BAYERN REAL RELACJA LIVE [STREAM, NA ŻYWO, LIVE] WYNIK MECZU REAL BAYERN [25.04.18]

(ww)
Jaki jest wynik meczy Real -Bayern? Wielka gra w Lidze Mistrzów 2018. Dziś[25.04] starcie gigantów Bayern Monachium zmierzy się z Realem Madryt. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów 2018 między Bayernem a Real Madryt.

BAYERN MONACHIUM REAL MADRYT LIVE [STREAM, TRANSMISJA] WYNIK MECZU

Strona wymaga odświeżania (wciśnij )

BAYERN MONACHIUM

1

REAL MADRYT

2

KONIEC MECZU! Jaki jest wynik meczu Real Bayern?Real Madryt zasłużenie wygrywa i przybliża się do finału Ligi Mistrzów.

93' Bayern w ostatniej akcji.
89' Thiago Alcantara fauluje i otrzymuje żółty kartonik.
82' Kovacic za Casemiro.
80' Rzut rożny dla Bayernu, wrzutka Jamesa Rodrigeuza ale Ramos wybija.
78' Faul przed polem karnym Realu. Bedzie szansa
76' Benzema ze skrzydła uderza ale bramkarz Bayernu broni.
74' Rzut wolny dla realu. Będzie szansa dla Królewskich.
71' Ronaldo strzela bramkę ale wcześniej zagrał ręką.
69' Ribery uderza ale znów niecelnie.
66' Carvajal kontuzjowany. Za niego wchodzi Benzema.
64' Za chwilę wejdzie Benzema.
62' Teraz Bayern w ataku pozycyjnym, Real czeka na kontrę.
59' Ribery w indywidualnej akcji, ale Navas broni strzał francuza.

57 GOOOOOOOOOOOL Marco Asencio!!! Sam na sam i mamy drugą bramkę dla Realu Madryt.

55' Varane na wolne pole do Ronaldo ale uprzedza wszystkich bramkarz Bayernu.
52' Żółta kartka dla Riberiego za brutalny faul.
51' Ładna akcja Bayernu, Ribery z lewej strony zagrał do Mullera ale obrońcy Królewskich byli na posterunku.
48' Strzał Cristiano Ronaldo ale bardzo niecelnie.
46' II połowa trwa! Bayern remisuje z Realem 1:1

Koniec pierwszej połowy.

47' Rzut rożny dla Bayernu, dośrodkowanie i Muller na spalonych.
46' Strzał Lewandowskiego! Bramkarz cudem broni.

44' GOOOOOOOOL piękna bramka Marcelooooo! Wspaniały strzał!

42' Kolejny rzut rożny dla Bayernu.
41' Rzut rożny dla Bayernu. Hummels uderza głową ale nad poprzeczką.
37' Real Madryt nie potrafi w ostatnich minutach przeprowadzić akcji ofensywnej.
34' Kolejna wymuszona zmiana w Bayernie! Boateng kontuzjowany.

28' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Kimmich!

Bayern nic nie grał a strzela, znakomity strzał młodego pomocnika!
Bayern Monachium - Real Madryt 0:0
23' Carvajal uderza ale wprost w bramkarza Bayernu.
20' Rzut rożny dla Realu Madryt. Piłkę jednak przejmuje Bayern.
19' Mocny strzał Rafinhi z dystansu ale Navas broni.
16' Ronaldo upada przed polem karnym ale sędzia niewzruszony, ładna kontra Królewskich, ale nie ma faulu.
13' Mecz spokojny, obie drużyny uważnie w obronie.
10' Lewandowski zderzył się z Ramosem. Ale już wszystko w porządku.
8' Robben jednak kontuzja, do gry wchodzi Thiago Alcantara.
7' Cristiano Ronaldo teraz na spalonym.
5' Robben leży na boisku, kontuzja?
3' Odpowiedź Realu ale złe podanie Vazqueza.
1' Znakomita akcja Bayernu i była szansa na bramkę. Wciąż jednak 0:0.
1' Zaczynamy. Bayern Real na żywo!

Piłkarze już na murawie, za chwilę ruszamy z relacją z meczu Bayern Monachium - Real Madryt.

Godz. 20 - Za 45 minut mecz Bayern Monachium - Real Madryt.

Godz. 19:30 - Poniżej składy drużyn:
Skład Realu:

Skład Bayernu:

Godz. 19 - Dziś mecz Bayern Monachium - Real Madryt. Początek o godzinie 20.45. Zapraszamy na relację na żywo. Za chwilę podamy składy drużyn.

👕 El vestuario está listo para la llegada del equipo ✅#HalaMadrid#APorLa13pic.twitter.com/J9ygtZFars

— Real Madrid C.F. (@realmadrid) 25 kwietnia 2018

REAL MADRYT BAYERN MONACHIUM GDZIE OBEJRZEĆ?
Mecz Ligi Mistrzów Bayern - Real pokaże telewizja Polska. Transmisja z meczu Bayern Real rozpocznie się o godz. 20.45 na TVP 1.

Piłkarska Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. Przed nami mecze półfinałowe. Dziś o godz. 20.45 pojedynek Liverpoolu z Romą, a jutro spotkanie, które elektryzuje wszystkich zainteresowanych futbolem Polaków. Bayern Monachium podejmuje Real Madryt. Na nim skoncentrujmy swoją uwagę.

BAYERN MONACHIUM REAL MADRYT STREAM ONLINE ZA DARMO GDZIE?

📚🔢🏆 ¡Repasa nuestros datos clave sobre el partido de esta noche ante el @FCBayernES! #APorLa13pic.twitter.com/H9JN0zzU1n

Co słychać w drużynie z Monachium? - Wszystko jest w porządku - powiedział Javier Martinez, co zdaje się wskazywać, że zagra przeciwko Realowi. Pod znakiem zapytania stoi za to występ Davida Alaby. Może go zastąpić Rafinha.

Uwaga wszystkich koncentruje się jednak na Robercie Lewandowskim. Coraz więcej ekspertów jest zdania, że Polak zostanie nowym graczem zespołu z Madrytu. Na razie Polak chce zrobić wszystko, żeby go znów pogrążyć. Do tej pory w sześciu meczach przeciwko „Królewskim” strzelił 6 goli.

REAL BAYERN ONLINE

Hiszpańskim dziennikarzom przed ośrodkiem treningowym Bayernu udało się spotkać Roberta Lewandowskiego. Polak zatrzymał się na chwilę. - Jego skromna postawa nie jest częsta na tym poziomie - podkreślają dziennikarze, którzy zamienili z nim kilka słów. - Ta drużyna jest doskonała - mówił z przekonaniem „Lewy”, mając na myśli Bayern. Więcej nie powiedział, bo w obozie drużyny z Monachium ma panować cisza medialna.

W Madrycie robią wszystko, żeby zmotywować Cristiano Ronaldo do wielkiej gry, czyli starają się mu nieba (finansowego) przychylić. Cris jeszcze przed mundialem w Rosji ma otrzymać sporą podwyżkę. Jak podaje „AS”, nowy kontrakt obiecał mu Jose Angel Sanchez, dyrektor generalny Realu Madryt. 33-letni gwiazdor „Królewskich” (22 bramki w ostatnich 12 meczach) będzie zarabiał 30 milionów euro rocznie. Do tej pory było to 9 milionów mniej.

Materiał oryginalny: BAYERN REAL RELACJA LIVE [STREAM, NA ŻYWO, LIVE] WYNIK MECZU REAL BAYERN [25.04.18] - Express Ilustrowany