ŁKS - PELIKAN ŁOWICZ 1:1 [ZDJĘCIA]

(ww, tj)
Dziś od godzinie 17 ŁKS grał z PELIKANEM ŁOWICZ. W 65 minucie ŁKS zdobywa bramkę po pięknym strzale z około 20 metrów w samo okienko. Bramkarz bezradny. NA 5 minut przed końcem Pelikan wyrównał. Mecz zakończył się remisem 1:1.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

Koniec meczu. ŁKS remisuje z Pelikanem 1:1

93' Żółta kartka dla ełkaesiaka za zbyt wysoko uniesioną nogę.
Gracze Pelikana wybijają piłkę.
Jeszcze aut dla ŁKS-u. To już końcówka meczu. Czy uda się przeprowadzić skuteczną akcję?
92' Rzut rożny dla ŁKS, niestety źle wybita piłka, gra w środku boiska.
Faul na Serafińskim - żółta kartka dla zawodnika Pelikana.
Rzut rożny dla Pelikana
90' Pelikan biegnie z kontrą, ale Damian Pawlak na posterunku i rozbija atak.
88' Zmiana w ŁKS. ŁKS przeżywa ciężkie chwile, Pelikan zwietrzył szansę zdobycia 3 punktów.

Jesteśmy z Wami ŁKS jesteśmy z Wami - kibice dodają otuchy piłkarzom

Faul, na zawodniku Pelikana i ŁKS będzie kończył w dziesiątkę. Czerwona kartka (druga żółta).
87' Teraz gracze z Łowicza zaczynają od bramki.
86' Gol dla Pelikana, niestety łodzianie tracą bramkę... Szkoda.
Może uda się przeprowadzić jakąś kontrę.
84' ŁKS prowadzi wciąż 1:0. Pelikan próbuje atakować, ale ŁKS dobrze gra w obronie. Ataki Pelikana są rozbijane.
82' Zmiana w ŁKS, wchodzi na boisko Rodrigo.
79' Walka w środku boiska, piłkarze obu drużyn nie oszczędzają się. Gra twarda, gra momentami ostra, ale zgodna z przepisami.
Zmiana w drużynie Pelikana.
76' Faul na ełkaesiaku na Patryku Bryle, rzut wolny dla łodzian.
Dobry strzał, Kołba broni.
74' Rzut wolny dla Pelikana. Niebezpieczna sytuacja
72' Walka w środku boiska. Pelikan próbuje zaatakować, łodzianie skutecznie się bronią.
70' Zmiana w Pelikanie.
68' ŁKS w natarciu, Pelikan zagubiony po utracie gola. Trzeba strzelić kolejną bramkę, ponieważ Pelikan jest groźny i jedna akcja może zniweczyć starania piłkarzy ŁKS.
Soczyste uderzenie z około 20 metrów, strzał nie do obrony. ŁKS prowadzi więc 1:0!!!
65' GOOOOLLLLLLL!!!! kapitalny strzał w okienko, piękna bramka i ŁKS obejmuje prowadzenie
63' Piłkarze Pelikana nie przebierają w środkach, by neutralizować ataki ełkaesiaków. Na razie jest to metoda skuteczna.
61' Nie da się ukryć, że słabo dziś wyglądają łodzianie. Nie potrafią przeprowadzić składnej akcji, która zagroziłaby bramkarzowi Pelikana.
59' ŁKS nie potrafi wyjść z kontrą, piłkarze Pelikana kontrolują grę przed swoim polem karnym.
58' Dobra akcja Pelikana, soczysty strzał z dystansu, ale wprost w bramkarza ŁKS.
56' Teraz Pelikan w natarciu, ale wszystkie akcje kończą się przed polem karnym. Gra toczy się właściwie pomiędzy polami karnymi obu drużyn. Nie ma akcji oskrzydlających, nie ma dryblingu...
54' Faul na zawodniku ŁKS. Piłka już w grze, Golański próbuje, ale na razie nie ma składnych akcji.
52' Na razie widać, że piłkarzom ŁKS-u nie idzie. Próbują, ale Pelikan gra mądrze, dobrze rozbija próby ataków łodzian.
50' Dobra akcja ŁKS-u, dośrodkowanie, ale obrońcy wybijają piłkę najpierw przed pole karne a następnie w aut.

PO PIERWSZEJ POŁOWIE SOKÓŁ ALEKSANDRÓW TEŻ REMISUJE SWÓJ MECZ

49' ŁKS w środku boiska, ale faul i rzut wolny dla Pelikana.
47' Pelikan groźnie atakuje, ŁKS się broni, ale widać, że piłkarze z Łowicza nie zadowolą się remisem.
46' Zaczynamy, przed nami 45 minut gry. Jedna zmiana w ŁKS - Fabian Woźniak pojawił się na boisku za Kacelę.
ŁKS - PELIKAN ŁOWICZ [0:0] przerwa

