Remis piłkarzy ŁKS

Na zakończenia zgrupowania w Wielkopolsce trzecioligowi piłkarze ŁKS zremisowali 2:2 z Wartą Poznań 2:2.

W sparingowym spotkaniu trzecioligowych piłkarzy ŁKS z Wartą Poznań padł remis 2:2. Gole dla łódzkiej drużyny zdobyli: Artur Golański (rzut karny), Łukasz Kopka.

ŁKS Łódź – Warta Poznań 2:2 (0:1)

Bramki: Artur Golański (6, rzut karny), Kopka (70), gole dla rywali: Michał Ciarkowski (34), Krzysztof Biegański (66).

Skład ŁKS (I połowa): Przemysław Kazimierczak – Paweł Pyciak, Kamil Juraszek, Mariusz Cichowlas, Jakub Nowak – Jakub Kostyrka (’34; Damian Nowacki), Przemysław Kocot, Patryk Bryła, Maksymilian Rozwandowicz, Maksym Kowal – Patryk Szymański

Skład ŁKS (II połowa): Przemysław Kazimierczak – Damian Guzik, Aleksander Ślęzak, Jan Sobociński, Kamil Rozmus – Damian Nowacki (’60; Piotr Pyrdoł), Artur Golański, Mateusz Gamrot, Łukasz Kopka, Dawid Sarafiński – Jevhen Radionov