RELACJĘ LIVE LEGIA WARSZAWA II - ŁKS 0:2

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

LEGIA WARSZAWA II - ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY [0:2] trwa II połowa

KONIEC MECZU! ŁKS zasłużenie wygrywa z Legią II Warszawa

92' Zmiana w ŁKS - Patora schodzi, wchodzi Świątek
91' Nic już raczej się nie wydarzy. Obrona ŁKS wybija piłkę, Legioniści bezradni.
89' ŁKS na połowie Legii. Łodzianie mądrze utrzymują się przy piłce.
88' Drużyna Legii dziś w bardzo młodym składzie. Widać że już chcą aby mecz się skończył.
87' ŁKS od żutu wolnego, daleko do Sarafińskiego. Wywalczył aut i kolejne minuty dla ŁKS
85' Legia od autu na połowie ŁKS

83' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Adam Patora przelobował bramkarza Legii. ŁKS bliski zdobycia 3 punktów

80' Sarafiński minął trzech zawodników Legii i zamiast podać spróbował strzału, niestety zbyt lekko.
79' Golański dośrodkowuje ale Kacela nie trafia w bramkę. To powinna być bramka.
77' Trzecia zmiana w Legii. Bramkarz ŁKS wybija od bramki.
75' Piłka wciąż w polu karnym ŁKS.
73' Groźnie na połowie ŁKS. Legia rzut wolny dla Legii. Strzał ale Kołba interweniuje. Róg dla gospodarzy.
72' Ostry atak na Pyciaku. Wyprostowane nogi zawodnika Legi. Sędzia nie pokazuje kartki.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz ŁKS gra!" - teraz kibice z Łodzi dopingują swiją drużynę
70' Legia od autu na wysokości pola karnego ŁKS.
64' Słychać doping kibiców z ŁODZI. Stryjewski zagrał do napastników a obrońcy Legii mało brakowało wpakowaliby piłkę do własnej bramki. Rzut rożny dla ŁKS.
62' ŁKS walczy. Legia gra z kontry. Czeka na błędy łodzian, których jest za wiele.
61' Słabszy fragment gry. Dużo niedokładności z obu stron.
57' Walka w środku pola. Kocot otrzymuje żółtą kartkę. Rzut wolny dla Legii
54' Rzut wolny dla Legii. Bezpośredni strzał ale bardzo niecelny.
52' Strzał z dystansu Kocota, znów zaznacza się przewaga łodzian. Początek drugiej połowy znów należy do ŁKS.
51' Była teraz szansa na drugą bramkę, ale Patora zaspał. Szkoda.
50' ŁKS z autu wznawia grę. Wciąż jednobramkowe prowadzenie ŁKS.
48' Faul. Rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie mocne w pole karne Legii, wyszedł z tego strzał bezpośredni i mało brakowało a bramkarz gospodarzy zostałby zaskoczony. Piłka minęła słupek okilka centymetrów.
46' Rozpoczęli. ŁKS przy piłce.

Zapraszamy po przerwie.

45' Końcowy gwizdek sędziego. ŁKS prowadzi z Legią II Warszawa po bramce Patory.
43' Łodzianie teraz na własnej połowie. Ale gospodarze dobrze kryci. Seria rzutów z autu dla Legii.
41' Legia rzuciła się do ataku.

39' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Patora strzela bramkę! Sarafiński uderzył, Patora zmienił kierunek lotu piłki i łodzianie prowadzą 0:1

37' Kocot uderza, ale niestety wprost w ręce stołecznego bramkarza.
36'**20 metrów od bramki Legii i rzut wolny dla ŁKS.35' Coraz mniej miejsca Legioniści zostawiają Łodzianom. Rzut rożny dla ŁKS. Będzie szansa. 33' Rzut wolny dla Legii, groźne dośrodkowanie ale Kołba wybija. Legia aktywniejsza. ŁKS cofnięty. Obrońcy z Łodzi wybijają piłkę na oślep. 30' Póki co żadna z drużyn nie stworzyła sobie stuprocentowej sytuacji. Mecz jest nudny. Typowy mecz walki. Jednak tempo nie jest porywające. Zderzenie dwóch piłkarzy głowami. Krótka przerwa. 29' Mecz się wyrównał, Legia coraz częściej przy piłce. 27' Coraz więcej błędów łodzian. Kolejna strata Patory. 24' Błąd Golańskiego w środku pola. Jednak ŁKS znów przejął piłkę i wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie ale piąstkuje bramkarz Legii. 22' Legioniści z autu. Prawa strona pola karnego dośrodkowanie na przedpole bramkarza ŁKS, ale Stryjewski wybija. 20' Kontra Legii. Czeterch zawdników wyszło z kontrą ale na szczęście Jacek znakomicie interweniował i zażegnał niebezpieczeństwo. Wciąż 0:017' Rzut wolny dla Legii. Długa piłka na lewą stronę w pole karne ŁKS ale piłkarze z Łodzi przejmują piłkę. 15' Fragment nudnej gry. Tempo wolne. Sarafiński na spalonym. Dostał prostopadłe podanie ale niestety sędzia podniósł chorągiewkę. 12' Widać rękę trenera Robaszka. Piłkarze ŁKS atakują. Legioniści zamknięci na własnym polu. Póki co Legia nie zagroziła jeszcze bramce Kołby. 10' Wciąż 0:0. ŁKS przeważa. Łodzianie mieli już dwie składne akcje po których można było coś strzelić. 8' Sarafiński ze Stryjewskim ładnie rozmontowali obronę gospodarzy, wystarczyło dograć ostatnie podanie ale niestety, niecelnie Sarafiński. Mogła byc bramka. Ale brawo ŁKS. Wciąż łodzianie przeważają. Widać że są zmotywowani. 5' I znakomity strzał Golańskiego, bramkarz Legii łapie z trudem. Brawo. Łodzianie w natarciu. 4' Golański probował indywidualnej akcji, ale niestety obrona gospodarzy powstrzymała napastnika z Łodzi. ŁKS aktywniejszy. Aut na wysokości pola karnego dla ŁKS. Póki co łodzianie mają przewagę. 3' ŁKS dzisiaj w niebieskich strojach, Legioniści na biało. Pierwsze próby ŁKS na zawiązanie ataku ale obrońcy ŁKS na posterunku. 1'** Pierwszy gwizdek sędziego i już rozpoczęli.

Spotkanie odbywa się w Nowym Dworze Mazowieckim. Trybuny świecą pustkami.

Za parę minut rozpocznie się mecz Legii II z ŁKS. Piłkarze już w szatni. Za chwilę pojawią się na murawie pierwsze dwie jedenastki.