POLSKA RUMUNIA NA ŻYWO TRANSMISJA MECZU POLSKA RUMUNIA 11.11 POLSKA RUMUNIA ONLINE MECZ NA ŻYWO

(TJ, WW), Jan Hofman,
TRANSMISJA NA ŻYWO MECZU POLSKA RUMUNIA. RUMUNIA POLSKA TRANSMISJA NA ŻYWO. Zapraszamy od godz. 20.30. Polska Rumunia na żywo
TRANSMISJA NA ŻYWO MECZU POLSKA RUMUNIA. RUMUNIA POLSKA TRANSMISJA NA ŻYWO. Zapraszamy od godz. 20.30. Polska Rumunia na żywo MECZ POLSKA RUMUNIA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU POLSKA RUMUNIA ONLINE
MECZ POLSKA RUMUNIA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU RUMUNIA POLSKA. Zapraszamy na TRANSMISJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLAKÓW I RUMUNÓW. POLSKA RUMUNIA NA ŻYWO, POLSKA RUMUNIA ONLINE. Ten mecz zapowiada się arcyciekawie. Czy podopieczni Adama Nawałki ograją dziś zawsze groźną reprezentację Rumunii? MECZ POLSKA RUMUNIA, choć raczej RUMUNIA POLSKA (gramy na wyjeździe) rozpoczyna się o godzinie 20.45. Zapraszamy na TRANSMISJĘ - RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKA RUMUNIA.

RUMUNIA - POLSKA [0:3]

odśwież [wciśnij F5]
POLSKA ARMENIA NA ŻYWO ONLINE LIVE STREAM
DANIA CZARNOGÓRA WYNIK MECZU
KONIEC MECZU! BRAWO POLACY! BRAWO! ZNAKOMICIE ZAGRAŁA NASZA DRUŻYNA. RUMUNIA - POLSKA 0:3. Znakomity wynik!

96' Polacy kontrolują sytuację. Mamy zwycięstwo. Tu już nic się nie wydarzy!
93' 6 minut sędzia doliczył.

91' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski! Wygrywamy 3:0! Rumunia na kolanach!

90' Karny!!!!!!!!!! Dla Polski!!!!!!!!! Lewandowski faulowany!

88'Na stadionie "Biało-czerwone to barwy niezwyciężone!..." Kibice Polscy fetują już zwycięstwo reprezentacji Polski. Grosicki schodzi, wchodzi Peszko.
86' Polacy kontrolują grę. Brawo Polacy! Błaszczykowski uderzył z za pola karnego ale bardzo niecelnie.

83' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

LEWANDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniale Robert Lewandowski wszedł w pole karne, uderzył mocno nie doobrony! I Rumunia 0! Polska 2! Ten mecz musimy wygrać!
82' Polacy utrzymują wynik. RUMUNIA POLSKA 0:1. Musimy to utrzymać!
81' Zmiana w Polsce. Teodorczyk wchodzi za Zielińskiego.
79' Lewandowski brutalnie faulowany! Żółta kartka dla gracza z Rumuni.
77' Teraz Krychowiak biegł z piłką, ależ zawodnik Polski jest wolny. Widać że jest w kiepskiej dyspozycji. Stracił piłkę.
75' Pazdan wybija, Polska się broni. Rumuni grają bardzo ostro.
73' Faul na Jędrzejczyku blisko pola karnego Polski. Zaczniemy od wolnego. Tempo meczu siadło.
70' Ależ teraz Zieliński z pierwszej piłki z dystansu kropnął! Z metr obok słupka ale było blisko.
69' Schodzi słaby Linetty, wchodzi Krzysztof Mączyński.
67' Strzał Rumunów, Fabiański wybija na róg. Linetty schodzi, grał bardzo słabo.
65' Zgranie w pole karne na trzeci metr do napastnika rumuńskiego ale Fabiański łapie.
63' Pazdan traci piłkę, nie dobrze. Będzie aut dla Rumuni. Glik wyjaśnia.
60' Piszczek znakomicie dograł w pole karne ale tam Linetty zachował się beznadziejnie. To powinna być bramka!
59' Już Lewandowski na boisku. Gramy panowie!
57' Lewy ogłuszony powoli schodzi z boiska, miejmy nadzieję że za chwilę wróci.

