol gol i mamy 3 bramkę dla Realu Madryt!

66' Dybala czerwona kartka! Brutalny faul na Carvajalu. Juve gra w 10!

64' ROOOOOONALDOOOOOOO!!!!!!!!!! Z przewrotki! Ależ bramka! Ależ Gol, coś pięknego!

60' Twarda walka teraz na boisku.
JUVENTUS TURYN - REAL MADRYT 0:1
56' Rykoszet i piłka mija bramkę Realu.
54' Kartka dla Ramosa. Dybala faulowany tuż przed polem karnym Realu Madryt.
52' Navas znokautował teraz Ramosa przy wybiciu.
50' Teraz piękna akcja Realu ale Ronaldo uderza tuż obok słupka.
48' Początek II połowy nerwowy z obu stron.
46' JUVENTUS - REAL MADRYT trwa druga połowa!

KONIEC I POŁOWY, zapraszamy po przerwie.

45' Żółta kartka dla Dybali za symulowanie w polu karnym.
44' Dybala prosto w mur.
43' Faul na Dybali! Będzie szansa dla Juve!
40' Juventus gra niedokładnie. Real prowadzi zasłużenie.
38' Wrzutka z rogu i cudem Varane wybija! Real ratuje wynik.
36' Tony Kroos z dystansu i tylko w poprzeczkę! JUVENTUS - REAL 0:1
34' Ładnie strzeli De Sciglio ale piłka minimalnie omija słupek bramki Realu Madryt.
32' Carvajal leży na boisku, mamy przerwę w grze.
29' Natychmiast Real wyszedł z kontrą i teraz rzut rożny dla Realu Madryt. Ramos fauluje.
29' Rzut rożny dla Starej Damy!
26' Kolejna ładna akcja Juve ale w ostatniej chwili Ramos wybija piłkę. Teraz Juventus przeważa.

23' Higuain uderza z 5 metra nogą i Keylor Navas cudem wybija!
22' Rzut wolny dla Juventusu, będzie wrzutka w pole karne.
19' Real Madryt częściej przy piłce, grają piękną techniczną piłkę. Juve więcej biega.
Cristiano Ronaldo strzelił 13 bramek w 9 meczach Ligi Mistrzów!
11' Raphael Varane w dogodnej sytuacji uderza głową ale niecelnie.
9' Teraz ostry pessing Juventusu ale Real gra jak natchniony. JUVENTUS - REAL 0:1
6' Dybala uderza ale piłka wychodzi na róg.

4' GOOOOOOOOOOOOOL! CRISTIANO RONALDOOOOOOOOO!

Piękna akcja królewskich i Ronaldo pakuje piłkę do siatki!
2' Juventus bardzo wysoko wyszedł do Królewskich. Gorąca atmosfera na trybunach.
1' Juventus - Real Madryt zaczynamy!

20:40 Obie jedenastki juz w tunelu. Za chwilę Juventus kontra Real Madryt!
20:30 Już za 15 minut zaczynamy! JUVENTUS TURYN - REAL MADRYT NA ŻYWO
19:30 - Skład drużyny Realu Madryt:

19:15 - Cristiano Ronaldo z Realu Madryt został pierwszym graczem w historii, który strzelił bramki we wszystkich meczach grupowych, w sumie zdobył dziewięć goli.
Juventus - Real Madryt stream
19 - Mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Juventus Turyn vs Real Madryt [zapraszamy na relacje na żywo]
18:40 - Jak podały internetowe media Zidane miał ostatnio przekonać Cristiano Ronaldo do częstszego odpoczynku. „Jeśli mnie wysłuchasz, jeśli zaakceptujesz to, by od czasu do czasu odpocząć i przegapić kilka meczów, to zaufaj mi – przedłużysz swoją karierę o kilka lat”, miał powiedzieć słynny Francuz do CR7.

SEVILLA BAYERN STREAM ONLINE [3.04.2018] - TRANSMISJA MECZU

JUVENTUS vs REAL MADRYT LIVE
Godz. 18:30 - Dziś Juventus w Turynie zagra z obrońcą tytułu Ligi Mistrzów Realem Madryt. Początek meczu o godzinie 20.45.

