HURAGAN WOŁOMIN - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. HURAGAN WIDZEW MECZ NA ŻYWO. HURAGAN WIDZEW LIVE

(ww)
HURAGAN WIDZEW LIVE WYNIK MECZU
HURAGAN WIDZEW LIVE WYNIK MECZU HURAGAN WOŁOMIN - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO
Widzew po ładnym meczu wygrywa z Huraganem Wołomin 0:4. Trzy punkty jadą do Łodzi. Dzisiaj kibice Widzewa mogą być zadowoleni z gry większości zawodników Widzewa. Na pewno pomocnik łodzian Możdżonek naszym zdaniem powinien w następnych spotkaniach usiąść na ławce. Mamy o wiele lepszych piłkarzy na ławce rezerwowych od filigranowego pomocnika. Najważniejsze jednak są trzy punkty i gra łodzian, która dziś naprawdę momentami wyglądała bardzo dobrze.

strona wymaga odświeżania [wciśnij F5]

HURAGAN WOŁOMIN - WIDZEW ŁÓDŹ [0:4]

KONIEC MECZU

91' Groźny strzał z prawej strony piłkarza Huraganu i tuz obok słupka bramki Chorosia.
90' Widzew z autu na swojej połowie, wyszli z akcją, Budka w pole karne dośrodkowywał ale Burski zmarnował sytuację. 2 min. doliczone.
87' Znakomite podanie Kamila Wielgusa w pole karne do Bartosiewicza, ten drugi niestety nie trafił w piłkę. Wystarczyło wbić tylko piłkę do bramki.
86' Teraz Rodak dogrywa do Burskiego ale ten strzela wprost w bramkarza. Szkoda to mogła być bramka.
84' Zmiana w drużynie gospodarzy.
82' Bezmyślnie Tlaga, najpierw źle zachował się przy wyrzucie z autu, a później sfaulował i otrzymuje żółtą kartkę.
81' Spokojnie Widzew kontroluje mecz. Gra toczy się w środku pola.
78' Ładne podanie do Wielgusa, ale niestety chorągiewka sędziego w górze . Spalony. Za wcześnie wybiegł młody zawodnik Widzewa.
76' Okachi właśnie pokazał jak się odbiera piłkę przeciwnikowi. Znakomity powrót widzewiaka.
74' Widzew przy piłce. Łodzianie prowadzą grę.
72' Okachi ładnie do Wielgusa, młody Widzewiak łądnie zgrywa po ziemi do środka w pole karne ale nie ma tam Burskiego.
71' Rzut rożny dla Huraganu. Drugi już. Choroś piąstkuje.
69'** Kolejna zmiana we Widzewie. Bartosiewicz wchodzi, Michalski schodzi. 67' Teraz ładnie Wielgus w pole karne do Tlagi, który zagrał do Budki. Ten jednak nie zdołał oddać strzału. Ładna akcja łodzian. 64'**Kamil Wielgus i Okachi wchodzą na plac gry. Schodzi najsłabszy Możdżonek i Daniel Mąka, strzelec ostatniej bramki.
62' Teraz Szewczyk zagrywał w obronie głową do Chorosia i mało co by przelobował swojego bramkarza.

60' GOOOOOOOOOOOOOOL

Profesor Adrian Budka wrzuca w pole karne wprost na głowę Mąki a ten pakuje piłkę do siatki. Brawo Adrian i brawo Daniel. 4 bramki dla Widzewa.

