POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO. MECZ POLSKA PORTUGALIA TRANSMISJA ONLINE, POLSKA PORTUGALIA STREAM

Tomasz Jabłoński Paweł Strzelecki
POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO POLSKA PORTUGALIA ONLINE MECZ POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO - ZAPRASZAMY NA transmisję, relację na żywo z meczu Polska vs Portugalia POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO POLSKA PORTUGALIA ONLINE
MECZ POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU POLSKA VS PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE od godziny 21. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKI I PORTUGALII. Zaczynamy punktualnie o godzinie 21. Gdzie można obejrzeć na żywo mecz Polska vs Portugalia? Transmisja w TVP. Z meczu Polaków z Portugalczykami przeprowadzimy relację NA ŻYWO. W ostatnim meczu POLSKA WYGRAŁA Z i awansowała do kolejnej fazy rozgrywek. Dziś na drodze Polaków stają Portugalczycy. TERAZ CZAS NA Portugalię. MECZ POLSKA VS PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE.

POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO. POLSKA SZWAJCARIA LIVE. POLSKA VS SZWAJCARIA NA ŻYWO. POLSKA
SZWAJCARIA ONLINE

POLSKA PORTUGALIA 11.10.18 na żywo - KLIKNIJ TUTAJ

Polska GOL, GOL, GOL, X (nie strzela Błaszczykowski),

Portugalia GOL, GOL, GOL, GOL, GOL

Koniec meczu KARNE

120' Sędzia dolicza minutę.
119' Obie drużyny grają na stojąco. Widać, że sił już brakuje wszystkim na boisku.
116' Portugalczycy w natarciu.
114' Teraz Polacy po lewym skrzydle. Aut.
112' Rzut rożny dla Portugalii. Nic groźnego.111' Raz Polacy raz Portugalczycy. Obie drużyny próbują, ale grają już wolno, statycznie.
109' NA BOISKO WBIEGŁ KIBIC. BIEGŁ DO RONALDO, ALE SZYBKO ZOSTAŁ WYPROWADZONY Z BOISKA.
106' Gramy. Akcja Polaków lewą stroną. Aut. Strzał, ale piłka odbita wychodzi w pole.
105' Koniec pierwszej części dogrywki Polska Portugalia. Chwila przerwy i gramy dalej.
103' Ależ mocno huknął Nani z daleka. Na szczęście wprost w Fabiańskiego.

JESTEŚMY Z WAMI POLACY JESTEŚMY Z WAMI- głośno na trybunach

101' Strzał Milika z dystansu. Niestety niecelny.

