Siatkówka. Szósty mecz. Będzie szóste zwycięstwo ŁKS...

2018-04-16 08:15

9 Komentarzy
Dodaj komentarz

Siatkówka. Szósty mecz. Będzie szóste zwycięstwo ŁKS Commercecon z Developresem?

Siatkarki ŁKS Commerceocn już mogą być zadowolone ze swoich osiągnięć.
Miejsce w czołowej czwórce ligi, to najlepszy wynik w historii klubu od 1990 roku. Łodzianki chcą jednak więcej. Marzy im się walka o tytuł mistrzyń Polski. Najpierw jednak muszą w półfinale wyeliminować drużynę Developres SkyRes. Dziś pierwszy mecz w Rzeszowie o godz. 18. Gra się do dwóch zwycięstw. Drugie spotkanie w czwartek o godz. 20.30 w Atlas Arenie.
Łodzianki świetnie znają się ze swoim rywalkami.
Grały z rzeszowiankami w tym sezonie pięć razy – dwa w okresie przygotowawczym, dwa w lidze, a także raz w ćwierćfinale Pucharu Polski. Żadnego z tych spotkań nie przegrały! To daje im przewagę psychiczną nad rzeszowiankami. Czy to potrafią wykorzystają?
– Jeśli chce się coś ugrać, to trzeba wygrywać ze wszystkimi. Developres to bardzo dobry, ułożony zespół, ma super zawodniczki na każdej pozycji. Na pewno będzie ciężko, ale my nie składamy broni, damy z siebie wszystko. Tak naprawdę to już są ostatnie momenty na pokazanie tego wszystkiego i oddanie całego serca na boisku – mówi środkowa Zuzanna Efimienko–Młotkowska, cytowana przez siatka.org.
To może być pojedynek Helene Rousseaux (Developres) z Regiane Bidias (ŁKS). Łodzianka zdobyła 421 punktów, jej rywalka 467.Regiane zaliczyła 32 asy, a jej rywalka 27. Nawet największe indywidualności same nie wygrywają spotkań, liczy się zespół!