46' W tej połowie nic już się wydarzy. Sędzie kończy I połowę. Po słabej grze ŁKS remisuje na własnym boisku z Pelikanem Łowicz.
46' Nic z tego. Ale kolejny faul na piłkarzu ŁKS. Końcówka ciekawa. Minuta doliczona.
45' Siedem kolejek do końca meczu. ŁKS potrzebuje punktów. Rzut wolny dla ŁKS, może teraz.
44' Patora utyka. Został poturbowany, sędzia nie przerywa gry.
42' Pelikan zagęszcza środek, żadna piłka tamtędy się nie przedostanie , trzeba rozmontować obronę skrzydłami, ale piłkarze ŁKS zbyt wolno rozprowadzają piłki. .
40' Narazie bez goli. Cała drużyna ŁKS na własnej połowie. Pelikan atakuje, napastnik gości oddał strzał ale beznadziejny. ŁKS rozpocznie od bramki
39' Zrobiło się nerwowo, sędzia przestaje panować nad sytuacją na boisku. Powinien być faul na Golańskim.
38' Wpadła bramka dla ŁKS! Jednak spalony. Sędzia jednak nieuznaje bramki. Wciąż 0:0. Kibice niezadowoleni.
37' Patora na Skrzydło do Sarafiński. Został faulowany i kolejny rzut wolny.
35' Wiatr i deszcz na al. Unii. Ciężkie warunki do gry. Pelikan oddaje strzał, ale Kołba łapie.
34' Strzał napastnika, niecelnie. Wciąż 0:0.
33' Dośrodkowanie Pyciaka i rzut wolny. Faul na piłkarzu ŁKS. Znakomita okazja na bezpośrednie uderzenie. Wolny dla ŁKS. Golański przy piłce.
31' Odważnie teraz poczynają sobie goście. ŁKS się za bardzo cofnął. Panowie do piłki, trzeba siąśc na przeciwniku. Piłkarze gości mają zbyt dużo swobody.
29' Teraz zawodnicy Pelikana próbowali wbiedz w pole karne ŁKS, ale na szczęście obrona łodzian dała radę powstrzymać napastnika Pelikana. Chwila gorszej gry ŁKS.
27' Ślęzak przy piłce. Zagranie na 30-metr. Bryła faulowany i rzut wolny dla gości.
26' Wciąż 0:0. Mądrze broni się Pelikan. Zespół z al. Unii wciąż bije głową w mur.
24' Kolejny faul na Golańskim i szybko rozegrali łodzianie, podanie otrzymał Kacela i wyszedł na czystą pozycję. Niestety źle strzelił. Trwa napór ŁKS. Goście zamurowali dostęp do bramki.
22' Dośrodkowanie do Kaceli, ale ten zamiast uderzyć nogą, wpadł na pomysł że być może da radę strzelić głową. Niepotrzebnie. ŁKS w natarciu.
20' Stryjewki oddał strzał, ale żenująco to wyglądało. Być może wiatr mu przeszkodził, który teraz się zerwał. Mocno wieje. Pada deszcz, jest ślisko, trzeba uważać na błędy.
19' Próba zagrania na prawą stronę, ŁKS próbuje ale wciąż nie dokładnie , za dużo błędów panowie. Pelikan zamurowany na własnej połowie. Łodzianie muszą coś strzelić.
Kibiców jest naszym zdaniem około 2 tysięcy. Jak na wolny dzień to bardzo mało sympatyków pojawiło się na meczu.
17' Róg dla gości. Ale złe dośrodkowanie i ŁKS od bramki
15' Strzał! Jednak niecelnie, piłka poszybowała nad bramką. Zaczną goście.
14' Rzut wolny, Golański poraz kolejny faulowany. Jest blisko bramki.
13' Kacela dośrodkowuje po przechwycie piłki ale niecelnie. Piłkarze ŁKS graja bardziej agresywnie, widać że grają o zwycięstwo. Pelikan przyczajony na swojej połowie.
11' Ładne dośrodkowanie w pole karne gości, Rozmus strzelił głową i tylko jęk zawodu kibiców, piłka poszybowała bardzo blisko słupka bramki ŁKS.
10' Faul, i rzut wolny dla ŁKS. Popchnięty zostal Kacela.
8' Kibice dają o sobie znać. Zaczął się prawdziwy doping. Fragment walki w środku pola. Aut dla Łodzian.
6' Pierwszy rzut rożny dla ŁKS. Złe dośrodkowanie. Ale ŁKS cały czas przy piłce. Wciąż próbują.
5' Golański próbował strzałem zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.
4' Rzut z autu dla ŁKS. Trwa walka w środku pola.
2' ŁKS przy piłce. Pierwsza akcję przeprowadził ŁKS.
1' Sędzia rozpoczął. Do boju ŁKS!

Za chwilę sędzia rozpocznie spotkanie.
Trybuna ŁKS-u powoli się zapełnia.
Piłkarze właśnie zeszli po rozgrzewce do szatni, Za 5 min. wyjdą na murawę.

Pelikan: P. Perzyna - W. Wojcieczyński, I. Glushko, M. Nowak, B. Broniarek, P. Grischok, K. Wieczorek, M. Adamczyk, M. Kasprzyk, B. Bujalski, K. Kowalczyk

ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, R. Jacek, K. Rozmus, M. Kacela, M. Stryjewski, P. Bryła, A. Golański, D. Sarafiński, A. Patora
Łodzianie o godzinie 17 na boisku przy al. Unii podejmować będą Pelikana Łowicz. To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. ŁKS ma jeszcze nadzieję na wywalczenie barażu o drugą ligę, natomiast goście, choć zajmują siódme miejsce w tabeli (tylko trzy punkty mniej od ŁKS), walczą o uniknięcie spadku. Jak widać spotkania ma dużą stawkę, toteż emocji nie powinno zabraknąć.

ŁKS - PELIKAN ŁOWICZ 3,05 transmisja

Będzie to drugi mecz trenera Robaszka. Miejmy nadzieję, że ŁKS wygra kolejne spotkanie i tym samym podtrzyma dobrą passę.

Dzisiaj w oficjalnym komunikacie ŁKS, władze klubu podały, że zostały rozwiązane umowy z dwoma piłkarzami. Umowy rozwiązano z Marcinem Zimoniem oraz Adrianem Świątkiem. Powodem było niesportowe zachowanie się obu piłkarzy. Dokładnie chodzi o nadużywanie alkoholu.