Siatkówki. Drużyna Grot Budowlani wygrała, ale po pięciu...

25 Komentarzy
Dodaj komentarz

Siatkówki. Drużyna Grot Budowlani wygrała, ale po pięciu setach!

Po zdobyciu Pucharu Polski miało być na bogato, pokaz sportowej siły i mocy.
Chyba jednak zbyt długo w Łodzi świętowano sukces. Ostatni zespół siatkarskiej ekstraklasy okazał się godnym rywalem łódzkiego potentata. Ku zaskoczeniu publiczności wygrał dwa pierwsze sety. W trzecim prowadził 5:3 i 6:4 i 10:7 i 12:8. W końcówce seta łodzianki zagrały trochę lepiej, od stanu 17:17 przejęły inicjatywę i pewnie wygrały. W czwartym secie zespół MKS walczył o sukces punkt za punkt. W końcówce łodzianki pokazały, że miejsce w czołówce nie jest przypadkowe.
W decydującym piątym secie walka była twarda i wyrównana (8:8), ale znów końcówka należała do łodzianek.
Nie da się ejdnjak ukryć, że doszło do niespodzianki. Zespół Grot Budowlani zamiast trzech, zdobył tylko dwa punkty.

Grot Budowlani - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2
(24:26, 18:26, 25:17, 25:17, 15:11)

Grot Budowlani Łódź: Cutura, Polańska, E. Polak, Kąkolewska, Piotrowska, Twardowska, Grobelna, Vincourova, Grajber. Libero: Muszyńska.

Zawodniczki ŁKS Commercecon grają dziś z Impelem we Wrocławiu (17).

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

??????????????????????????????? (gość)  •

?????????????????????????????????????????????????????????????

odpowiedzi (0)

skomentuj

Brawo Budowlane

+3 / -5

Budowlani siatkówka & rugby & zapasy (gość)  •

Mimo kontuzji 2 libero i wypaczenia 1 seta przez sędziów mecz wygrany!!! Jak nie idzie też trzeba umieć wygrywać !!!

skomentuj

Grot Budowlani Łódź -Chodzi o rozdawanie wejściówek na imprezy do Atlas Areny!

Budowlani - ŁKS zawsze 3-0!!!!!!! (gość)  •

Twierdzicie że Budowlani nie płacą to pytam czy Grajber grała by tu 5 lat??? A Polańska i Twardowska 4 lata ??? Czy może Pavla i Kaja od 3 lat?????? Chyba jest im dobrze ... i przedłużają kontrakty na następny sezon?!

skomentuj

a kto tu pisze że nie płacą od 5 czy 3 lat

+7 / -1

rere (gość)  •

problemy może sa teraz.a ty myślisz że siatkarka to maszyna i co sezon będzie "skakać" z rodzina po innych miastach?????? co sezon bedzie zmieniać uczelnie na których sie uczy????????? przedszkola czy żłobki,szkoły dla dzieci??????????? Polańska gdzieś pisało że jej w Łodzi dobrze bo jej mąz gra w Czestochowie a to niedaleko i prosta trasa,kolejna Pavla pisał że do Czech do Brna ma dobre połaczenie z Fabrycznego bezpośrednie.Pojadą na wygwizdów do Polic gdzie wszędzie daleko,zero jakis szkół bo przecież niektóre nadal sie uczą/studiują.Łodź to duze miasto gdzie jest co robić i zespół jest w czołówce to nie Police,Piła czy nawet Rzeszów czy inne miasteczka

skomentuj

Zgadzam się z ŁKS to jak z Pisem

+2 / -3

Skarbnik (gość)  •

Niby wszystko dobrze a wiadomo że jest do d*** to trzeba zrzucić na PO a w tym przypadku Budowlanych !

skomentuj

Tym bardziej że w Budowlanych wszystkie zawodniczki zostają

+2 / -5

A z ŁKS odchodzi Bidas , Kowalinska , Sielicka i Lucy koniec kariery....

skomentuj

propagandziści Chudzika

+5 / -2

UMŁ (gość)  •

I we wszystkich doniesieniach prasowych o długach w LSK wymienia się PTPS, Budowlanych Łódź i KSZO. Pewnie przypadek, albo to jakieś złośliwe ludzie piszą...

skomentuj

Ja tam wszędzie widziałem ŁKS

+4 / -4

Zorientowany (gość)  •

Bidas , Kowalińska, Sielicka czekają tylko do końca sezonu i chcą zmieniać klub?! To dlaczego jak jest tak dobrze???

skomentuj

Fajny prezes

+6 / -2

ŁKS (gość)  •

od swojego prezesa masz te informacje? :) On chyba od dwóch lat już bardziej żyje ŁKS-em niż swoim klubem, nie :)

skomentuj

śmierdzi ten wynik z daleka

+6 / -2

ja (gość)  •

najpierw przegrane 2 sety z ostatnim zespołem w tabeli który najprawdopodobniej spadnie,później nagle 3 wygrane.albo chciały komus zawodniczki cos pokazać albo poszedl dokładny wynik u Buka bo porażka to byłby skandal i przegrac tego nie mogły