59' Strata Możdżonka, kolejna, bardzo słaby jest ten zawodnik, chyba czas na zmianę panie trenerze!.
58'** Zmiana we Widzewie. Kowalczyk schodzi, na boisku pojawia się Piotr Burski. 56' Daniel Mąka próbował zagrać prostopadle do Kowalczyka ale niecelnie. Gorszy fragment gry Widzewa. 54' Masażystka Widzewa na boisku. Leży Szewczyk. 52' Kowalczyk otrzymał ładne podanie od Mąki ale zamiast uderzyć napastnik próbował dogrywać, niecelnie. Przerwa w grze, Michalski leży na boisku. Widzew ma rzut rożny. 49' Mąka z rzutu wolnego bezpośrednio ale niecelnie. Za wysoko i od bramki Huragan. 47' Możdżonek wszedł w pole karne ale chyba nie jadł śniadania i strzelił za lekko wprost w bramkarza. Róg dla Widzewa ale gospodarze wybijają. Możdżonek to chyba najsłabszy zawodnik w zespole łódzkim. 46'** II połowa rozpoczęta.

Widzew po pierwszej połowie wygrywa z Huraganem 0:3. Łodzianie zagrali pewnie, szybko i skutecznie. Po przerwie zapraszamy na II połowę.

46' Rodak strzela z za pola karnego, bez komentarza. Sędzia kończy I połowę.
45' Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Z rzutu rożnego poza boisko. Widzew spokojnie od bramki.
42' Rożny dla Huraganu. Strzał z głowy, ale nad bramką Widzewa. Choroś od bramki.
40' Bramkarz po dośrodkowaniu wypluł futbolówkę ale nikt nie ruszył do dobitki. Szkoda.
39' Widzew panuje na boisku. Łodzianie na połowie Huraganu. Rzut wolny dla Widzewa.

37' GOOOOOOOOOOOOOOL

Przemysław Rodak prostopadle do Kowalczyka, który został bez asekuracji i ten drugi strzela swoją drugą bramkę w tym meczu. Brawo Widzew!

36' Szewczyk ładnie zagrał do Kowalczyka ale szybkość napastnika jest... żenująca. Zawodnik Widzewa został wyprzedzony. Widzew przy piłce.
34' Gospodarze próbowali ale obrona Widzewa znów stanęła na wysokości zadania. Widzew gra dobrze, szybko i ładnie dla oka.
32' Prawa strona znakomicie funkcjonuje we Widzewie. Tlaga z Budką sieją postrach na boisku.
30' Rzut rożny dla Widzewa. Piłka wybita przez Huragan ale przy piłce znów łodzianie.
29' Było niebezpiecznie, Szewczyk gra źle w obronie, puścił zawodnika gospodarzy, ten dograł w pole karne na szczęście napastnik huraganu nie dopadł piłki. Było groźnie.
27' Teraz Stanisław Łacewicz, piłkarz gospodarzy uderzył ładnie spoza pola karnego ale na szczęście minimalnie nad poprzeczką. Choroś od bramki. Widzew mimo wszystko panuje na boisku.

24' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOOOOOOL

Tlaga z Budką z prawej strony rozklepał obronę gospodarzy, zagrał do Kowalczyka a ten już do pustej bramki na 2:0. Brawo, znakomita akcja łodzian.

21' Wrzutka, Możdżonek dostał świetną piłkę, wystarczyło przymierzyć, ale ten się zbytnio odchylił i strzelił Panu Bogu w okno. Powinien się lepiej spisać.
20' Ładna centra w kierunku Kowalczyka ale ten znów śpi. Nie ruszył do piłki. Róg dla Łodzian.
19' Pierwszy rzut rożny dla gości, ale wybijamy i Widzew przy piłce.
17' Znów rzut rożny, piłka trafiła do Mąki, zawodnik Widzewa kropnął sprzed pola karnego, ale niestety Kowalczyk stanął na jej drodze i lecąca wprost do siatki zmieniła kierunek odbijając się o napastnika Widzewa. Kowalczyk najwidoczniej zaspał.
16' Centra gospodarzy w nasze pole karne ale obrona Widzewa spokojnie. Choroś od bramki.
14' Rzut rożny dla łodzian, ładna centra Budki, Rodak strzela ale zbyt lekko. Od bramki Huragan.
13' Mąka miękko do Budki, ale ten nie przejął piłki.
12' Faul na Możdżonku przed polem karnym gospodarzy.
11' Rzut rożny dla Widzewa.
10' Piłkarze Huraganu na tle Widzewiaków wyglądają póki co niemrawo. Łodzianie ładnie szybko rozgrywają piłkę.
9' Źle Widzew z rogu, poszła kontra dla gospodarzy ale obrońcy Widzewa na posterunku. Od autu Huragan.
8' Rzut rożny dla Widzewa.
7' WIdzew z autu z praweej strony pola karnego Huraganu. Łodzianie rządzą.
5' Widzew wciąż atakuje. Łodzianie prowadzą grę. Miejmy nadzieję , że już tak zostanie do końca meczu . Czekamy tlyko na kolejne bramki Widzewa.

