POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO. MECZ POLSKA SZWAJCARIA TRANSMISJA ONLINE, POLSKA SZWAJCARIA STREAM

Tomasz Jabłoński, Paweł Strzelecki
POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO POLSKA SZWAJCARIA ONLINE MECZ POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO - zapraszamy na relację POLSKA SZWAJCARIA POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO POLSKA SZWAJCARIA ONLINE
MECZ POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU POLSKA VS SZWAJCARIA NA ŻYWO ONLINE od godziny 15. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKI I SZWAJCARII. Zaczynamy punktualnie o godzinie 15. Gdzie można obejrzeć na żywo mecz Polska vs Szwajcaria? Transmisja w TVP. Z meczu Polaków ze Szwajcarami przeprowadzimy relację NA ŻYWO. W ostatnim meczu grupowym POLSKA WYGRAŁA Z i awansowała do 1/8 z zajmując 2 miejsce w grupie. TERAZ CZAS NA SZWAJCARIĘ. MECZ POLSKA VS SZWAJCARIA NA ŻYWO ONLINE. GRAMY W ĆWIERĆFINAŁACH !!!! WYGRALIŚMY W KARNYCH 5:4!!!

CAŁY CZAS 1:1
119' ALEŻ MIELIŚMY SZANSĘ !!!!!! NIESTETY CENTYMETRRYYYY
117' I znów Szwajcarzy mieli 100 procentową okazję. Brawo Fabiański
115' Rzut rożny dla Szwajcarów. Znów groźnie...
Ależ walczą Szwajcarzy, ale nasi im nie odpuszczają. WALKA WALKA WALKA. POLSKA VS SZWAJCARIA.
113' Rzut wolny dla Szwajcarów. Na szczęście niecelny...
Strzał głową z 7 metrów i parada Fabiańskiego ratuje Polskę.

112' TO CO ZROBIŁ TERAZ FABIAŃSKI TO MAJSTERSZTYK - REWELACJA

110' TO JEST WOJNA, musimy WALCZYĆ!!!
Bardzo źle to wygląda
Ale się rozpaczliwie bronimy... Szwajcarzy atakują...
109' Kolejny rzut rożny dla Szwajcarów.
108' Groźnie Szwajcarzy, groźnie i rzut rożny dla nich.
107' WYNIK WCIĄŻ BEZ ZMIAN. 1:1. MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE BĘDĄ RZUTY KARNE...
106' Zaczęli Szwajcarzy, musimy przejąć inicjatywę.
Gramy
ZA MOMENT DRUGA POŁOWA DOGRYWKI - piłkarze uzupełnili płyny, i gotowi do gry

105' Sędzia doliczył minutę do pierwszej części dogrywki.
103' Kolejna zmiana u nas. Grosicki zszedł z boiska, wszedł Sławek Peszko.
101' Może teraz. Krychowiak. Gramy w obronie.
Już po zmianie.
99' Za chwilę pierwsza zmiana w polskiej drużynie. Zejdzie Mączyński, którego łapią skurcze, wejdzie Jodłowiec.
97' Musimy grać szybciej piłką. Musimy być bardziej agresywni.
95' Wybijamy piłkę na oślep. Trochę to źle wygląda. Dlaczego Nawałka nie robi zmian?
94' Brawo Pazdan. Świetny wślizg.
92' Szwajcarzy w natarciu. Musimy się otrząsnąć, musimy przejąć inicjatywę.
91' Rzut wolny dla Szwajcarów. Nasi wybijają.
PRZED NAMI DOGRYWKA. PIŁKARZE GOTOWI. GRAMY!

WYNIK POLSKA SZWAJCARIA 1:1

94' KONIEC MECZU DOGRYWKA DOGRYWKA W MECZU POLSKA SZWAJCARIA

Czy będzie dogrywka?
Rzut wolny dla Polaków. Milik, ale zbyt wysoko.
90' 4 minuty dolicza sędzia
88' RZUT ROŻNY DLA POLAKÓW. Nic z tego nie wyszło.
84' Musimy zacząć grać to, co w pierwszej połowie... Szwajcarzy atakują...

81' GOL DLA SZWAJCARÓW. Z 16 METRÓW STRZAŁ O SŁUPEK.... FABIAŃSKI BEZRADNY. STRZAŁ NIE DO OBRONY.

