ŁKS ŁÓDŹ vs SOKÓŁ ALEKSANDRÓW NA ŻYWO. RELACJA NA ŻYWO ŁKS Sokół

(tj)
Dziś na żywo mecz ŁKS vs Sokół Aleksandrów. Zapraszamy na relację na żywo z meczu pomiędzy liderem - Łódzkim Klubem Sportowym i Sokołem Aleksandrów. Zaczynamy od godz. 15.55. Do przerwy, po całkiem niezłym meczu, ŁKS prowadził z Sokołem Aleksandrów 1:0. W drugiej połowie łodzianie dołożyli jeszcze jedną bramkę i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ŁKS 2:0.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻENIA - F5

ŁKS WYGRYWA Z SOKOŁEM 2:0

93' Koniec meczu.
Sokół dogra mecz do końca w dziesiątkę - kontuzjowany zawodnik nie wróci już na murawę.
Sędzia dolicza 3 minuty.

89'
Teraz mocne uderzenie Kowala, jednak niecelnie.

88'
Nic nie wskazuje na to, by wynik tego meczu się zmienił.
ŁKS kontroluje grę, Sokół nie ma pomysłu na to, by pokonać bramkarza ŁKS.
86' Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi 2:0
81' I kolejna zmiana w łódzkiej drużynie. Michał Michałek wchodzi do gry.
79' Zmiana w ŁKS. Gamrot wszedł za Bryłę.
78' ŁKS stara się prowadzić grę, stara się jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

75'
Gra w środku boiska.
73'Zmiana w ŁKS - boisko opuścił Artur Golański. Wszedł Kowal.
ŁKS SOKÓŁ 2:0

GOOOOLLLLL dla ŁKS - DAMIAN GUZIK PRZELOBOWAŁ BRAMKARZA!!!

70'
Dobra akcja ŁKS - po kilkunastu minutach słabej postawy łodzian, ale piłka padła łupem bramkarza gości.
Dośrodkowanie w pole karne, ale sędzia asystent podnosi chorągiewkę i sygnalizuje pozycję spaloną.
67' Faulował Golański. Rzut wolny dla Sokoła.
65'Żółta kartka dla Radionowa.
62' Walka w środku boiska. Aut dla Sokoła.
60' Sokół w natarciu, Sokół próbuje, ale ŁKS dobrze gra w obronie.
Żółta kartka dla Guzika, ostre wejście w bramkarza gości.
58'WYNIK BEZ ZMIAN. ŁKS prowadzi 1:0
56' Nerwowo na boisku. Jakieś przepychanki pomiędzy zawodnikami. Sędzia trochę nie panuje nad tym, co dzieje się na murawie. Rozmus i Pyciak mają już dziś żółte kartki.
Faul na zawodniku gospodarzy. To Paweł Pyciak został ostro potraktowany. Potrzebna była pomoc masażysty.
54' Dobra akcja ŁKS, Golański ładnie zagrał, strzelił, ale nieznacznie nad poprzeczką.
WYNIK BEZ ZMIAN ŁKS PROWADZI 1:0
52' Kontra ŁKS, ale dobra interwencja obrońcy gości.
Indywidualna akcja Kopki, ale niestety nie dała sytuacji bramkowej.
49' ŁKS prowadzi grę, ŁKS próbuje strzelić drugą bramkę, Sokół się borni.
47' W ŁKS bez zmian. Łodzianie od razu próbują narzucić swój styl gry.

Zaczynamy II połowę. Zaczął ŁKS

46'Koniec pierwszej połowy, ŁKS zasłużenie prowadzi 1:0.
Sędzia doliczył 1 minutę.
44' Za moment sędzia zakończy pierwszą połowę meczu. Wynik 1:0 dla ŁKS
Rzut rożny dla ŁKS. Bramkarz Sokoła wybija na kolejny rzut rożny.
WYNIK BEZ ZMIAN ŁKS SOKÓŁ 1:0
42' Rzut wolny dla ŁKS. Do bramki około 30 metrów. Dobra wrzutka, ale piłka obok słupka.
39' ŁKS atakuje, trochę się gubią piłkarze w środku pola, trochę niedokładnych zagrań, ale na szczęście nie ma żadnych konsekwencji.
37'Faul na zawodniku Sokoła, ale sędzia nie sięga po kartonik. Rzut wolny.
34' Sokół próbuje, ale ŁKS mądrze się broni, dobrze grają łodzianie w destrukcji i rozbijają zapędy gości.
31' Sokół w natarciu. Teraz rzut wolny dla piłkarzy gości. Kołba skacze najwyżej i wyłapuje źle dośrodkowaną futbolówkę.
Dobra akcja, świetne dośrodkowanie i strzał Radionowa! Bryła zagrał do Radionowa i ten z około 11 metrów pakuje piłkę do siatki.
GOOOOOOLLLLLLLLLLL dla ŁKS. Radionow strzela bramkę i ŁKS prowadzi 1:0.

26' Akcja Sokoła, było groźnie, ale Kołba na posterunku.
25'Znów ŁKS, tym razem lewą stroną boiska, ale niedokładnie. Piłkę przejmuje Sokół.

23'
ŁKS od bramki, Bryła do Golańskiego, Golański odgrywa, Bryła wpada w pole karne, ale zdaniem sędziego zawodnik ŁKS faulował...
WYNIK BEZ ZMIAN ŁKS SOKÓŁ 0:0
21' ŁKS musi zagrać szybciej, dokładniej, ponieważ Sokół zaczyna narzucać swój styl gry.
19' Dobra akcja Sokoła, ale Paweł Pyciak wślizgiem wybija piłkę na aut.
Gramy dalej.
NA szczęście piłkarze sami wyjaśnili sobie to, co chcieli i sędzia nie musiał sięgać po kartki.
TERAZ WIELKIE zamieszanie, przepychanki, sędzia nie panuje nad tym, co dzieje się na murawie.
Dobra akcja ŁKS-u, ale piłkarz na pozycji spalonej.
16' Już kwadrans gry za nami. Tempo nieco spadło. Sokół próbuje atakować, ale strzały z dystansu nie są groźne dla bramkarza ŁKS.
Rzut wolny dla Sokoła.
13' Gra się teraz nieco wyrównała. Przypomnijmy, że Sokół nie przegrał od 4 spotkań, więc przed ŁKS trudne zadanie.
10' Walka w środku boiska. OD kilku minut nie ma sytuacji bramkowych. Teraz strzał z około 16 metrów Pabjańczyka, ale Kołba na posterunku.

Łódzki KAES! - głośny doping kibiców z Łodzi

8'ŁKS SOKÓŁ WYNIK 0:0. ŁKS w natarciu, Sokół się broni.
6' Mecz zapowiada się ciekawe, obie drużyny nastawione na walkę, na zdobycie 3 punktów. Choć widać, że Sokół chce grać z kontry.
4' Ależ się teraz zagotowało pod bramką Sokoła, bomba Golańskiego uderzyła w słupek, dobitka Kopki minimalnie niecelna.