PORTUGALIA WALIA WYNIK NA ŻYWO WALIA PORTUGALIA ONLINE TRANSMISJA MECZU NA ŻYWO ONLINE STREAM

(WW), Bartosz Kukuć
MECZ WALIA PORTUGALIA NA ŻYWO MECZ PORTUGALIA WALIA NA ŻYWO ONLINE O KTÓREJ MECZ WALIA PORTUGALIA O KTÓREJ MECZ PORTUGALCZYKÓW Z WALIJCZYKAMI? MECZ PORTUGALIA WALIA O KTÓREJ MECZ WALIA PORTUGALIA NA ŻYWO ONLINE
WALIA PORTUGALIA JAKI WYNIK? MECZ PORTUGALIA WALIA ONLINE NA ŻYWO STREAM. W środę (6 lipca) odbędzie się pierwszy mecz półfinałów Euro 2016. O przejście do finału zawalczą Walia i Portugalia. O której mecz Walia Portugalia. Gdzie oglądać mecz Portugalia Walia? TRANSMISJA MECZY PORTUGALIA WALIA W TVP. Mecz rozpoczyna się o godzinie 21. PORTUGALIA WALIA WYNIK NA ZYWO

PORTUGALIA - WALIA [2:0]

odśwież [wciśnij F5]

KONIEC MECZU! PORTUGALIA - WALIA 2:0. W finale zagra Portugalia!

90' Powoli mecz dobiega końca. Sędzia doliczył 3 minuty. Portugalia w finale! Tutaj raczej już nic złego się nie wydarzy.

81' Teraz Walijczycy przyspieszyli. Gareth Bale dwa razy uderzył ładnie w światło bramki ale bramkarz był na posterunku. Teraz przez moment dzieje się pod bramką portugalską.

70' Portugalia kontroluje wydarzenia na murawie, cofnięta na swojej połowie czeka aby zaatakować z kontry. Wciąż dwubramkowe prowadzenie i jeśli Walia odważniej nie zaatakuje to raczej nie doprowadzi przynajmniej do remisu. Muszą Walijczycy postawić wszystko na jedną kartę.61' Walia nie może przedostać się w pole karne Portugalii. Od straty drugiej bramki Portugalczycy mądrze się bronią.

53' GOOOOOOOOOOOOL Po strzale Ronaldo piłkę musnął Nani i skierował ją do bramki! Jest 2:0.

50' ROOOOOOOOONAAAALDOOOOOOOOOO GOL GOL GOL Cudowny strzał z głowy Crostiano Ronaldo i mamy bramkę. Teraz w końcu zacznie się mecz.

46' Zaczęli drugie 45 minut. Miejmy nadzieję że padnie bramka i zacznie się lepsze widowisko.

45' Koniec pierwszej połowy, bardzo wyrównanej, niezbyt porywającej.

39' Mecz bardzo wyrównany. Bez stuprocentowych akcji. Dużo walki.

25' Walia zaczęła dochodzić do bramkowych sytuacji. Znakomicie uderzał Bale, strzał obroniony przez bramkarza Portugalii. Gareth Bale gra dziś znakomicie. Portugalia przyczajona czyha na błędy piłkarzy z Walii. Od paru minut groźniejsza jest Walia.

15' Póki co trwa walka w środku pola. Obie drużyny boją się odkryć. Portugalia oddała jeden strzał ale nie celny. Cristiano Ronaldo niewidoczny.

6' Na początku meczu bardziej aktywni Portugalczycy, jednak niewiele z tego wynika. Żadna z drużyn nie oddała jeszcze żadnego strzału na bramkę.

1' I rozpoczęli! Pierwszy półfinał meczu WALIA - PORTUGALIA!

Drużyny już wychodzą na murawę. Za chwilę hymny obu reprezentacji i zaczną pierwszy półfinał Euro 2016.

PORTUGALIA vs WALIA NA ŻYWO

SKŁADY DRUŻYN WALII I PORTUGALII:
Portugalia: Rui Patricio - Cedric, Bruno Alves, Jose Fonte, Raphael Guerreiro - Danilo - Joao Mario, Renato Sanches, Adrien Silva - Cristiano Ronaldo, Nani.

Walia: Wayne Hennessey - Chris Gunter, James Chester, James Collins, Ashley Williams, Neil Taylor - Joe Allen, Joe Ledley, Andy King - Hal Robson-Kanu, Gareth Bale.

Już niedługo rozpocznie się mecz między Walią i Portugalią. W obu drużynach naprzeciw siebie zagrają dwie wielkie gwiazdy Realu Madryt, Gareth Bale w Walii i Cristiano Ronaldo w Portugalii. Kto okaże się lepszy dowiemy się już niebawem. WALIA PORTUGALIA TRANSMISJA NA ŻYWO PORTUGALIA WALIA MECZ NA ŻYWO LIVE 06.07.2016

PORTUGALIA WALIA GODZINA. O KTÓREJ MECZ WALIA PORTUGALIA

Dziś o godzinie 21 pierwszy mecz półfinałowy. Lyon, godz. 21 początek meczu Portugalia vs Walia. Mecz sędziuje Jonas Eriksson (Szwecja)

Dziś (21) w Lyonie Portugalia zagra w Walią w półfinale piłkarskich mistrzostw Europy. To oznacza, że w finale może więc zagrać absolutny debiutant w tej imprezie.