78' Z BARDZO DALEKIEJ PODRÓŻY WRACAMY. POPRZECZKA RATUJE POLAKÓW PRZED BRAMKĄ...
76' Polacy wreszcie zaczęli grać piłką. Nie bronimy się teraz, rozgrywamy i atakujmy!
74' FENOMENALNA PARADA FABIAŃSKIEGO!!!! PIŁKA SZŁA W OKIENKO, ALE TO BYŁA NIEZWYKŁA OBRONA. BRAWO!
Teraz groźna sytuacja. Teraz rzut wolny dla Szwajcarów z około 22 metrów.
71' Dobra akcja Polaków, strzał Piszczka troszkę za wysoko.
68' WCIĄŻ WYNIK 1:0 DLA POLAKÓW. SZWAJCARZY PRÓBUJĄ ale na szczęście ich ataki nie są skuteczne.
66' Tym razem brutalne wejście w Fabiańskiego. Sędzia nie odgwizduje faulu...
63' Gra w środku boiska - ostanie minuty meczu bez spektakularnych akcji.
58' Teraz dobrze Grosicki, ale złe dośrodkowanie. Szkoda.
57' Akcja za akcją.
54' BRutalny faul na Lewandowskim. Sędzia pokazuje tylko żółtą kartkę dla zawodnika Szwajcarii. Naszym zdaniem był to faul brutalny i Szwajcar powinien dostać czerwoną kartkę.
53' Błaszczykowski, piękny strzał i róg!

WYNIK POLSKA SZWAJCARIA 1:0!!!!

51' Ależ BOMBA Szwajcara - ŁUKASZ FABIAŃSKI NA POSTERUNKU!!!
49' Teraz świetna akcja Polaków, znów Grosicki piekny rajd i strzał Lewandowskiego w okienko, ale bramkarz na posterunku.
48' Polacy muszą uspokoić grę, muszą przejąć inicjatywę.
Znów gromkie GRAMY U SIEBIE POLACY GRAMY U SIEBIE
47' Szwajcarzy agresywnie, nasi nieco nerwowo z tyłu. Trzeba to uspokoić, trzeba zacząć grać swoje.

46' Zaczęli Szwajcarzy. I już na samym początku Szwajcarzy mają 2 sytuacje!!! Ależ było niebezpiecznie.

Piłkarze już na murawie. Za chwilę początek meczu. Za chwilę POLSKA SZWAJCARIA ciąg dalszy. Trzymamy kciuki za naszych!
Za chwilę druga połowa meczu POLSKA VS SZWAJCARIA. Jesteśmy lepsi, oby w drugiej połowie strzelić kolejną bramkę!
Grosicki próba strzału przewrotką na zakończenie pierwszej połowy meczu.
45' Rzut wolny dla Polaków.

WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA 1:0

44' Jesteśmy lepsi, gramy mądrze, Szwajcarzy nie potrafią nic zrobić, choć momentami są groźni.
To był rajd po lewym skrzydle Grosickiego i zagranie w pole karne. A tam piłkę przepuścił Milik i dopadł do niej Błaszczykowski!!!!!!
KUBA BŁASZCZYKOWSKI KUBA BŁASZCZYKOWSKI KUBA BŁASZCZYKOWSKI
GOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
36' WIELKIE SZCZĘŚCIE FABIAŃSKIEGO po rykoszecie - rzut rożny.
36' W ataku pozycyjnym Szwajcarzy, ale nie mają argumentów, nie potrafią DOJŚĆ DO NASZEGO POLA karnego.
KIBICE ŚPIEWAJĄ, ILE MAJĄ SIŁ "GRAMY U SIEBIE"!!!
34' Ależ mieliśmy szczęście - po rożnym strzał głową na szczęście wprost w Fabiańskiego.
32' Znów świetna akcja kontra Polaków i znów Milik mógł strzelić, ale ponad poprzeczką. MILIK - na razie beznadziejnie!

WYNIK POLSKA SZWAJCARIA 0:0

33' Rzut wolny dla Szwajcarów.
32' Jesteśmy świetni w obronie, teraz bardzo ładna akcja Polaków, szybko podanie do Grosickiego i strzał z pierwszej piłki. Niewiele ponad bramką.
Strzał Krychowiaka ponad bramką.
30' Świetna akcja Gosickiego - i rzut rożny dla naszych.
28' Teraz Szwajcarzy w ataku pozycyjnym. Szeroko grają.
26' Strzał z dystansu Rodigeza i minimalnie obok bramki Fabiańskiego.
25' Kuba już wrócił na boisko.
Faulowany Kuba Błaszczykowskie, sędzia nie odgwizdał, Kuba leżał Szwajcarzy grali - kibice wygwizdali zachowanie zawodników szwrajcarskich.