54' Lewandowski leży na boisku! Dostał w głowę rzuconą petardą na murawę. Straszne zachowanie kibiców. Robert wciąż leży!

53' Ładnie Lewy uderzył ale obok bramki.
52' Kartka dla piłkarza Rumuni za faul na Grosickim. Wolny dla Polski.
52' Znów było groźnie pod bramką Polski. Polacy grać! Znów w II połowie oddaliśmy inicjatywę.
50' Trwa oblężenie Polskiej bramki.
48' Polacy dali się od początku zepchnąć do defensywy. Było teraz groźnie ale Pazdan wybija. Gospodarze się nakręcają.
46' II połowa rozpoczęta, oby Polska drużyna zagrała podobnie jak w pierwszej.

Koniec pierwszej połowy. RUMUNIA POLSKA 0:1

45' Minuta doliczona.
44' Grosicki wyszedł z kontrą, uderzył ale niecelnie, piłka wyszła na rzut rożny.
43' Race na boisku. Przerwa w grze.
42' Teraz brutalnie faulowany Lewandowski. Nie ma kartki. Polska od bramki.
41' Teraz Rumuni atakują. Rzut rożny dla gospodarzy.
37' Polacy wyglądają dobrze, gramy spokojnie. Potrafimy długo utrzymywać się przy piłce. Teraz była szansa, ładnie zagrał Lewandowski do Błaszczykowskiego, ten drugi uderzył w krótki róg ale bramkarz Rumuński nie dał się nabrać. Ładna akcja Polaków.
34' Teraz znów Polacy cisną. Jesteśmy na połowie Rumuni.
32' Z wolnego w pole karne Polaków dośrodkowanie ale znakomita parada Fabiańskiego i wciąż prowadzimy. Brawo Łukasz, to była groźna akcja gospodarzy.
30' Znów Grosicki, z prawej strony próbował dośrodkowania, niestety niecelnie.
29' Lewandowski faulowany. Nasz najlepszy napastnik ma dzisiaj dużo pracy. Jest osamotniony w przodzie.
27' Polacy przejmują piłkę. Prowadzimy znów grę.
26' Wolny dla gospodarzy na połowie Polski.
24'Rzut rożny dla Rumuni. Fabiański łapie. Brawo Łukasz.
22'Rzut rożny dla Polski. Obrońcy wybijają. Na boisku słychać strzały. Kibice Rumuńscy dają o sobie znać.
20' Lewandowski uderza ale bardzo źle. Szkoda.
19' Polacy znakomicie siedzą na rywalach. Gramy ostrym presingiem. Będzie rzut wolny dla Polski. Przed polem karnym Rumunii.
16' Wspaniale Grosicki zagrał prostopadle do Lewego, ten wycofał do Zielińskiego, Zieliński oddał strzał ale zablokował go obrońca Rumuński.
14' Znów była szansa, Lewandowski do Zielińskiego ale ten drugi spóźnił się i nie oddał strzału. Szkoda, to powinna być bramka.

11' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GROSICKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamil Grosicki minął dwóch, wbiegł w pole karne uderzył pod poprzeczkę, piłka wpadła do siatki odbijając się od poprzeczki, bramka przepiękna! Znakomita akcja Polaka, a'la Gareth Bale.
8' Polacy w ataku pozycyjnym. Przytrzymujemy piłkę. Jest dobrze.
6' Teraz znakomicie dostał piłkę w pole karne tyłem do bramki Lewandowski, odwrócił się, kropnął! Niestety nad bramką. Ale brawo Lewy!
4' Gra się uspokoiła. Polacy tylko z Lewandowskim w ataku.
2' Koszmarny błąd Pazdana i było groźnie, na szczęście Rumuni nie dali rady oddać strzału. Początek nerwowy.
1' Zaczęliśmy! RUMUNIA - POLSKA NA ŻYWO! Do boju Polsko! Ten mecz musimy wygrać!

Piłkarze już wychodzą na boisko. Za chwilę hymny obu państw.
Jeśli Polacy dziś nawet zremisują to zajmą pierwsze miejsce w tabeli.
Dzisiaj sensacja: Mimo że Armenia przegrywała 0:2, doprowadziła do remisu i w 90 minucie strzeliła zwycięską bramkę. To bardzo dobry wynik dla naszej drużyny.
Zawodnicy już w szatni. Za chwilę obie jedenastki wyjdą na murawę.

