Kazachstan - Polska 2:2. Fatalnie. Tylko zremisowaliśmy

EI24
POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ GODZINIE MECZ POLSKA KAZACHSTAN. TRANSMISJA NA ŻYWO W POLSACIE SPORT I POLSACIE. MECZ POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ GDZIE W TV
POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ GODZINIE MECZ POLSKA KAZACHSTAN. TRANSMISJA NA ŻYWO W POLSACIE SPORT I POLSACIE. MECZ POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ GDZIE W TV POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ GODZINIE MECZ POLSKA KAZACHSTAN TRANSMISJA NA ŻYWO
Nie udał się naszej drużynie pierwszy mecz eliminacji mistrzostw świata

POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ MECZ

WYNIK BEZ ZMIAN POLSKA REMISUJE Z KAZACHSTANEM 2:2

90' Sędzia doliczył 4 minuty.
85' Rzut rożny dla Kazachstanu
83' Polska. Schodzi: Bartosz Kapustka. Wchodzi: Karol Linetty.

79' Dwie akcje Polaków, ale w najlepszej Milik źle trafił w piłkę.
74'Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. Brzydkie zachowanie polskiego obrońcy, który nogą popędzał leżącego na boisku rywala.

67'
Mogliśmy prowadzić, ale gospodarze w ostatniej chwili zablokowali strzał Lewandowskiego.
66'Kazachowie w natarciu.
Gramy bardzo słabo. Prowadziliśmy 2:0 i remisujemy teraz 2:2. Fatalna gra Polaków.
59' POLSKA KAZACHSTAN 2:2**54' Źle gramy w piłkę - nie jest to dobry okres gry Polaków. 53' GOL dla KAZACHSTANU!
51'** GOL dla KAZACHSTANU. Rybus był źle ustawiony, nie przeciął dośrodkowania Szomki do Chiżniczenki i ten pokonał Fabiańskiego z kilku metrów.

Gramy w II połowie.
Do przerwy wynik bez zmian.

40'
Dobrą akcję mieli Kazachowie, ale mieliśmy sporo szczęścia. Piłka tuż obok słupka
W 35 minucie meczu WYNIK POLSKA KAZACHSTAN 2:0

GOOOLLLLL!!! BRAWO LEWY. ZMYLIŁ BRAMKARZA I TRAFIŁ DO SIATKI!

RZUT KARNY DLA POLAKÓW - faul na Lewandowskim
33' Ależ sytuacja Polaków. Strzał na pustą bramkę w... poprzeczkę. Strzelał Milik.
30' Wynik bez zmian. Polska Kazachstan 1:0
26' Polacy grają nieźle, nie pozwalają na zbyt wiele rywalom.
23' Rożny dla Polski i świetnie wykonany - podanie do tyłu i tam Zieliński nadbiegał i huknął z woleja.
20'Ależ świetne przejęcie Kuby i podanie do Krychowiaka. Szkoda, że za mocne.
15' Faul na Miliku. Kazachowie grają bardzo ostro. Na razie bez kartek.

12'
Gramy w środku pola, kontrolujemy grę.

WYNIK POLSKA KAZACHSTAN 1:0

Bardzo dobra AKCJA NASZĄ PRAWĄ STRONĄ. Lewandowski do Kuby, ten w pole karne i tam akcję zamykał Kapustka.

GOOOLLLLLL Bartosz Kapustka i POLSKA PROWADZI

8' Kazachowie agresywnie, próbują wysoko atakować naszych piłkarzy.
5' Nieudana akcja Kazachstanu prawą stroną boiska.
WYNIK MECZU POLSKA KAZACHSTAN 0:0
3' Dobra akcja Polaków, piłka jednak za mocno do Lewandowskiego i bramkarz gospodarzy wybija piłkę na aut.
2' Troszkę chaosu zapanowało na boisku.
Kazachstan od razu ruszył do ataku, ale Polacy spokojnie przejęli piłkę.
1' GRAMY!

Skład Polski: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Bartosz Salamon, Kamil Glik, Maciej Rybus, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Bartosz Kapustka, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Ławka rezerwowych: Wojciech Szczęsny, Artur Boruc, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Thiago Cionek, Igor Lewczuk, Tomasz Jodłowiec, Karol Linetty, Łukasz Teodorczyk, Paweł Wszołek, Kamil Wilczek.

Umówmy się - to podopieczni trenera Adama Nawałki są faworytem inauguracyjnego starcia w bitwie o mundial.

Od pewnego czasu nasi piłkarze udowadniają, że potrafią sobie poradzić w ważnych meczach z niżej notowanymi od siebie przeciwnikami. Teraz muszą więc zacisnąć zęby i po prostu wygrać. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie już w ten weekend wymagał od chłopaków Nawałki błyskotliwej gry i fajerwerków. Tym razem styl będzie znacznie mniej ważny od wyniku.

CZY W MECZU POLSKA KAZACHSTAN POLACY ROZPOCZNĄ ZWYCIĘSKĄ DROGĘ NA MUNDIAL?

POLSKA KAZACHSTAN O KTÓREJ GODZINIE JEST MECZ?

W swoim ostatnim spotkaniu sparingowym Kazachstan dosyć nieoczekiwane uległ Kirgistanowi 0:2 (po raz pierwszy w historii). Warto przypomnieć, że wcześniej nasi niedzielni rywale pokonali Chiny, Azerbejdżan i Łotwę po 1:0 oraz zremisowali z Gruzją 1:1. Ostatnią porażkę ponieśli 10 października 2015 roku (1:2 z Holandią). Inna sprawa, że selekcjoner Kazachów Talgat Baysufinov potraktował starcie z Kirgistanem mocno eksperymentalnie (dokonał bowiem aż siedmiu zmian).

POLSKA KAZACHSTAN NA ŻYWO

W piątek nasi reprezentanci odlecieli z warszawskiego lotniska o godz. 15.40. Podróż do Kazachstanu trwała ponad pięć godzin. Między oboma krajami są cztery godziny różnicy, więc drużyna wylądowali w Kazachstanie po północy czasu lokalnego.

Na sobotę zaplanowano konferencję prasową (14.30 czasu polskiego), natomiast o 15 rozpocznie się oficjalny trening ćwierćfinalistów mistrzostw Europy we Francji na Astana Arena. Otwarte dla mediów będzie jedynie pierwsze piętnaście minut zajęć.

POLSKA KAZACHSTAN GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO

Media w Kazachstanie nie mają wątpliwości, że atutem gospodarzy będzie sztuczna murawa i żywiołowy doping około trzydziestu tysięcy kibiców.

Poza Kazachstanem naszymi rywalami w walce o mundial w Rosji w grupie E będą: Dania, Armenia, Rumunia oraz Czarnogóra.

Przypomnijmy, że tym razem awans do mistrzostw świata zapewni automatycznie jedynie zwycięstwo w grupie.

O KTÓREJ GODZINIE MECZ POLSKA KAZACHSTAN

Osiem najlepszych zespołów z drugich miejsc powalczy o to w barażowych dwumeczach. Mamy nadzieję, że Polacy nie będą narażać swoich fanów na dodatkowe emocje i zdołają wyprzedzić wszystkich przeciwników. Z pewnością ich na to stać.

Transmisję telewizyjną z meczu w Astanie można obejrzeć w Polsacie i Polsacie Sport.