Było groźnie, bo po rzucie rożnym główka niewiele nad poprzeczką Fabiańskiego.
23' perfekcyjnie gramy w obronie. Świetnie Pazdan, świetnie Glik.
22' Teraz był wolny dla Szwajcarów, ale strzał prosto w mur.

WYNIK MECZU POLSKA VS SZWAJCARIA 0:0

20' Mecz w wykonaniu Polaków na razie bardzo dobry. Szwajcarzy praktycznie nie istnieją. Ale trzeba strzelić gola!!!
18' Drugi rzut rożny z rzędu. Może teraz?
16' Nasz zespół prowadzi grę. Polacy są lepsi od Szwajcarów w pierwszym kwadransie. Trzeba tylko strzelić gola. Trzeba udokumentować swoją przewagę.
14' Oby tylko naszym piłkarzom nie zabrakło sił. Lewandowski szarżował teraz, niestety zastopowany.
13' Lewandowski z dystansu, ale niecelnie.
12' Dobra akcja Szwajcarów, ale wejście Pazdana wślizgiem ZNAKOMITE
11' Fabiański od bramki teraz. Gramy spokojnie, mamy przewagę, jesteśmy lepsi, ale trzeba strzelić do siatki.
10' Grosicki po prawej stronie, ale stracił. Teraz Szwajcarzy, było groźnie.

WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA 0:0

8' Szwajcarzy lekko się już przebudzili i zaczęli konstruować akcje. Pierwsze 6 - 7 minut nie istnieli na boisku.
6' Świetnie Błaszczykowskie, walczymy teraz o odzyskanie piłki. Brawo za agresję i zaangażowanie.
5' Gramy na razie koncertowo. Szwajcarzy nie mogą wyjść z własnej połowy boiska.
Bardzo głośno dopingujemy! Gramy u Siebie Polacy Gramy u Siebie - niesie się z trybun.
4' Nasi dobrze, agresywnie, grają piłką.
3' Znów dobra akcja Polaków, ale Lewandowski na spalonym, którego... nie było!
Ależ błąd w obronie Szwajcarii i KATASTROFALNE zagranie Milika. Miał pusta bramkę i strzelił nad poprzeczką!
Gromkie gramy u siebie!!!
1' Zaczęliśmy!!!

POLACY na biało, SZWAJCARZY w czerwonych strojach.
Już są! Już po hymnach obu drużyn. Za moment losowanie stron i się zacznie POLSKA VS SZWAJCARIA ONLINE
Piłkarze już są w tunelu, bardzo skoncentrowani. Za moment sędziowie wyprowadzą ich na boisko.
Emocje rosną teraz z minuty na minutę, za chwilę Polacy zagrają w historycznym meczu ze Szwajcarią.

Stadion Saint-Etienne jest już wypełniony kibicami. Będzie komplet publiczności - około 40 tys. kibiców. Wśród nich prawie 20 tysięcy polskich kibiców, którzy zapowiadają, że w meczu ze Szwajcarią, dadzą z siebie 130 procent mocy!
Kibice liczą na to, że dziś wreszcie odblokuje się Robert Lewandowski. Czy polski supersnajper wreszcie strzeli do siatki rywali? Oby. Liczymy na to, że Yann Sommer, szwajcarski bramkarz będzie dziś wyjmował piłkę z siatki nie tylko po strzałach Roberta Lewandowskiego.
Pogoda dziś we Francji doskonała do gry w piłkę. W momencie rozpoczęcia meczu Polska Szwajcaria powinno być około 22 stopni Celsjusza.

Coraz mniej czasu do rozpoczęcia meczu Polska Szwajcaria. Kibice zacierają ręce i mocno trzymają kciuki, bo jest szansa na to, by pokonać Szwajcarów i dostać się do kolejnej rundy Mistrzostw Europy.

Dokładnie za 30 minut rozpocznie się MECZ POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO ONLINE - zapraszamy na relację. SPRAWDZAJ WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA NA BIEŻĄCO
Polacy mogą liczyć na potężny i głośny doping podczas dzisiejszego meczu ze Szwajcarią.

Dziś na stadionie w Saint-Etienne organizatorzy przewidują, że na trybunach zasiądzie nawet 20 tysięcy polskich kibiców!

Polacy są bardzo skoncentrowani, już są na rozgrzewce przedmeczowej.

Znamy składy, w jakich drużyna Polski zagra ze Szwajcarami. Oto składy obu drużyn na ten historyczny mecz.

