Puchar Polski siatkarek. Wygrały tylko Budowlane

hof
Ze zmiennym szczęściem rywalizował łódzkie siatkarki w meczach 1/8 finału Pucharu Polski. Awans wywalczyła tylko drużyna Budowlanych.

Zawodniczki Grota Budowlanych nie miały litości dla KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Łodzianki we własnej hali pewnie wygrały 3:0 ( 25:19, 25:14, 25:22).

W innym spotkaniu Chemik Police, mistrz Polski i zespół broniący Pucharu Polski) łatwo pokonał ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:11 25:18, 25:20).

Zwycięzcy awansowali bezpośrednio do ćwierćfinałów.

Tegoroczny turniej finałowy Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet rozegrany zostanie w dniach 4-5 lutego 2017 roku w hali MOSiR w Zielonej Górze. Trofeum bronić będzie KPS Chemik Police.