ŁKS HURAGAN MORĄG NA ŻYWO. Relacja z meczu ŁKS vs Huragan

(tj, ww)
ŁKS - Huragan 1:0

Strona wymaga odświeżenia - F5

KONIEC MECZU. ŁKS wygrał po słabej grze, ale ważne są trzy punkty. Łodzianie znów wygrali nie tracąc ani jednej bramki

89' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Maksym Kowal strzela bramkę i Łodzianie prowadzą 1:0
87' Sędzia powinien przedłużyć mecz o jakieś 2 minuty, rzut wolny dla gości.
85' Z autu na wysokości pola karnego Huraganu, coś zaczęło się dziać. Łodzianie starają się strzelić upragnionego gola.
82' Łodzianie na połowie gości. Zmiana w drużynie Huraganu. Wolno schodzi zawodnik gości.
80' Czas upływa, gra toczy się teraz w środku pola. Łodzianie nie tracą bramki ale znów nie robią nic by strzelić zwycięskiego gola, upał nie jest żadnym wytłumaczeniem wolnej i słabej gry drużyny ŁKS.
77' Teraz piłkarze ŁKS zaczęli trochę atakować. Lepiej później niż wcale. Wciąż za wolno. Huragan dobrze gra w obronie.
72'ŁKS nieco przyspieszył, ale to wciąż zbyt mało, by zagrozić bramce gości.
67' Czas upływa, zawodnicy z Morąga liczą na zdobycie punktu w Łodzi. ŁKS musi śmielej zaatakować, by myśleć o zwycięstwie.
66'Próbują Ełkaesiacy zagrać szybciej, ale niewiele z tych chęci wynika.

Teraz Kołba ratuje ŁKS przed utratą gola!

Michał Michałek wchodzi na boisko. Zmiana w ŁKS.
63'Teraz Huragan w ataku, ale dośrodkowanie fatalne.
60' Aut dla ŁKS. Gra w środkowej strefie boiska.
Mecz słaby, ale pamiętajmy, że grają drużyny III-ligowe...

57'
Kto strzeli dziś bramkę przy al. Unii, ten wygra.
55' Kibice zastanawiają się, dlaczego trener ŁKS nie robi zmian...
52' ŁKS Huragan 0:0
Bardzo słaby mecz przy al. Unii - nie ma akcji bramkowych, nie ma strzałów na bramkę, nie ma goli
47' Niestety pierwsze minuty nie wniosły nic optymistycznego. Gra przypomina to, co działo się w pierwszej części meczu.
Gramy w II połowie
Koniec pierwszej części meczu. ŁKS HURAGAN 0:0
45' Słaba końcówka pierwszej połowy. Gdzieniegdzie słychać gwizdy, kibice są poirytowani postawą swoich piłkarzy.
43' Na boisku nie dzieje się teraz nic ciekawego. Gra ŁKS-u rozczarowuje kibiców. Może w II połowie będzie lepiej?
39'Znów niebezpiecznie pod polem karnym ŁKS. NA szczęście strzał nad poprzeczką Kołby.
38' ŁKS Huragan 0:0
Teraz bardzo dobra akcja Huraganu i gdyby nie bardzo dobra interwencja bramkarza ŁKS, Huragan objąłby prowadzenie.
35' ŁKS przejmuje piłkę i wychodzi z kontrą. Niestety piłka zagrana wprost w nogi obrońcy...
Piłka wybita i kolejny rzut rożny dla Huraganu.
Huragan w natarciu, ale dośrodkowanie i... rzut rożny dla Huraganu
31' Gramy
30'Chwila przerwy w meczy - piłkarze uzupełniają płyny.
Bryła dośrodkowuje, obrońca wybija piłkę w pole...
27' Kolejny rzut rożny dla ŁKS
24' Mecz toczy się od pola karnego do pola karnego - nie ma sytuacji, które poderwałyby kibiców z krzesełek.
20'Rzut rożny dla ŁKS. Może teraz się uda wbić piłkę do bramki rywala?
18'Niezły mecz w wykonaniu ŁKS, ale nie ma akcji bramkowych. Szkoda, bo Huragan jest zespołem do ogrania.
15 minut gry za nami. ŁKS Huragan bez goli.
Dobry strzał z dystansu, ale bramkarz na posterunku.
13'Faul na Golańskim. Rzut wolny dla ŁKS.
10'Zespół z Morąga nie przyjechał się tylko bronić. Piłkarze gości też próbują atakować, ale Ełkaesiacy dobrze grają w obronie.
Wynik się nie zmienia w ósmej minucie ŁKS remisuje z Huraganem 0:0
Brakuje tylko strzałów na bramkę.
Obie drużyny, póki co, grają całkiem szybko. Akcja za akcję.
7' Kontra Huraganu, świetny wślizg obrońcy ŁKS -bez faulu.
Walka w środku boiska, teraz Golański dobrze pociągnął, minął rywala zwodem, ale zawodnik Huraganu wybił piłkę w aut.
5' Teraz akcja gości, ale na szczęście obrońca wyprzedził napastnika i zagrał do Michała Kołby.
Dośrodkowanie w pole karne, ale strzał słaby i nie zagroził bramce gości.
4'Rzut rożny dla ŁKS.
1' GRAMY!
Za chwilę sędzia rozpocznie mecz. Piłkarze już na murawie.
Jesteśmy już na stadionie przy al. Unii. Piłkarze zakończyli rozgrzewkę.
Skład ŁKS:
M. Kołba - P. Pyciak, K. Juraszek, A. Ślęzak, K. Rozmus, Ł. Kopka, M. Gamrot, P. Bryła, A. Golański, D. Guzik, J. Radionow

Huragan:
M. Lawrenc - J. Lipka, T. Szawara, A. Koprucki, P. Przybylski, D. Mlonek, S. Zajączkowski, J. Sierzputowski, P. Podhorodecki, P. Karłowicz, P. Galik

O godzinie 17 rozpocznie się mecz pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i drużyną Huraganu.