WYNIK POLSKA PORTUGALIA 1:1

Brakuje sił, widać, że piłkarze najchętniej zakończyliby już dogrywkę, ale trzeba grać, trzeba walczyć.
100' Mączyński schodzi- Jodłowiec wchodzi na jego miejsce.
99' Gra wolna. Portugalczycy niecelnie...Zmordowany Caravhalio schodzi z boiska, na jego miejscu pojawia się Danilio.
94' Rozpoczyna się 1 część dogrywki. Zawodnicy są już zmęczeni. Portugalczycy atakują. Pazdan wybija. Jest groźnie piłka cały czas na połowie boiska Polaków.
93' Koniec meczu. Remis. Dogrywka.
90' Żółta kartka dal Carvalio- złapał Krychowiaka za szyję.
88'Żółta kartka dla Kapustki. Sędzia dolicza 3 minuty.
87'Polacy najwyraźniej chcą zaatakować przeciwnika przed końcem meczu. Nieporadnie. Piłkę odbierają im Portugalczycy. rzut wolny dla Portugalczyków. Spalony.
85'Stuprocentowa sytuacja Ronaldo. Sama na sam z Fabiańskim...Gwiazdor nie trafił jednak w piłkę.
83'Wyraźnie Polacy tracą energię...Na boisku lekkie szachy, żadna drużyna nie chce zaatakować pełną liczbą zawodników.Wszyscy wyraźnie czuja, że trzeba szykować siły na dogrywkę.
80'Zmiana w polskiej drużynie. Schodzi Grosicki, wchodzi Kapustka.
79' Druga zmiana. Schodzi Mario, na jego miejscu pojawia się Quaresma.
78'Rzut rożny i strzał z 11 metrów. Piłkę trafia wprost w ręce Fabiańskiego. Polacy odetchnęli.
75' Strzał z dystansu Grosickiego, ale niestety bardzo niecelny. Piłka przeleciała nad bramką.
72'Rzut wolny dla Portugalii na ich polu karnym. Pierwsza zmiana- schodzi Adrien Silva, na jego miejscu pojawia się Moutinho.
70'Żółta kartka dla Silvy przez faul.
68'Jędrzejczyk szuka partnerów, atakuje bramkę, dośrodkowanie Jędrzejczyka, strzał Milika. Publiczność w napięciu. Piłka ląduje w rękach bramkarza., Było blisko...
66' Żółta kartka dla Glika za faul na Ronaldo.
63' Potężny strzał z dystansu- niewiele obok słupka. Uff...
62' Gubimy się w obronie. Błąd Pazdana. Niecelne podanie. Krychowiak atakuje, nie szuka jednak Lewego, pociągnął na bramkę, wpadł w pole karne, ale tam odbił mu piłkę Pepe.
59' Groźna - tym razem- Portugalczyków. wycofanie na linie pola karnego i tam silny strzał...zablokowany przez naszego obrońcę.
58'Piłka po stronie Portugalczyków. dośrodkowanie. Niegroźne, Fabiański łapie bezpiecznie.
56'Atak Ronaldo na bramkę Polaków. Gwiazdor strzela... trafia w boczna siatkę.
55'polacy zbyt pasywnie grają. Grają do tyłu. Świetne podanie do Lewandowskiego, ale niestety Polak na spalonym.
53'Portugalczycy atakują ponownie. Wrzutka Portugalczyków w pole karne, na szczęście piłka ląduje w rękach Fabiańskiego.
50'Portugalczyccy po prawej stronie boiska. Niebezpiecznie. Na szczęście udało się wybić piłkę z pola karnego.
48'Walka w środku boiska.
46' Dobra akcja Polaków, świetnie Kuba dośrodkowanie i tam szczupak Lewego. Było blisko. Wciąż 1:1.
Piłkarze już na boisku. Za moment druga część meczu.
Koniec pierwszej połowy.
1 minuta doliczona.
45' Dobra akcja Polaków. Szkoda, że nie zakończona bramką.
43' Polska Portugalia 1:1.
41' Faul Jędrzejczyka i żółta kartka. Głupi i niepotrzebny faul.
38' Strzał z dystansu wprost na głowę Polaka i rzut rożny dla Portugalii.
37' Rzut wolny dla Polaków. Faul na Kubie Błaszczykowskim.
35' Teraz dobrze zaatakowaliśmy. Szkoda, że nieskutecznie. Ale trzeba atakować, a nie czekać na ataki Portugalczyków.
Polacy zamiast atakować, tradycyjnie cofnęli się i przyjmowali ataki Portugalczyków. I w końcu nasi rywale strzelili gola.

GOL dla Portugalii. 1:1

Portugalia w ataku.
33' Przydałoby się zaatakować, pokazać Portugalczykom, że muszą uważać.

31' Bardzo groźnie, mógł być rzut karny dla Portugalii. Uff. Gramy dalej i prowadzimy wciąż 1:0.
29' Błąd sędziego nie odgwizdał spalonego i było groźnie, strzał Ronaldo, ale Fabiański broni.
27' Błąd naszych w obronie, na szczęście bez konsekwencji.
Wciąż prowadzimy 1:0.
26' Na razie Polacy są lepsi i to trzeba jasno napisać. Ronaldo w cieniu i oby tak zostało.
Ależ walczymy, ależ mecz. Brawo POLACY BRAWO!!!
24' Znów świetnie POLACY. Szkoda, że nie ma bramki.
22' Świetnie Milik. Dobra akcja Arka, róg dla Polaków.
20' Gramy nieźle, gramy mądrze, kontrolujemy grę w tej części meczu Polska Portugalia.
Teraz wreszcie dłużej gramy piłką.
19' Teraz strata Błaszczykowskiego.
Prowadzimy od 2 minuty meczu z Portugalią 1:0. Gramy nieźle, choć przydałoby się uspokoić grę... drugą bramką.
Ależ sytuacja, szkoda. Lewandowski strzelał z pola karnego wprost w bramkarza.
17' Rzut wolny dla Portugalii. Ronaldo w... mur! Oby tak dalej!
16' Strzał Milika z dystansu. Obok bramki. Szkoda.

POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE

15' Rzut rożny dla Portugalczyków.
14' Portugalczycy prowadzą grę.

Polska Portugalia 1:0. Prowadzimy po strzale Roberta Lewandowskiego.
13' Brawo PAZDAN. W ostatniej chwili świetne wejście.
12' Aut dla Polaków.
11' Groźnie było. Dwie próby strzałów. Oba zblokowane przez obrońców.
10' Portugalczycy będą groźni. Grają szybko, grają dobrze technicznie. Ale nasi im nie ustępują.
8' Gramy na razie dobrze. Nie pozwalamy na zbyt wiele Portugalczykom. Tak trzymać PANOWIE!
6' Dobrze Krychowiak, świetnie w środku.
4' Teraz Portugalczycy, trochę nas zamknęli, ale na razie bez sytuacji.
Akcja lewą strona boiska, dośrodkowanie na 14 metr i strzał z pierwszej piłki nie do obrony. Brawo ROBERT LEWANDOWSKI

GGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Lewandowski

2' Dobra akcja Polaków lewą stroną boiska. Ale wślizg zażegnał niebezpieczeństwo.
1' Zaczynamy. Zaczęli Polacy. POLSKA PORTUGALIA ONLINE.

Minuta ciszy dla uczczenia ofiar zamachu terrorystycznego w Stambule.
Po hymnach. Za 2 minuty początek meczu.
Hymn POLSKI!
Piłkarze już na boisku. Widać, że mocno skupieni. Za moment hymny obu Państw. POLSKA PORTUGALIA.

Oba zespołu ustawione do wyjścia. POLSKA PORTUGALIA już za moment.
Piłkarze już w tunelu prowadzącym na murawę. Skupieni... Ronaldo podszedł do Lewandowskiego i uścisnął Polakowi rękę.
Trybuny stadionu już wypełnione. Mnóstwo Polaków, mnóstwo czerwonych szalików. Oby doping tchnął w polskich piłkarzy dodatkowe emocje.
NA STADIONIE 24 STOPNIE, wilgotność powietrza 60 procent.
Piłkarze już po rozgrzewce. Do meczu już tylko 10 minut. Trzymajcie kciuki. MECZ POLSKA PORTUGALIA ONLINE.

Emocje coraz większe. Na ulicach pustki, wszyscy czekają na mecz Polska Portugalia. Do pierwszego gwizdka sędziego tuż tuż...

Początek meczu Polska Portugalia już za 20 minut. Zapraszamy do relacji na żywo POLSKA PORTUGALIA ONLINE.
Oto skład Polaków w meczu z Portugalią:

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

A oto skład zespołu Portugali:
Portugalia: Rui Patricio - Cedric Soares, Pepe, Jose Fonte, Eliseu, William Carvalho, Joao Mario, Renato Sanches, Adrien Silva, Nani, Cristiano Ronaldo.

Nigdy nie zaszliśmy tak daleko w mistrzostwach Europy. Piłkarze w tych rozgrywkach nie zawiedli. Jak będzie dziś? Wkróce początek meczu Polska Portugalia. Emocje są gigantyczne. Nadzieje jeszcze większe.

Za 30 minut początek meczu Polska vs Portugalia. Transmisja - relacja POLSKA PORTUGALIA ONLINE. Zapraszamy na mecz na żywo!