MECZ WALIA PORTUGALIA

Mowa rzecz jasna o Walijczykach, czyli największej jak dotąd rewelacji turnieju. Ich postawa wzbudza podziw kibiców i trzeba wyraźnie podkreślić, iż wcale nie stoją dzisiaj na straconej pozycji. Nie mają absolutnie nic do stracenia, a tak wiele do zyskania.

Mimo wszystko, przed starciem w Lyonie bukmacherzy w nieco lepszej pozycji stawiają byłych rywali Polaków (Portugalia wyeliminowała biało-czerwonych po serii karnych w ćwierćfinale). W pewnym sensie trudno im się dziwić. Wprawdze zespół z Półwyspu Pirenejskiego nie wygrał jeszcze w trakcie tego turnieju spotkania (w trakcie 90 minut), ma jednak w składzie Cristiano Ronaldo. A akurat ten facet umie wszystko i nagle może to pokazać (jak choćby w meczu fazy grupowej z Węgrami, kiedy przedłużył szansę swojej drużyny na sukces). A nie chyba lepszego momentu na błysk geniuszu, niż właśnie półfinał EURO 2016.

PORTUGALIA WALIA TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE

Transmisja MECZU Portugalia Walia TVP1, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport 2

WALIA PORTUGALIA TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK NA ŻYWO WALIA PORTUGALIA

Fani mają nadzieję, że zobaczą dzisiaj wiele goli i nikt nie będzie myślał o defensywie. Akurat tego trudno być pewnym. Nie zmienia to faktu, że obejrzymy przynajmniej kilku zawodników, potrafiacych „zaczarować” piłkę.

Wielki ból głowy ma selekcjoner Walijczyków Chris Coleman. WALIA PORTUGALIA Ma to związek z faktem, że w tak ważnym, nie bójmy się tego powiedzieć historycznym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z usług pauzujących za żółte kartki aż dwóch kluczowych graczy. Mowa o pomocniki Aaronie Ramseyu oraz środkowym obrońcy Benie Davisie. Przede wszystkim absencja pierwszego z nich to naprawdę problem.

MECZ PORTUGALIA WALIA

PORTUGALIA VS WALIA NA ŻYWO STREAM

We Francji zdobył on jak dotąd jednego gola i popisał się czterema kapitalnymi asystami. Z kolei Davis nie zszedł z murawy nawet na minutę. Najprawdopodobniej zastąpią ich doświadczony obrońca West Ham United James Collins i pomocnik Leicester City Andy King.

MECZ PORTUGALIA WALIA ONLINE

Nie oznacza to jednak, że u Portugalczyków panuje święty spokój. Nic z tych rzeczy. Informowaliśmy już o urazie Pepe i nadal jego szansa na występ nie jest wielka. Defensora Realu Madryt boli udo i w trakcie wtorkowych zajęć musiał się ograniczyć jedynie do truchtania wokół boiska. Akurat w tych ME gwiazda ,,Królewskich’’ spisuje się bez zarzutu.

PORTUGALIA WALIA GDZIE TRANSMISJA ONLINE O KTÓREJ MECZ

Jeśli nie wystąpi, do wyjściowej jedenastki wróci prawdopodobnie rutynowany, już 38-letni Ricardo Carvalho. Za kartki musi również odpocząć Wiliiam Carvalho. W jego miejsce zobaczymy zapewne Danilo.

Mecz Walia Portugalia - transmisja zaczyna się już o godzinie 20.30. Rozpoczęcie meczu Walia Portugalia punktualnie o godzinie 21. Transmisję meczu Portugalia Walia przeprowadzi między innymi TVP.

Komu kibicujecie w Meczu Walia Portugalia?

Kibice są mocno podzieleni. Wielu trzymać będzie kciuki za teoretycznie słabszą drużynę Walii. Ale czy Walijczycy faktycznie są słabsi? Biorąc pod uwagę mecze, które do tej pory rozegrały obie drużyny na Euro, przewaga po stronie Portugalczyków wcale nie wydaje się być tak bardzo oczywista. A jak będzie, to zweryfikuje boisko. Mecz Portugalia Walia coraz bliżej.

Czy Ronaldo zagra na miarę swoich możliwości? Czy Portugalia wreszcie zagra na tych mistrzostwach dobry mecz? Zadanie będzie miała niełatwe, ponieważ ostatni mecz Walijczyków pokazał, że świetnie potrafią walczyć.

- Zdecydowanie kibicuję Walii, Portugalia nic nie pokazuje, Ronaldo jest słaby, więc niech wygrają Ci, których na dzień dobry skazywano na porażkę - mówi Witek Cieślak, kibic w Łodzi.

- Mecz Portugalia Walia oglądam z kolegami i wszyscy będziemy trzymać kciuki za Walię. Portugalia miała mnóstwo szczęścia, że doszła tak daleko - uważa Mateusz Michalak, kibic z Pabianic.