Egipt Urugwaj relacja na żywo, transmisja, online 15.06.18. Mecz Egipt - Urugwaj wynik meczu online, transmisja. Mundial 2018 online

(tj, ww)
Egipt Urugwaj. Dziś kolejny mecz Mistrzostw Świata 2018. Piłkarze Egiptu zmierzą się z Urugwajem.

Koniec meczu. Urugwaj pokonuje Egipt 1:0
95' Zerwali się jeszcze do desperackiego ataku Egipcjanie, ale Urugwajczycy poradzili sobie w obronie.
94' Podłamani Egipcjanie, zmęczeni, nie są w stanie przeprowadzić akcji ofensywnej.
92' Urugwaj przy piłce.
Sędzia doliczył 5 minut.
90' Strzał głową po rzucie rożnym. Bramkarz bez szans, piłka silnie uderzona, precyzyjnie przy słupku.
GOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla URUGWAJU!

88' Słupek! Piłka wybita przez obrońców. Urugwaj w ataku!
87' Rzut wolny dla Urugwaju - około 19 metrów od bramki. Będzie groźnie.
86' Wynik wciąż bez zmian. Remis 0:0
83' Cavanii z dystansu, ależ bomba, ale wspaniała parada egispkiego bramkarza!
80' Wynik bez zmian. Urugwaj próbuje, ale bardzo nieskutecznie. Egipcjanie dobrze grają w obronie i wychodzą z kontratakami.
77' Coraz mniej czasu i coraz więcej nerwów w szeregach Urugwaju.
75' Teraz Suarez był sam na sam z bramkarzem, ale ten... zabrał napastnikowi piłkę spod nóg.
73' Dobre, celne i silne uderzenie z dystansu obrońcy drużyny Egiptu.
72' Znów sporo walki w środkowej strefie boiska.
70' Rzut rożny dla Urugwaju.
68' Teraz Egipcjanie w ataku, wpadli w pole karne, ale nie udało im się stworzyć sytuacji strzeleckiej. W ataku, na razie, słabo.
66' Ależ ambitnie grają Egipcjanie.
64' Dobra akcja Urugwaju, ale znów górą bramkarz Egiptu
61' Piłkarze Urugwaju nie potrafią zagrozić bramce rywali.
57' Strzał z dystansu napastnika Egiptu, ale bardzo niecelny.
53' Sporo walki w środku boiska, Egipt dzielnie się broni i wyprowadza kontrrataki.
49' Wymuszona zmiana w Egipcie Morsy na boisku. Zszedł Hamed.
47' Teraz Urugwaj miał 100 - procentową sytuację, ale bramkarz świetnie obronił strzał
46' Gramy w II połowie!

Koniec pierwszej połowy - WYNIK MECZU EGIPT URUGWAJ 0:0
45' Wciąż w meczu Egipt Urugwaj 0:0.
41' Urugwaj przejmuje inicjatywę, akcje Urugwaju są coraz groźniejsze.
36' Ładna składna akcja Urugwaju ale ostatnie podanie niecelne.
32' Suarez uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego ale trafia w mur.
29' Strzał Vecino z dystansu ale piłka mija słupek egipskiej bramki.
25' Suarez uderza w boczną siatkę, kolejne pudło napastnika Barcelony.
21' Fragment gry w którym przewagę mają Egipcjanie.

EGIPT URUGWAJ RELACJA NA ŻYWO

16' Jednak dośrodkowanie, piłka wybita. Wciąż przy piłce Egipcjanie.
15' Rzut wolny dla Egiptu w dobrym miejscu na strzał.
EGIPT - URUGWAJ ONLINE
14' Strzał Suareza ale niecelny. Napastnik marnuje znakomitą akcję.
11' Pierwszy strzał na bramkę Urugwaju, jednak bardzo lekki. Egipcjanie nie mogą sobie na wiele pozwolić, obrona Urugwaju jest znakomicie zorganizowana.
8' Strzał Cavaniego i broni golkiper z Egiptu.
6' Suarez przed momentem prawie wygarnąłby piłkę obrońcy, napastnik Urugwaju pokazuje aby jego koledzy wyszli bardziej do przodu.
3' Spokojny początek spotkania. Obie ekipy badają się, Urugwaj wyszedł wysoko pressingiem.
1' Mecz rozpoczęty. Egipt na czerwono, Urugwaj w białych koszulkach.

Godz. 13:58 - Po hymnie. Za chwilę rozpoczynamy relację na żywo meczu Egipt - Urugwaj!

Czas na hymny obu krajów.

Godz. 13:52 - Salah na ławce rezerwowych. Już piłkarze wychodzą na murawę.

13.45 Kwadrans do pierwszego gwizdka sędziego w meczu Egipt vs Urugwaj.
13.27 Wiadomo już, że Mohamed Salah nie zagra, w jego miejsce trener Cuper wstawił Marwada Mohsena
13.24 Piłkarze obu drużyn Egiptu i Urugwaju już na rozgrzewce.
13.00 Do meczu Egipt Urugwaj pozostało już tylko 60 minut. zapraszamy do naszej relacji na żywo. Egipt Urugwaj na żywo, wynik online.

Wczoraj podczas pierwszego meczu Mistrzostw Świata gospodarze pokonali Arabię Saudyjską 5:0. Dziś drugi mecz mundialu, w którym Egipt zagra z Urugwajem.