3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Mateusz Michalski dostaje podanie z prawej strony od Adriana Budki, strzela i Widzew prowadzi 1:0!

2' Kibice Widzewa ustawieni za ogrodzeniem znakomicie dopingują swoją drużynę. Widzew przy piłce.
1' Zaczęli! Naprzód piłkarze... Widzew na czerwono, gospodarze w pasiastych strojach biało-czarnych.

Obie jedenastki właśnie zostały wyprowadzone przez sędziów. Będzie lekkie opóźnienie.
Drużyna Widzewa właśnie zeszła do szatni. Za chwilę rozpoczniemy spotkanie Huragan - Widzew Łódź
Trwa rozgrzewka obu drużyn. Widzew tradycyjnie w czerwonych strojach.
Dziś w Wołominie wyborna pogoda do gry. Słoneczko, słaby wiatr. Miejmy nadzieję, że piłkarze Widzewa dziś wygrają i wywiozą do Łodzi 3 punkty.

SKŁAD:
Widzew: Choroś – Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk – Budka, Rodak, Możdżonek, Michalski – Mąka – Kowalczyk
Rezerwowi: Wlazłowski – Bartos, Wielgus, Okachi, Zawodzińśki, Bartosiewicz, Burski

Dziś Widzew ma mecz wyjazdowy w Wołominie z tamtejszym Huraganem. Łodzianie aby nie oddalić się od swojego lokalnego rywala ŁKS, który jest obecnie liderem muszą punktować na wyjeździe, jak przed wyjazdem powiedział trener Płuska, Widzew jedzie tylko po komplet punktów. Jak wiadomo gra łódzkiej drużyny wciąż jest daleka od ideału, ale może dziś w końcu piłkarze Widzewa pokażą charakter no i ładny styl gry, którego jeszcze w tym sezonie nie oglądaliśmy. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Huragan Wołomin - Widzew Łódź [relacja minuta po minucie].

Początek relacji na żywo Huragan vs Widzew o godz. 14.45

Spotkanie trzecioligowych piłkarzy Huraganu z Widzewem będzie wielkim sportowym wydarzeniem w Wołominie. Okazuje się jednak, że kibice łódzkiej drużyny nie będą mogli obejrzeć tego meczu na żywo.

Huragan Wołomin - Widzew Łódź na żywo

Na stronie internetowej klubu z Mazowsza napisano:
„Zgodnie z regulaminem zawodów wejściówki sprzedawane będą wyłącznie osobom zameldowanym na terenie województwa mazowieckiego (po okazaniu dokumentu ze zdjęciem). W związku z tym, że jest to mecz podwyższonego ryzyka, należy być przygotowanym na restrykcyjne kontrole na bramie ze strony ochrony i policji. Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion”.

HURAGAN WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO WYNIK MECZU

Przy okazji przedstawiciele klubu z Wołomina podkreślają, że będzie to historyczne wydarzenie, bowiem miejscowa drużyna walczyć będzie o ligowe punkty z czterokrotnym mistrzem Polski i zdobywcą krajowego pucharu (1985 r.).

Huragan Wołomin - Łódzki Widzew LIVE

Widać, że szefowie Huraganu nie chcą wykorzystać przyjazdu znanego klubu do łupienia swoich kibiców. Wejściówki na dzisiejszy mecz wycenili tylko na siedem złotych!