Siatkówka. Szybkie i łatwe zwycięstwo drużyny Grot Budowlani

Siatkarska ekstraklasa kobiet dzieli się na czołówkę i słabe tło, które czasami potrafi wybić się na wielkość.

Tym razem nic takiego nie miało miejsca i drużyna Grot Budowlani odniosła bardzo łatwe zwycięstwo.
Mecz zaczął się od prowadzenia 2:0 łodzianek. Potem po serri remisów gospodynie uzyskały kilkupunktowe prowadzenie, które utrzymał do końca seta. W drugiej partii po prowadzeniu 7:2, łodzianki uzyskały miażdżącą, kompromitującą rywalki, przewagę. Trzeci set był nieomal kopią drugiego.

Grot Budowlani - Impel Wrocław 3:0
(25:22, 25:10, 25:14)

Grot Budowlani Łódź: Polańska, Twardowska, Grobelna, Vincoruova, Grajber libero: Witkowska

Materiał oryginalny: Siatkówka. Szybkie i łatwe zwycięstwo drużyny Grot Budowlani - Express Ilustrowany