Francja Belgia wynik meczu [MUNDIAL 2018] Pierwszy półfinał już za nami! Belgia Francja 0:1

0

KONIEC! Francja w finale Mistrzostw Świata w Rosji!

96' Tolisso sam na sam i przegrywa pojedynek.
92' Mbappe żółta kartka. Chamskie zachowanie francuza.
90' Sześć minut dolicza arbiter.
88' Zamieszanie pod polem karnym Francji, teraz dużo szczęścia mieli, Belgia atakuje.
87' Rzut wolny dla Belgii.
86' Matuidi schodzi. Tolisso na boisku.
84' Belgowie atakują.
81' Ależ teraz była szansa dla Belgii, Hazard szaleje ale nie ma bramki.
80' Ewidentny faul na Hazardzie a sędzia milczy. Skandal. Faul przed polem karnym był, ale sędzia uważał inaczej, gwizdy belgijskich kibiców.
78' Faul na Mbappe i będzie szansa dla Francji. Pogba głową ale niecelnie.
77' Do tej pory Belgowie oddali 2 celne strzały.
76' De Bruyne huknął ale bardzo wysoko. Zły strzał Belga.
71' Alderweireld otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny. Francja rozpoczyna.
67' Trzecia strata De Bruyne w odległości 3 minut i kontra Francji, Giroud uderza ale nad poprzeczką. Bardzo źle gra De Bruyne. Belg ma dużo strat.
65' Vellaini uderza z głowy i minimalnie obok słupka. Francja - Belgia 1:0
61' Piłka na jedenasty metr spada na nogę De Bruyne i młodzieniec marnuje znakomitą sytuację. Nie trafia dobrze w piłkę.
57' Kolejny rzut rożny dla trójkolorowych.
56' Mbappe teraz genialnie zagrał do Giroud i ten drugi znów marnuje stuprocentową sytuację.
55' Belgowie zrywają się do ataku. Ale Francuzi wciąż dobrze w obronie. Słychać śpiewy francuskich kibiców.

51' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL UMTITI GŁOWĄ!!!

51' Rzut rożny dla Francji.
50' Walka w środku pola. Obie jedenastki grają bardzo podobnie. Wysoki pressing ale też bardzo uważnie w defensywie.
46' Belgia Francja na żywo, rozpoczynamy drugą połowę. Wynik meczu 0:0.

Koniec pierwszej połowy meczu Belgia Francja. Zapraszamy po przerwie.

46' Umtiti nie trafia w piłkę ale Lukaku nie skorzystał z prezentu.
45' Griezmann bezpośrednio ale wprost w mur. Od bramki Belgowie.
44' Rzut wolny dla Francji przed polem karnym.
40' Pavard w długi róg i znakomita interwencja Courtois.
37' Griezmann przebiegł z piłką kilkanaście metrów, dostał się przed pole karne Belgii ale strzał lekki i niecelny.
34' Podanie w pole karne do Giroud ale napastnik uprzedzony.
33' Griezmann miał trochę miejsca przed polem karnym uderzył ale wysoko nad poprzeczką.
31' Olivier Giroud głową ale obok słupka.
30' Mbappe faulowany. Rzut wolny dla Francji.
27' De Bruyne dośrodkowuje płasko w pole karne ale piłka w ostatnim momencie wybita.
26' Od bramki Belgia. Nieudane wyprowadzenie rzutu rożnego. W meczu Francja Belgia wciąż bezbramkowy remis.
25' Rzut rożny dla Francji.
22' Strzał i bramkarz Francji cudem wybija piłkę, ależ Belgia teraz groźna.
20' Fellaini teraz nie doszedł do dośrodkowania. Belgia ma przewagę.
19' Eden Hazard znakomicie indywidualnie, zakończył akcję potężnym strzałem ale piłka wybita na rzut rożny.
18' Matuidi potężnie huknął ale w sam środek bramki.

