Koszykarki Widzewa przegrały po dogrywce

hof
W pojedynku szesnastej kolejki ekstraklasy koszykarek Cosinus Widzew w Łodzi po bardzo emocjonującym spotkaniu i dogrywce przegrał 80:83 z JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Jeszcze na początku czwartej kwarty wydawało się, że łodzianki zdołają wygrać ten mecz. Podopieczne trenera Dariusza Raczyńskiego nieznacznie prowadziły, ale później rywalki podkręciły tempo i to one objęły prowadzenie., Jednak osiem sekund przed końcem spotkania Aleksandra Pawlak - celnym rzutem z wyskoku za 3 punkty doprowadziła do dogrywki. W doliczonym czasie gry rywalki zapewniły sobie nieznaczne, ale zawsze zwycięstwo.

Cosinus Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80:83 (25:20, 14:23, 15:10, 16:17, 10:13)

Punkty dla Widzewa zdobyły: Aleksandra Pawlak 24, Angela Beadle 21, Julia Drop 14, Sylwia Bujniak 8, Roddreka Rogers 8, Magdalena Pisera 3, Wiktoria Zapart 2, Magdalena Kruszyńska 0, Klaudia Gertchen 0.