Składy w meczu RUMUNIA - POLSKA

Rumunia: Ciprian Tatarusanu - Romario Benzar, Alin Tosca, Ovidiu Hoban, Vlad Chiriches, Alexandru Chipciu, Adrian Popa, Razvan Marin, Bogdan Stancu, Dragos Grigore, Nicolae Stanciu.

RUMUNIA POLSKA MECZ NA ŻYWO WYNIK

Polska: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Robert Lewandowski.

Za chwilę reprezentacja Polski wybiegnie na murawę i rozegra mecz Rumunia - Polska. Zapraszamy na relację na żywo z meczu RUMUNIA POLSKA WYNIK NA ŻYWO

MECZ POLSKA RUMUNIA NA ŻYWO

Przed piłkarzami reprezentacji Polski czwarta seria eliminacji do mistrzostw Europy, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. W piątek biało-czerwoni zmierzą się w Bukareszcie z Rumunią i wydaje się, że będzie to najtrudniejszy rywal z dotychczasowych konfrontacji o punkty.

POLSKA RUMUNIA TRANSMISJA NA ŻYWO

Co prawda większość fachowców jest zdania, że to nasza drużyna prezentuje większą piłkarską jakość, ale to nie może w żadnym wypadku uśpić czujności polskich piłkarzy. Prawdą jest, że w kadrze naszych najbliższych rywali nie ma gwiazd światowego formatu, ale na pewno olbrzymim atutem tej drużyny jest dobre zgranie, a także żywiołowi kibice, którzy na pewno wypełnią stadion do ostatniego miejsca.

MECZ POLSKA RUMUNIA TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE

Warto też dodać, że w ostatnich dziesięciu spotkaniach, które reprezentacja Rumunii rozegrała w roli gospodarza, przegrała zaledwie raz. Miało to miejsce podczas spotkania towarzyskiego 28 maja z Ukrainą, zakończonego rezultatem 3:4.

POLSKA RUMUNIA ONLINE

Ostatnio o naszej drużynie narodowej mówiło się wyłącznie w kontekście alkoholowej libacji. Bez wątpienia nie był to komfortowy czas dla Adama Nawałki. Początkowo selekcjoner starał się grać na czas i próbował wyciszyć sprawę. Kiedy się jednak nie udało, obwieścił nałożenie kar finansowych naniektórych zawodników. To ma załatwić problem i przywrócić dyscyplinę w kadrze. Nie wiadomo jednak, czy do drużyny narodowej powróci dobra dyspozycja sportowa.

RUMUNIA vs POLSKA NA ŻYWO TRANSMISJA. WYNIK MECZU NA ŻYWO RUMUNIA POLSKA

W meczu z Armenią widzieliśmy słabo grającą kadrę, która wyraźnie męczyła się na boisku. To nie był ten zespół, który imponował podczas EURO.

RUMUNIA POLSKA NA ŻYWO

Nawałka zapewnia jednak, że ma wszystko pod kontrolą i dlatego można być spokojnym o postawę zespołu.

Jedynym sportowym zmartwieniem selekcjonera jest nieobecność kontuzjowanego Arkadiusza Milika. To duża strata dla reprezentacji i problem przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. Teoretycznie mógłby go zastąpić, będący w wysokiej formie, Łukasz Teodorczyk, czy równie dobrze spisujący się w klubie Kamil Wilczek.

MECZ RUMUNIA POLSKA TRANSMISJA NA ŻYWO

Wszystko jednak wskazuje na to, że Nawałka zdecyduje się na wariant z pięcioma pomocnikami, a w takim wypadku miejsce w drugiej linii znajdzie się dla Karola Linetty’ego i Piotra Zielińskiego. Obaj wspomniani napastnicy zaczną mecz na ławce rezerwowych. Bliżej Lewandowskiego zagra Zieliński. To ulubione miejsce na boisku 22-latka z Napoli.

MECZ POLSKA RUMUNIA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU RUMUNIA POLSKA. Zapraszamy na TRANSMISJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLAKÓW I RUMUNÓW. POLSKA RUMUNIA NA ŻYWO, POLSKA RUMUNIA ONLINE.