Francja Belgia wynik meczu 0:0

16' Hazard uderza i piłka mija minimalnie słupek bram ki trójkolorowych. Było bardzo blisko.
13' Belgia w ataku pozycyjnym. Mecz może się podobać. Obie drużyny aktywne, bardzo uważne w obronie, mecz jest prowadzony w szybkim tempie.
11' Wrzutka w pole karne Belgii i rozpaczliwe wybicie byle dalej.
7' Bardzo złe dośrodkowanie. Od bramki Francja.
6' Rzut rożny dla Belgów.
5' Teraz fragment lepszej gry Belgów. Dwa podania w pole karne Francji ale nikt nie zamknął.
3' Francja w ataku pozycyjnym. Belgia się broni.
1' Pierwsza ładna szybka akcja Francuzów. Od pierwszych sekund trójkolorowi agresywnie.
1'**Francja - Belgia mecz rozpoczęty!**

19:55 Hymny obu państw. Na początek Marsylianka. Za chwilę hymn Belgii.

19:53 - Francuzi i Belgowie już w tunelu. Za chwilę półfinał Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

19:50 - Piłkarze za chwilę wyjdą na murawę na stadionie w Petersburgu. Thierry Henry w sztabie szkoleniowym Belgii. Czy były napastnik pomógł reprezentacji "Czerwonych Diabłów" w wyborze taktyki? Mecz Francja Belgia na żywo już za chwilę, zapraszamy na relację LIVE.

19:30 - Ostatni raz obie drużyny zagrały ze sobą w 2015 roku. Belgowie wygrali to spotkanie 4:3. Mecz Francja Belgia już za 30 minut.
Pamiętny mecz na Mundialu w 1986 roku, wtedy górą była Francja. Trójkolorowi zwyciężyli Belgię 4:2.

19:20 - Sędzią meczu półfinałowego Francja Belgia będzie arbiter z Urugwaju Andres Cunha.

18:55**SKŁADY Francja Belgia:Francja:** Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez - Pogba, Kante, Mbappe, Griezmann, Matuidi - Giroud

Belgia: Courtois – Alderweireld, Kompany, Vertonghen – Dembele, Fellaini, Witsel, Chadli – De Bruyne, Lukaku, Hazard

18:50 - Reprezentacja Francji ostatni raz zdobyła mistrzostwo świata w 1998 roku. Turniej odbywał się we Francji.

18:40 FRANCJA - BELGIA MECZ NA ŻYWO - zapraszamy na relację, za chwilę składy. Kto zagra w finale Mundialu w Rosji? Mecz rozpocznie się o godzinie 20.

18:30 - Świat obiegła informacja, że Cristiano Ronaldo oficjalnie został graczem Juventusu Turyn. Więcej czytaj tutaj - KLIKNIJ

18:20 - Eden Hazard w różnych wywiadach opowiadał, że od lat kibicuje reprezentacji Francji i że dzisiaj zagra przeciwko swojej ulubionej ekipie. Jednak ten znakomity gracz rozegra dziś mecz w barwach Belgii, a jak pokazał jest w wyśmienitej formie, Francuzi muszą na niego uważać.

17:30 - Mecz Belgia - Francja rozpocznie się o godzinie 20. Za chwilę podamy składy obu jedenastek.

16:50 - Stadion w Petersburgu prezentuje się znakomicie.

15:50 - W bardzo niezręcznej sytuacji znalazł się były gwiazdor reprezentacji trójkolorowych Thierry Henry. Były snajper narodowej drużyny Francji od 2016 roku jest asystentem selekcjonera Belgii. Dziś Henry stanie po drugiej stronie barykady.

15:40 - Jeśli chodzi o reprezentację Francji to lepiej wyglądała ich gra niż wyniki.

Francja - Australia2:1
Francja - Peru1:0
Dania - Francja 0:0
Francja - Argentyna4:3
Urugwaj - Francja0:2

Godz. 15:30 - Wyniki Belgów robią wrażenie. Poniżej tabela wszystkich rezultatów osiągniętych przez drużynę "Czerwonych Diabłów."

Belgia - Panama3:0
Belgia - Tunezja5:2
Anglia - Belgia 0:1
Belgia - Japonia3:2
Brazylia - Belgia1:2

15:20 - Obie ekipy już kilka godzin przed sprawdzają stan murawy. Mecz Belgia Francja odbędzie się na stadionie w Petersburgu.

Godz. 15 - Mecz Francja Belgia rozpocznie się o godzinie 20. Już teraz zapraszamy na najświeższe porcje informacji związane z tym pierwszym półfinałem Mistrzostw Świata w Rosji. Podamy składy oraz wiele innych ciekawych newsów.