Rosja Arabia Saudyjska wynik, relacja na żywo 14.06.18. Wynik na żywo, relacja live. Mundial 2018 na żywo, Denis Czeryszew gol wideo

0

KONIEC MECZU! Rosja wygrywa 5:0 z Arabią Saudyjską na inaugurację MŚ 2018.

95' GOOOOOOL z RZUTU WOLNEGO DLA ROSJI!!!!!

Gołowin bezpośrednio z rzutu wolnego.

91' GOOOOOOL CZERYSZEW!!!!!! PIĘKNA BRAMKA!

89' Rzut rożny dla Rosji. Piłka jednak wybita.
87' Rosjanie kontrolują mecz. Dużo fauli w tym meczu.
79' Piłkarze Arabii Saudyjskiej nie mają pomysłu jak przedostać się pod pole karne gospodarzy.
77' Rosja w natarciu, mecz wydaje się być już rozstrzygnięty.

71' GOOOOOOL DLA ROSJI!!!

Ładne uderzenie głową Dzyuby, strzał nie do obrony!

70' Rosjanie przed chwilą byli bliscy zdobycia gola. Jednak w ostatniej chwili z trudem piłkę złapał bramkarz Arabii Saudyjskiej.
65' Cheryshev strzela głową ale za lekko.
64' Pierwsza zmiana w Arabii Saudyjskiej.
59' Dośrodkowanie w pole karne Rosji ale bramkarz na posterunku.
56' Znakomita akcja Arabii Saudyjskie i napastnik nie sięgnął piłki, która zmierzała wzdłuż linii bramkowej.
50' Dośrodkowanie z rożnego w pole karne Arabii ale obrońcy wybijają.
46' II połowa trwa! Wynik meczu Rosja - Arabia Saudyjska 2:0

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Zapraszamy po przerwie.

46' Sędzia dolicza 2 minuty.

43' GOOOOL DLA ROSJI!!!

Cheryshev strzelce drugiego gola.

ALEKSANDR GOŁOWIN
42' Cheryshev teraz zmarnował dobrą sytuację, o jeden drybling za dużo.
38' Nudniejszy fragment gry. Rosjanie się bronią ale Arabia Saudyjska nie tworzy sobie okazji strzeleckich.
33' Inicjatywa po stronie Arabii, Rosja próbuje grać z kontry.
ROSJA ARABIA SAUDYJSKA ONLINE
31' Dośrodkowanie w pole karne Rosji, strzał z głowy ale wysoko nad bramką.
27' Rosja - Arabia Saudyjska 1:0. Jesteśmy na połowie Rosji, Arabia przy piłce.
23' Dzagoev kontuzjowany. Zmiana w reprezentacji Rosji. Na boisku Cheryshev.
21' Alsahlawi uderza i tuż obok słupka! Mało brakowało. Wciąż 1:0 dla Rosji.
20' Teraz Arabia Saudyjska próbuje zawiązać atak pozycyjny. Rosjanie kryją bardzo wysoko.
15' Kolejny rzut rożny dla Rosji. Gospodarze mistrzostw atakują, chaotycznie ale trwa napór Rosji.

ROSJA ARABIA SAUDYJSKA RELACJA NA ŻYWO

12' GOOOOL dla Rosji!!!

Dośrodkowanie i głową Gazinsky!

9' Rzut rożny dla Rosji. Ale Arabia wyszła z kontrą jednak nie udało się dojść do podania napastnikowi drużyny grającej w zielonych strojach.
8' Ładna pierwsza akcja Rosjan. Strzał jednak zablokowany w ostatniej chwili.
6' Na trybunach w Moskwie doping dla gospodarzy zagłuszający. Widać po grze, że są to drużyny z niższych półek.
3' Dużo chaosu, na boisku jest nerwowo. Drużyna Rosji naciera. Gra toczy się na połowie Arabii.
1' Pierwszy gwizdek i zaczynamy Mundial 2018.

Składy.

Już po hymnie. Za chwilę mecz.

Godz. 16:53 - Trwa krótkie przemówienie Władimira Putina.

Godz. 16:50 - Drużyny Rosji i Arabii Saudyjskiej wychodzą z tunelu na murawę. To najniżej notowane reprezentacje w całej stawce MŚ 2018.

Godz. 16:45 - Zakończyła się częśśćceremonialna. Za 15 minut początek spotkania w Moskwie. Pierwszy mecz Mistrzostw Świata 2018. Zagrają gospodarze Mundialu 2018 Rosja przeciwko Arabii Saudyjskiej.
Godz. 16:36 - Trwa ceremonia rozpoczęcia Mundialu 2018. Jako pierwszy zaśpiewał Robbie Williams.

Dziś o godzinie 17 mecz Rosja Arabia Saudyjska. Zapraszamy na relację LIVE.