Emocje rosną. Wielki mecz ćwierćfinałowy tuż tuż. Lewandowski skupiony, ale uśmiechnięty, podobnie większość polskich piłkarzy, którzy są na rozgrzewce.
Ronaldo bardzo skupiony...

Piłkarze już są na rozgrzewce. Polacy na trybunach głośno dopingują biało - czerwonych. Jak będzie?
Za 45 minut początek meczu Polska Portugalia.
Na stadionie coraz więcej kibiców. Trybuny wypełniają się powoli zarówno kibicami Polski, jak i Portugalii. Wszystko wskazuje na to, że Polacy mają być w większości.

Do rozpoczęcia meczu Polska Portugalia pozostało już tylko 50 minut. POLSKA PORTUGALIA ONLINE.

Emocje rosną z minuty na minutę.

Polacy w meczu z Portugalią zagrają w sprawdzonym i szczęśliwym składzie:

Odliczamy już minuty do rozpoczęcia meczu POLSKA PORTUGALIA ONLINE. Pierwszy gwizdek sędziego za niespełna 60 minut!

Marek Citko nie ma wątpliwości, że siłą Portugalii będzie atak. To samo potwierdza Mirosław Trzeciak, były zawodnik min. Łódzkiego Klubu Sportowego.

Wielki mecz Polska Portugalia za 60 minut. ZAPRASZAMY NA

MECZ POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE

Dla wielu polskich piłkarzy to będzie najważniejszy mecz w dotychczasowej karierze. Dziś o godz. 21 nasza drużyna zagra w Marsylii z Portugalią o awans do półfinału EURO 2016. Stawka jest ogromna, rywal wymagający, ale cel możliwy do osiągnięcia.

POLSKA SZWAJCARIA ONLINE TRANSMISJA MECZU POLSKA VS SZWAJCARIA ONLINE

Reprezentacja Polski po raz pierwszy w historii zakwalifikowała się do ćwierćfinału, nasz rywal w czołowej ósemce walczył już sześć razy. Mecz Polska - Portugalia to starcie, którego faworytem jest drużyna rywali. Jej szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek szacuje się na 62 procent przy 38 procentach Polaków.

POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO ONLINE

Stosunkowo prawdopodobny jest remis w regulaminowym czasie gry (33%). Po reprezentacji Portugalii powinniśmy spodziewać się w tym spotkaniu przewagi w posiadaniu piłki (statystycznie około 55%), a także większej liczby strzałów w kierunku bramki Łukasza Fabiańskiego. Podopieczni Fernando Santosa oddali w tym turnieju już 74 strzały, aż o 19 więcej niż Polacy.

MECZ POLSKA PORTUGALIA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU POLSKA VS PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE od godziny 21. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKI I PORTUGALII. Zaczynamy punktualnie o godzinie 21.

Statystyki jednak nie grają. Liczy się dyspozycja dnia. Naszej drużynie nie pozostaje nic innego, jak pójść w ślady Islandczyków. Zagrać z wielką determinacją, wolą walki, charakterem. Nie odpuszczać żadnej akcji, nie dawać rywalowi zaczerpnąć oddechu, stosować wysoki pressing, jak długo się da. Zachować dyscyplinę taktyczną w grze obronnej, szukać szans w kontrataku i liczyć, jak w meczu ze Szwajcarią, na łut szczęścia.

Prawdą jest, że Portugalia ma supertrio: Ronaldo - Nani - Queresma, które jest w stanie przesądzić o losach meczu. My mamy Lewandowskiego. Jeśli kapitan biało-czerwonych wreszcie błyśnie strzeleckim instynktem i pokaże swoje snajperskie możliwości, to Portugalia nas nie zatrzyma! Gdy do tego Milik przestanie pudłować na potęgę, tylko zacznie trafiać do bramki, to nawet ostatnie takie portugalskie trio nie będzie nam straszne.

W obronie nasza drużyna spisuje się nadspodziewanie dobrze, grając w sposób zdyscyplinowany taktycznie i odpowiedzialny, ale starcie 1/4 finału musi być najlepszym naszym meczem w defensywie na tym EURO!