Polska: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik.

Szwajcaria: Yann Sommer - Stephan Lichtsteiner, Fabian Schaer, Johan Djourou, Ricardo Rodriguez - Xherdan Shaqiri, Valon Behrami, Granit Xhaka, Blerim Dzemaili, Admir Mehmedi - Haris Seferović.

Nawałka postawi na pewniaków! Jaki będzie wynik? Jak zagrają dziś Polacy ze Szwajcarami? Zobaczymy!

Mecz za niewiele ponad 45 minut. Atmosfera powoli gęstnieje, emocje rosną z minuty na minutę!

Do arcyważnego i niezwykle ciekawego meczu Polska Szwajcaria pozostało już tylko niespełna 60 minut. Mecz na żywo transmituje TVP. Relację z meczu Polska Szwajcaria na naszej stronie Zapraszamy. Minuta po minucie będziemy na żywo ONLINE przekazywać Wam, co dzieje się na meczu Polaków ze Szwajcarami.

Adam Nawałka na ten mecz wystawi swoją „eksportową” jedenastkę Skromny lider Szwajcarów na treningi przyjeżdża... smartem.

POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO. POLSKA SZWAJCARIA LIVE. POLSKA VS SZWAJCARIA NA ŻYWO. POLSKA SZWAJCARIA ONLINE

Paweł Strzelecki [email protected] Dziś na EURO czas wielkiej próby dla reprezentacji Polski. Nasza drużyna w walce o ćwierćfinał zmierzy się o godz. 15 w Saint-Etienne ze Szwajcarią. Rywal jest w naszym zasięgu. Sęk w tym, że przeciwnicy myślą podobnie o nas. - Po wyjściu z grupy Polacy czują się mocniejsi, nabrali większej pewności po meczach w fazie grupowej.

POLSKA SZWAJCARIA ONLINE TRANSMISJA MECZU POLSKA VS SZWAJCARIA ONLINE

Czekają na rywala, piłkarz chce wygrać każde spotkanie - powiedział w programie #dziejesienaeuro Maciej Żurawski, a Kamil Kosowski dodał: - Wykonaliśmy plan minimum, zrobiliśmy to, co mieliśmy zrobić. Teraz naprawdę zaczyna się zabawa. Ostatni mecz z Ukrainą pokazał, że Adam Nawałka musi wrócić do... podstawowego składu.

Od pierwszej minuty pojawią się pewnie na boisku Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Mączyński i Kamil Grosicki. To daje nadzieję, że nie będziemy się tylko bronić, czekając na cud, ale przeprowadzimy przynajmniej kilka składnych akcji ofensywnych, po których bramkowe szanse będą mieli napastnicy - Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik. Nie da się ukryć, że do tej pory maksymalnie skuteczni. W trzech meczach zdobyliśmy dwie bramki, które dały nam siedem bezcennych punktów! Przed meczem dobry humor Polaków nie opuszczał.

POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO ONLINE

Na jednym z ostatnich treningów grali w siatkówkę. - Po-zdrawiamy polskich siatkarzy, trzymamy za nich kciuki - powiedział Jakub Błaszczykowski, odbijając kolejne piłki, a cytuje go tvn24.pl. - Wierzymy, że kolejny raz udowodnicie, iż jesteście najlepsi - stwierdził, nawiązując do meczu z Argentyną, Łukasz Piszczek. - Brawo wy! Bodaj najciekawszy piłkarz rywali to lider teamu - Granit Xhaka. On musi budzić sympatię i szacunek.

MECZ POLSKA SZWAJCARIA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU POLSKA VS SZWAJCARIA NA ŻYWO ONLINE od godziny 15. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKI I SZWAJCARII. Zaczynamy punktualnie o godzinie 15.

Po pierwsze jest bardzo dobrym piłkarzem, po drugie - wyjątkowym człowiekiem. Nie kładzie na głowę tony żelu, nie tatuuje ramion, pleców i nóg. Niedawno sporym echem odbiła się jego wypowiedź na łamach „Redaktions Netzwerk Deutschland”. - Wraz z bratem wysyłamy 80 procent zarobków do domu - przyznał Granit Xhaka, który dodaje, że nie jest wielkim fanem motoryzacji.

Na treningi Borussii Moenchengladbach przyjeżdżał smartem. - Bardzo dobrą formę prezentuje też nasz bramkarz Yann Sommer. Interweniuje pewnie i z wyczuciem. Nie będzie łatwo go pokonać.