GDZIE TRANSMISJA W TV Z MECZU JUVENTUS - REAL MADRYT?

Mecz 1/4 Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem a Realem Madryt pokaże telewizja nsport+. Początek meczu o godzinie 20.45.

Gdzie można obejrzeć mecz Juventus - Real Madryt [stream online]
W internecie kilka stron będzie prowadziło transmisję, jednak taki rodzaj transmisji udostępniania i korzystania z niej jest nielegalny. Jedynym legalnym źródłem transmisji meczu Juventus - Real Madryt odbędzie się w programie nSport +.

JUVENTUS REAL MADRYT ONLINE [RELACJA NA ŻYWO REAL MADRYT JUVENTUS]

Dziś bardzo ciężki mecz przed Realem Madryt. Juventus to mocna drużyna, która w ostatni weekend pokonało znakomicie się spisującą drużynę Milanu. Wynik końcowy 3:1. Wiadomo, Juventus walczy do końca, ale Real pokazał w ostatnim meczu z PSG w LM że jeśli są w formie to mogą "ukąsić" w bardzo krótkim czasie. Umiejętności zawodników Realu nie podlegają dyskusji. Na każdej pozycji mają mistrza. Ławka rezerwowych to najzdolniejsza obecnie piłkarska młodzież. Czeka nas ciekawe spotkanie.

JUVENTUS REAL RELACJA NA ŻYWO 3.04.2018

JUVENTUS REAL MADRYT ONLINE

Dzisiaj pierwszy mecz. Przed nami pierwsze mecze 1/4 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów Teoretycznie możemy w nich zobaczyć trzech Polaków, choć zapewne skończy się na jednym.

Oczywiście mowa o napastniku Bayernu Monachium Robercie Lewandowski, od którego trener tej drużyny Jupp Heynckes w pewnym sensie rozpoczyna ustalanie wyjściowego składu.

JUVENTUS REAL NA ŻYWO [3.04.18]. ŚLEDŹ Z NAMI RELACJĘ NA ŻYWO

Dwaj pozostali nasi piłkarze w ćwierćfinale LM są bramkarzami. Wojciech Szczęsny reprezentuje barwy Juventusu Turyn (podstawowy golkiper tego zespołu to wciąż Gianluigi Buffon), natomiast Łukasz Skorupski występuje w AS Romie (wyraźnie przegrywa rywalizację z Alissonem).

Nie ulega wątpliwości, że dziś bez porównania więcej emocji wzbudza spotkanie Juventusu Turyn z Realem Madryt. Trudno zresztą, żeby było inaczej, skoro właśnie te drużyny rywalizowały w ostatnim finale LM. W czerwcu ubiegłego roku w Cardiff „Królewscy” wygrali ze „Starą Damą” 4:1. Bilans ich dwudziestu dotychczasowych meczów jest korzystniejszy dla Realu (10 zwycięstw, 2 remisy, 8 porażek).

JUVENTUS - REAL MADRYT GDZIE TRANSMISJA W TV?
Mecz Juve Real pokaże telewizja nSport+

Na Półwyspie Iberyjskim nieobliczalna Sevilla (wyeliminowała Manchester United) zmierzy się z Bayernem. Jak wspomniała legenda „Dumy Bawarii”, czyli Karl-Heinz Rummenigge, w ostatnich czterech latach Bayern za każdym razem odpadał w LM po boju z zespołem z Hiszpanii. Przypomnijmy, że ostatnim zespołem z Polski, który miał okazję walczyć w fazie grupowej Ligi Mistrzów, była Legia Warszawa (miało to miejsce w sezonie 2016/2017), natomiast wcześniej ta sztuka udała się Widzewowi Łódź (w sezonie 1996/1997).

REAL MADRYT JUVENTUS WYNIK MECZU

Losowanie par półfinałowych LM odbędzie się 13 kwietnia o godz. 13, tradycyjnie w Nyonie. Pierwsze mecze tej fazy odbędą się 24 i 25 kwietnia, natomiast rewanże 1 i 2 maja. Finał odbędzie się 26 maja w Kijowie.